2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bu gibi insanların Hepsinin yok olmasını diliyorum nesilleri kurusun inşallah

Oh maşallah günü dolsunda meraklı gelmeye demek önden gidiyo
Ay evet yaa dün geceden beri de hareketlerini hissetmeye başladım bir saniye durmuyor hemşire bile dobler ile dinleyemedi yerinde durmuyor diyor sanırım hemen doğup hızlıca kudurma moduna girecek

Midemden ağzıma doğru alevler ateşler çıkıyor ejderyaaaa mı oluyoruz ikinci çocukta acaba yeni güncelleme bu mu bu nasıl bir yangı Allahım
Ya aynı şeymi bilmiyorum ama sürekli midemden bogazima doğru birşey gliyo sanki sindirim zorluğu gibi birşey ama çok rahatsız edici

Ya aynı şeymi bilmiyorum ama sürekli midemden bogazima doğru birşey gliyo sanki sindirim zorluğu gibi birşey ama çok rahatsız edici
Acı su gelmiyor sadece yangı canım çay içiyorum mesela çayın sıcağı bile yakıyor yemek yiyorum 1 saat sonra cayır cayır yanmaya başlıyor korkunç

Tarif ettiğin şey reflü, bana da oluyor. Rahim mideye baskı yaptığı için, midedeki besinleri parçalayan asitli su yemek borusuna geliyor ve yakıyor maalesef. Bebeklere aldığımız reflü yastığı bunu yaşamasınlar diye işte.

Ay çok kötü ilk kez yaşadım ne olduğunu da bilmiyorum tam teşekkür ederim canım

Doktor diyorsa çok korkma, çünkü genelde ufacık şeyleri abartmaya meyilli oluyor doktorlar. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini.

amniyosentez önerilen hanımlar neden kabul etmediniz acaba? Genel olarak kimse kabul etmemiş.

Bizde detaylı da clubfoot ve pruv çıktı amniyosentez önerdiler
bana da doktor amniyosentez önerdi. 1/200 oranında düşük ihtimali var, bir de amniyosentez yaptırdıktan sonra doğuma kadar yatan insanlar var çevremde. o sebeple kabul etmedim ben açıkçası.

Gençler anne bebek çantam geldi ben çok beğendim baya bir gözü var. İçi iki bölmeli gibi sırttan da fermuarı var aşağıda kalanları alabiliyorsun. Termoslu biberon gözü var iki tane. Almayanlata fikir olabilir

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-13-16-23-08-061_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 57
inan ilk çocukta aynı şeyi yaşıyorum. ejderha tam tanımı olabilir sanırım. su içsem midem yanıyor, o kadar kötü bir haldeyim.
Ejderya (umarım beni yazım yanlışı yaptığımı sanıp düzeltmezler ) güncellemesi geldiği için üzgünüm şuan
Benimde aynı maalesef günün 6 saati garanti yanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…