2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
5-6 gün önce içtim bir çay bardağı kadar. Şişeyi kafama diksem anca rahatlarım gibi

Aldım kabul ettim. 777 520

Selam kızlar ben ağustos annelerindeyim normalde doğum ağustos başı gösteriyor ama belli de olmaz tabi Bugün 18+6yım, kız bebişim hala hissedemedim. Benim gibii olan var mıydı? Hissedemedie panik yapıyorum, çok kafama taktım

Merhaba ben 21. Haftadayim hala hissedemedim ama cumartesi ayrintili ultrasona girdim. Plesanta önde olduğu için 2 hafta sonra hissetmeye başlarsın normal dedi. Kafaya çok takmamak gerekiyor sanirim

Merhaba ben 21. Haftadayim hala hissedemedim ama cumartesi ayrintili ultrasona girdim. Plesanta önde olduğu için 2 hafta sonra hissetmeye başlarsın normal dedi. Kafaya çok takmamak gerekiyor sanirim
Aaa ben bunu hiç bilmiyorum pleasant nerede mesela çok sağolun bunu da sorarım kontrolümde

Panik olma ćanm bence bn çok geç hisedenlerdenim ,

İlk gebeliklerde genelde geç hissedilir zaten. Bi iki haftaya kalmaz ufak ufak hissetmeye başlarsın

Kızlar selam 21+5 teyim şu an bebeğimi hissediyorum. Hareket ediyor kimi zaman. Doktora göre yaklaşık 23 hafta. Oruç tutuyorum. Tutan var mı ? Nasıl geçiyor ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…