2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben günlük bir hurma yiyorum doktoruma da sordum bir şey olmaz hatta faydalı dedi keza ananasımda arada tükettim doz önemli abartılmadığı sürece sıkıntı yok dedi o da

amin inşallah.

kasılma kelimesı karşıma çıkınca bıraktım valla yemezsem ölmem ıkıncı bebegımde o kasılmalar durdurulamadı. o yuzden ben bıraktım kabak yemegı yaptım.

sizler tuketın tabı kı ılaçla zehır arasındakı fark dozudur. kararında yendıkçe bır şey olmaz

kereviz salatası yaptım afiyetle iki kaşık yedim ve bir bakayım yenebiliyor mu dedım meger yenmiyormus çok üzüldüm şuan tüketen var mı aranızda
Ben kereviz salatasını çok severim. Zararlı olabileceğini hiç düşünmediğim için araştırmadım. Geçen hafta yedim hiçbir sorun yaşamadım. Sadece normalde içine mayonez katarım ama hamilelik sebebiyle onu katmadım. Aşırıya kaçmadıktan sonra bir şey olacağını sanmıyorum. Ama bundan sonra da korkumdan yiyemem.

ben de yedim salatasını, yemeğini. hiç duymamıştım da yenmez diye, ilk kez duyuyorum. aşırı şekilde tüketimi zararlı olabilir diye yazıyor ama, içine sinmiyorsa yeme tabii.
yok canım valla sınmedı ama bakmadan once ıkı uc kasık yedım zaten bır sey olmaz zannımca

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-07-14-45-16-802_com.instagram.android.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 36
Ben günlük bir hurma yiyorum doktoruma da sordum bir şey olmaz hatta faydalı dedi keza ananasımda arada tükettim doz önemli abartılmadığı sürece sıkıntı yok dedi o da
Günlük kaç hurma yiyosun eşim ramazan için bir koli almış gözüme koyar gibi bnde korkuyuom yemeye

benım zaten seker oldugu için her şeyı tuketemıyorum. aman yemezsem bir şey olmaz yemek ısteyen dozunda yesın tabı

Ben haziran sonu gibi siparis vereyim hem ziyarete gelenlere hemde mevlidde dağıtayım istiyorum yani 2 ay kadar bi süre dayanması lazım sen 3 ay diyorsun o zaman sorun olmaz heralde dimi
Hacı şeriften yaptırdım ben adamlara da iki iki sordum hiç bişey olmaz abla güneş görmesin yeterli dediler gerçekten dedikleri gibi de oldu ben buzdolabına koymadım mutfak dolabının en arka kısmına koydum ne eridi ne bozuldu haziranda geldi temmuzda doğurdum öyle diyim hastanede kalanları eve getirdik gelene kahve yanındada ikram ettik hiç bişey olmadı

İşte 1 hurma sana ne etsin
Bende canım istediğinde arasına ceviz koyup 2 tane yiyorum. Ananasta çok severim bir dilim yerim ara ara

Kereviz hiç sevmem Allahtan
Ama sürekli maydanoz ara sıra ananas hurma yiyorum canım tabiki senin durumun birazcık farklı ama kendinede iki kaşık kerevizi çok görme

Kereviz hiç sevmem Allahtan
Ama sürekli maydanoz ara sıra ananas hurma yiyorum canım tabiki senin durumun birazcık farklı ama kendinede iki kaşık kerevizi çok görme
tabağım kocamandı gözüm yaşlı ıceri götürdüm esım de kızım da yemez

Yaşasın o zaman cok tesekkur ederim

Ben de 19. hafta itibariyle yavaş yavaş hissetmeye başladım. Daha doğrusu hissettiğim şeyin bebeğim olduğunu sanıyorum. Plasenta öndeyse ve kilo varsa geç hissediliyor. Bende ikisi de var. O yüzden çok çok az hissediyorum. Şu an tam 20 haftalık oldu.

14. haftada hissedenler ikinci veya daha fazla hamilelik yaşayanlar. Bizim gibi ilk hamilelikte daha geç hissediliyor. Çok güzel bi duygu, onu hissettikçe enerjim artıyor. Hep hareket etsin istiyor insan.

Kızlar ya benim değerlerim düşük çıkmış şekerde ilk zaten normal değer
1. 86
2. 92
3. 90 çıkmış
Düşük değil mi ya oradada vücudum titredi kan verirken şekerin düşüklüğü normal midir acaba yüksek olması normal değil ama ya düşük olması

Canım sana video göndereyim istersen dm den benim de ilk hamileliğim bende önce pek ayırt edemiyordum belki sende benzer bir şey yaşıyorsun ama farkında değilsindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…