2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hastane çıkışı değil tulumda alabilirsin canım bu arada. Yenidoğan 5 takım olsa yeter ilk günler diğerleri biraz üstünde dönüyor sonra 0-3 aylığa geçilir zaten
Bu 5'li falan olan hastane çıkışlarında 0-3 ay yazıyor. 0-1 ay yazan baska biseylerde gordum onlardan da mi almak lazim ki

Bugün çok açım kahvaltı birde oğlumla bir tabak onun yediği gevreği yedim ama şuan yemek yapck enerjim yok gerçekten misafir severim ama bu kadar oturunca bnim yemek kaldı ve şuan ne yapcm bilmiyorum hiç enerjim yok

Bu 5'li falan olan hastane çıkışlarında 0-3 ay yazıyor. 0-1 ay yazan baska biseylerde gordum onlardan da mi almak lazim ki
Yenidoğan diye geçer geneli canım benim aldığım yenidoğan yazıyor. 0-3 denk gelmedim ama 0-1 daha mantıklı. Çünkü cm olarak değişiyor. Çabuk büyüyorlar doğru ama ilk etapta 3 aylıklar üstünde dönüyor.

Evde çocuk olunca bu yemek derdi zor oluyor. Aman yap bir menemen kızart patatesini kahvaltılık falan geçsin gitsin öyle. Yada bir yoğurtlu makarna salata. Amaç doymak bugünde böyle olsun boşver kuzucum

Bende de oluyor oyle. Buyuk kizimda da cok olurdu. Birden tualetimi kaciracak gibi olurdum hattaBence normal

Süpermiş bu peki bunu önlemek için hastane i.za filan attırıyor mu dogum öncesinde bir de medipol Pendik dogum kaç TL her gittiğimde soracağım unutup geliyorum

Süpermiş bu peki bunu önlemek için hastane i.za filan attırıyor mu dogum öncesinde bir de medipol Pendik dogum kaç TL her gittiğimde soracağım unutup geliyorum
İmzalatamazlar canım. Ödemenin her şeklini kabul ediyorum sigortaya başvuru yapmicam diye bir sözleşme yok
Hastaneden çıkarken faturayı alman yeterli. Doğum parasını hiç sormadım valla bende.

Evde çocuk olunca bu yemek derdi zor oluyor. Aman yap bir menemen kızart patatesini kahvaltılık falan geçsin gitsin öyle. Yada bir yoğurtlu makarna salata. Amaç doymak bugünde böyle olsun boşver kuzucum
Vllha öle yaptm yoğurtlu bir makarna birde salata yaptm nasıl enerjim düştü ise elim ayağım boşaldı

T
İmzalatamazlar canım. Ödemenin her şeklini kabul ediyorum sigortaya başvuru yapmicam diye bir sözleşme yok
Hastaneden çıkarken faturayı alman yeterli. Doğum parasını hiç sormadım valla bende.
TAmam canım 18inde detaylı var onu soracağım kaç TL dogum diye sürpriz olduğu için sigorta şirketi bakıyorduk şimdi yapalım yarın yapalım derken bebis geldi

Bende öyle düşünüyorum suyunu cikarmadan tadımlık yiyorum bazı şeyleri de. Bu aydan sonra da haftada bir kendimi tartıp yazacağım. 19 unda randevum var ortalama kaç kilo alındığını da bir sorayım. Aman hamileyim diye yemeğe abanmak istemiyorum.

Ben yazın bir sürü domates konservesi yapmistim valla canım bişi pişirmek istemezse hızlıca onu yapariz diye bir de buzlukta her daim koftem olur pilav köfte yapıyorum çok usendigim zamanlarda napayım ya da sağolsun eşim geldiğinde hızlıca bir şeyler hazırlıyor.

Evet abanmamak lazım ekstra porsiyon büyütmemek lazım ama gebelik kafası işte can çekiyor. Ben yiyorum baya baya

En iyisini ama ben iki yıldır menemen yiyemiyorum hazır konserve den yoğurtlu makarna iyi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…