2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar oğlumun dolabına bakın bir de doğacak kızımın.
Oğlanın dolabını saldım ütü de atıyorum arada içine
Daha tam düzenlemedim yeni yeni alıyorum eşyaları. Kızların dolabı ne kaaa güselll ben bir senedir perişan olmuşum erkek eşyasıyla.
Babasına dedim ben artık kız bebeğe tek bakıcam oğlan sana ait

Eklentiler

• 620074D9-8C97-400C-A450-C37DBAB3601D.jpeg
    173,2 KB · Görüntüleme: 80
  • F852BEBF-569E-4EFB-BFF8-89CDF5EB390A.jpeg
    134,1 KB · Görüntüleme: 74
  • EEB9E64D-BC7F-455E-A7E0-9AFF6914F9A4.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 78
Yaa cıvıl cıvıl ne güzel ben daha birşey alamadım cocumaaaa

Merhaba ne yaptınız acaba merak ettim?
Benim fetal dna riskli çıktı ama ultrasonda bişey yok yine de amniyosentez yaptırdık yarın ilk sonucumuz çıkacak çok endişeliyim

Kızlar selam 21+5 teyim şu an bebeğimi hissediyorum. Hareket ediyor kimi zaman. Doktora göre yaklaşık 23 hafta. Oruç tutuyorum. Tutan var mı ? Nasıl geçiyor ?
Ben de 24+5teyim. Oruç tutuyorum. Çok şükür rahat geçiyor. Biraz halsizlik oluyor ama o zaten hamile değilken de oluyor. Yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Sahurda yaklaşık bir lt, iftardan yatana kadar da yaklaşık iki lt su içiyorum. Haftaya cuma kontrolüm var. Eğer bebeğin gelişiminde bir sıkıntı yoksa ki inşaallah yoktur devam ederim.

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-13-16-23-08-061_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar merhaba bilenler yadımcı olabilirmi ? Allaha şükür 28 haftalık olduk. Bebeğimin gelişimi ve kilosu 10 gün önde. gayet iyi ben toplam 8 kilo aldım. Tansiyonum 10/5 en fazla 11/6 ödem şişlik yok yani genel olarak iyi gidiyor. Ama dün rutin idrar testimde protein değeri eser cıkmıs ( var işe yok arası bir şey miş) idrarda protein gebelik zehirlenmesi diyolar nette cok korktum. Doktorum enfeksiyon kaynaklı sorun yok dedi tansiyon ölçmeye devam dedi. Kuzenim doktor kendisine sordum tansiyon daha önemli dedi. Böyle bir şey yasayan var mı ben gereksiz panik mi yapıyorum

Ben yaşamadım ama internet bilgilerine de pek güven olmuyor. Hep en kötü şeyler yazıyor halbuki herkesin durumu kendine göre farklı. Doktor sorun yok diyorsa boşuna kafana takıp kendine yük etme

tamam arkadaşlar, önerinizle hiç kitap okumayacağım, tamamen hissiyatla yetiştireceğim çocuğu :)
oku oku
Ama şu bir gerçek ki,
Teoriyle pratik asla bir değil
Her cocuk aynı kurallarla büyütülmüyor
Birinin cezası, öbürüne ödül olabiliyor.
Asla böyle bir anne olmayacağım diyosun
Misal ayakta sallamam dersin
Ama caresiz kalırsın hep sallarsın

Ayy şey var örümcek bindirmeyin diyolar benim hep hayalim bebem şöyle örümcekle sağa sola çarpsın evde bizde örümcekle büyüdük ne olcak mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…