2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Aslında biliyor musun tespitin çok doğru, mide asitine asitli şeyler iyi geliyor. Bunun tıbbi açıklamasını eşim anlatmıştı, ama unuttum şimdi. Özeti şuydu aslında "çivi çiviyi söker". Ama yine de maden suyu daha doğru bir tercih. Arada kola ben de içiyorum ama maden suyu her gün.
5-6 gün önce içtim bir çay bardağı kadar. Şişeyi kafama diksem anca rahatlarım gibi 😅

Anladım canım. Umarım kolaylıkla ödersiniz, hiç beklemediğiniz yerlerden, beklemediğiniz paralar gelir de rahatlarsınız. Dur bakalım gün doğmadan neler doğar, sen bilinç altını ödemişsiniz gibi kodla. Ben böyle durumlarda meditasyon yapıyorum ve o kadar çok işe yarıyor ki. Gerçi meditasyonu hergün yapıyorum, yoksa bu dünyayı başka türlü çekemezdim sanırım😅
Aldım kabul ettim. 777 520 :KK70:

Selam kızlar ben ağustos annelerindeyim normalde doğum ağustos başı gösteriyor 🙈 ama belli de olmaz tabi🙈🙈 Bugün 18+6yım, kız bebişim hala hissedemedim. Benim gibii olan var mıydı? Hissedemedie panik yapıyorum, çok kafama taktım🥺

Selam kızlar ben ağustos annelerindeyim normalde doğum ağustos başı gösteriyor 🙈 ama belli de olmaz tabi🙈🙈 Bugün 18+6yım, kız bebişim hala hissedemedim. Benim gibii olan var mıydı? Hissedemedie panik yapıyorum, çok kafama taktım🥺
Merhaba ben 21. Haftadayim hala hissedemedim ama cumartesi ayrintili ultrasona girdim. Plesanta önde olduğu için 2 hafta sonra hissetmeye başlarsın normal dedi. Kafaya çok takmamak gerekiyor sanirim😊

Merhaba ben 21. Haftadayim hala hissedemedim ama cumartesi ayrintili ultrasona girdim. Plesanta önde olduğu için 2 hafta sonra hissetmeye başlarsın normal dedi. Kafaya çok takmamak gerekiyor sanirim😊
Aaa ben bunu hiç bilmiyorum pleasant nerede mesela🙈 çok sağolun bunu da sorarım kontrolümde 🙏🏻

Panik olma ćanm bence bn çok geç hisedenlerdenim ,

İlk gebeliklerde genelde geç hissedilir zaten. Bi iki haftaya kalmaz ufak ufak hissetmeye başlarsın 🫠

Kızlar selam 21+5 teyim şu an bebeğimi hissediyorum. Hareket ediyor kimi zaman. Doktora göre yaklaşık 23 hafta. Oruç tutuyorum. Tutan var mı ? Nasıl geçiyor ?

X