2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kola içilebiliyormu bn bir kez içtim şimdiye kadar

Kola içilebiliyormu bn bir kez içtim şimdiye kadar
Gebeliğimden haberdar olduğumdan beri 4 kez filan içmişimdir. Çok da kendimi kısıtlamıyorum bu konuda, canım isteyince abartmamak kaydıyla içiyorum. Bazı yemekler hakikaten kolasız gitmiyor, daha çok ayrancıyım normalde, kola çok sevdiğim bir içecek türü değildir.

Benimde aşık olduğum bir içecek türü yazın vazgeçmiyorm kendisi ve dondurma dan.

Yaaa kendine çok eziyet etme, canın çok istediğinde abartmamak koşuluyla iç sen yine. Kana kana değil tabi, bir iki fırt.
Tutum kadar tutacam kendimi blki bırakırım ya yazın çok iciyorm bir başlarsam duramam ama bugün dondurma yedim onu yazının sık yicem çünkü dondurma bnim

Bugün tetenoz asisi oldum. Henuz kolum ağrımaya başlamadı ortalama kaç saat sonra başlıyor agrilar kızlar. Birde duş almak sakıncalı mi biliyor musunuz
Benim hiç ağrımadı cnm biraz hissettirdi geçti illa ağrıcak diye birşey yok inşallah seninde ağrı yapmaz

pH oranı biraz da etkili canım mide asidi çok kuvvetli bir asit. 1.5 cıvarı çok yangınımız olunca oraya daha zayıf bir asit vermek işe yarıyor. 4- 5 cıvarı zayıf asitler genelde iyi gelir

Bende pazartesi oldum bir gün duş alma dedi. Kol ağrım da çok çok hafif bugün oldu dokununca hissediliyor. Böyle geçer gider inşallah diye düşünüyorum
canım ne durumda kol ağrın şimdi benım de boyle oldu sadece ağrı oldu bugun de çok hafıf

Bu sene böyle geçecek artık yapacak bir şey yok, gerçi seneye de doğum izni olur herhalde. Sağlık olsun
yok kredi borçları var eşimin nakılı sırasında borçlandık. ıkı aylıkken ıse başlayacagım maalesef bu donem böyle gececek

yok kredi borçları var eşimin nakılı sırasında borçlandık. ıkı aylıkken ıse başlayacagım maalesef bu donem böyle gececek
Anladım canım. Umarım kolaylıkla ödersiniz, hiç beklemediğiniz yerlerden, beklemediğiniz paralar gelir de rahatlarsınız. Dur bakalım gün doğmadan neler doğar, sen bilinç altını ödemişsiniz gibi kodla. Ben böyle durumlarda meditasyon yapıyorum ve o kadar çok işe yarıyor ki. Gerçi meditasyonu hergün yapıyorum, yoksa bu dünyayı başka türlü çekemezdim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…