2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Offff o bende de var yaa bu nasıl bir yanmadır. Gaviscon içmek zorunda kalıyorum neredeyse her gün. Mimde aktif yanardağ gibi fokur fokur
Kola maden suyu gibi asitli şeyler iyi geliyor şaka gibi ama bir tek onlar yatıştırıyor uykumdan uyandırıyor günün her saatinde yanıyo
İnşallah geçer kuzucum ya

O bazen geliyor ama her zaman yanıyo korkunç gerçekten
Ayy Allah şifa versin inşaallah geçer bende de affedersiniz ama sürekli bir geğirme durumu var. Hayatım boyunca bu kadar geğirmedim. Beni de o çok rahatsız ediyor. Aç karnına da aynı tok karnına da aynı

Ejderya (umarım beni yazım yanlışı yaptığımı sanıp düzeltmezler ) güncellemesi geldiği için üzgünüm şuan
Benimde aynı maalesef günün 6 saati garanti yanıyor
hahaha ben hiç dikkat etmemişim ejderya yazdığına, düzeltmek için yazmadım aslında ama sanki düzeltmek için yazmışım gibi olmuş kelime bana da uyuyor anlamında yazmıştım

Ayy Allah şifa versin inşaallah geçer bende de affedersiniz ama sürekli bir geğirme durumu var. Hayatım boyunca bu kadar geğirmedim. Beni de o çok rahatsız ediyor. Aç karnına da aynı tok karnına da aynı
O da olabiliyormuş canım bi kaç kişiden duymuştum. Ama onu tercih ederdim sanırım

Kızlar az önce şu takımı magazada gordum o kadar guzeldi ki hemen siparis verdim. 1-3 aylik aldim ben. Internette kuponla daha ucuza geliyor.
Bugun kampanya varmis BAHANE28 yazarsaniz sepette hemen fiyalar %28 dusuyor. LCWaikiki.com

Eklentiler

• Screenshot_20240313_165043_LC Waikiki.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 56
Kola maden suyu gibi asitli şeyler iyi geliyor şaka gibi ama bir tek onlar yatıştırıyor uykumdan uyandırıyor günün her saatinde yanıyo
evet kesinlikle, maden suyu daha kabul edilebilir sanki ama çok dayanılmaz duruma gelince ben de bazen kola içiyorum maalesef. gaviscon'dan daha etkili olduğu kesin :)

Kızlar ben de sindirim sorunu var aşırı şişlik ve sürekli mide ve bağırsaklardan su sesi daha doğrusu bulaşık makinesindeki gibi ses geliyor ve 3 saat geçse bile yediklerim ağzıma geri geliyor

evet kesinlikle, maden suyu daha kabul edilebilir sanki ama çok dayanılmaz duruma gelince ben de bazen kola içiyorum maalesef. gaviscon'dan daha etkili olduğu kesin :)
bir çay bardağı kadar bende içiyorum 2 saat rahatlamak için gaviscon hiç kullanmadım alsam mı diye düşünüyorum

Aslında biliyor musun tespitin çok doğru, mide asitine asitli şeyler iyi geliyor. Bunun tıbbi açıklamasını eşim anlatmıştı, ama unuttum şimdi. Özeti şuydu aslında "çivi çiviyi söker". Ama yine de maden suyu daha doğru bir tercih. Arada kola ben de içiyorum ama maden suyu her gün.

Bugün tetenoz asisi oldum. Henuz kolum ağrımaya başlamadı ortalama kaç saat sonra başlıyor agrilar kızlar. Birde duş almak sakıncalı mi biliyor musunuz

Bugün tetenoz asisi oldum. Henuz kolum ağrımaya başlamadı ortalama kaç saat sonra başlıyor agrilar kızlar. Birde duş almak sakıncalı mi biliyor musunuz
Bende pazartesi oldum bir gün duş alma dedi. Kol ağrım da çok çok hafif bugün oldu dokununca hissediliyor. Böyle geçer gider inşallah diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…