2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
kereviz salatası yaptım afiyetle iki kaşık yedim ve bir bakayım yenebiliyor mu dedım meger yenmiyormus çok üzüldüm şuan tüketen var mı aranızda
aaaa kereviz yenmiyor muymuş?? ben bikaç kez yemeğini bi kaç kez de salatasını yedim ama hiç duymamıştım şaşırdım

bir ay falan olmuştur en son tüketeli. yedikten sonra hiç olmadı bende kasılma ya da absürt bir şey
yaa google da o kadar şey var ki tuketmeden once dra sorun dıyor kasılma ıhtımalı bende çok tehlıkelı ne yedıgıme 3 4 kat dıkkat etmelıyım hem serklaj hem şeker tııroıt offf sızlanmıyorum ama bu gunume çok şükür

Ben 20+ 3 teyim daha bebek hareketlerini hiç ayırt edemiyorum. Nasıl bir his çok merak ediyorum. Aslinda bebek çok hareketli masallah ultrasonda hareketli oluşundan doktor ölçüm yapamıyor bazen. Ama ben hissedemiyorum çok ilginç bazı insanlar 14te hissediyor

perinatolog yaptı, arkadaşıma sordum, dayısı devlet hastanesinde olan bir doktor, 40 yaşüstü gebelerde amniyosentez rutin işlemmiş, ama yaptırmazsa da olabilir, ben hasta yaptırmak istemezse çok üstüne düşmem demiş. o sebeple biraz içim rahatladı. hiç iyi şeyler duymuyorum amniyosentez sonrası.

Kizlar bebek cikolatasi yaptirmayi düşünen var mı ? Varsa nasil muhafaza etmeyi düşünüyorsunuz malum yaz ayı disarda dursa erir dolapta cikolatalar beyazlar karar veremedim
Canım son ay sipariş verdim raf ömrü 3 aydı. Buzla gönderdiler gelirken bir sorun yaşamadım. Sonrasındada güneş görmeyen yerde mutfak dolabının içinde muhafaza ettim hiç bişey olmadı.

fetal da kistik fibroza bakılamıyor sanırım, yine de sallamayayım da kafamdan, doğrudan bebeğin dna'sı gerekiyor bu test için dedi doktor.

Dozunda tükettikten sonra bişey olacağını düşünmüyorum canım maydanozu salatada yemekle kaynatmak arasında dağlar kadar fark var. Aynı şekilde hurma ve ananas mesela abartılmadığı sürece bi sorun yaratmaz bence.

kereviz salatası yaptım afiyetle iki kaşık yedim ve bir bakayım yenebiliyor mu dedım meger yenmiyormus çok üzüldüm şuan tüketen var mı aranızda
ben de yedim salatasını, yemeğini. hiç duymamıştım da yenmez diye, ilk kez duyuyorum. aşırı şekilde tüketimi zararlı olabilir diye yazıyor ama, içine sinmiyorsa yeme tabii.

Ya bir kişi oldu çevremde amniyosentez yaptırmak zorunda kalan onunda kistler görüldü böbrekler kalp sıkıntılıydı bebişte doktor kaybolabileceğini de söyledi amniyosentezi iyi geçti. Çok şükür çokta sağlıklı doğdu ufak tefek büyüdükçe geçecek sağlık sorunları vardı. Gerçekten anne karnı mucize bir yer iyileşedebilir. Senin için nasıl rahat edecekse öyle hareket et inşallah sağlıkla kavuşalım hepimiz

Canım son ay sipariş verdim raf ömrü 3 aydı. Buzla gönderdiler gelirken bir sorun yaşamadım. Sonrasındada güneş görmeyen yerde mutfak dolabının içinde muhafaza ettim hiç bişey olmadı.
Ben haziran sonu gibi siparis vereyim hem ziyarete gelenlere hemde mevlidde dağıtayım istiyorum yani 2 ay kadar bi süre dayanması lazım sen 3 ay diyorsun o zaman sorun olmaz heralde dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…