2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kilotlu çorap mı ? Temmuzda yok canım ya imkansız çocuk zıbınla duruyordu ayağında çorap elinde eldiven.
kısa kolluda uzun kolluda şortlu tulumda şart canım

Kilotlu çorap mı ? Temmuzda yok canım ya imkansız çocuk zıbınla duruyordu ayağında çorap elinde eldiven.
Kız benim görümce yazın ben kızına kaban giydirdiğini bilirim bana dönüp hırka al giydirirsin dedi temmuz ayında yani sen düşün kışın o kızını oğlunu bebek haliyle 3 4 kat giydirirdi şuan bile ben oğluma hırka falan giydirmem evde dışarıda da hırka giyer hava sıcak diye o soba yakıyor hırka giydiriyor bize geldi soba yaktırdı oğlumun üstünü terden 4 defa değiştirdim duş aldırmak zorunda kaldım oğlum kaşınıp duruyordu

Birde benim aklımda kızda olsa sırf kısa kol uzun pantolon 1 2 ay sonrada şort zıbın gezdiririm diyorum ama bakalım

Kışın çocuğuna ne giydirdigini merak ettim görüncenin

Ay ben çocuğun yenidoğan dönemi bittikten sonra hergün lavabonun altına sokup yıkadım sıcağa alıştırmak iyi bişey değil ayrıca külotlu çorabı doktorlarda önermiyor kalça bacak gelişimi için çocuğun kan dolaşımı bile mahvolur. Görümcen beni görse napardı acaba

Kesinlikle katılıyorum çok pişer
Ter bezleri tam oluşmadı terlemiyo çocuk nasıl olsa diye kat kat giydiriyolar zavallıları
Yenidoğan döneminde bizden bi kat fazla giymesi gerekiyor ısıtamıyolar kendilerini sonra normale dönüyor zaten lahana yapmaya ne gerek var

Kızlar bebek için neler aldınız şimdiden neleri hazir ettiniz benim ilk çocuğum olduğu için her şeyi alasım geliyor şimdiden Daha yolun yarısındayiz ama hergun de fiyatlar artıyor. Sizler neler aldınız

Senide binide bn ful Eylül ayına kadar yıkadım öle ince giydirip yatrdim sıcak kötü birşey iyi değil ki o kadar

Senide binide bn ful Eylül ayına kadar yıkadım öle ince giydirip yatrdim sıcak kötü birşey iyi değil ki o kadar
Evet kesinlikle iyi değil birde alışınca en ufak bir soğukta daha kötü oluyor. Araştırmalarda bunu ortaya koydu serin değil sıcak hasta ediyor 2 yaşına kadar hastalık yüzü görmedik sonrası parktan bahçeden kaptığı ufak tefek şeylerdi hiç pişman değilim kuzucum iyikide öyle yapmışız yine yapıcam

Birde benim aklımda kızda olsa sırf kısa kol uzun pantolon 1 2 ay sonrada şort zıbın gezdiririm diyorum ama bakalım
Ben kendim sıcak çok sevmiyorum kat kat giyinen biri değilim bana hep senin çocuğun olmayacak diyorlardı evde çorapsız kışın beresiz gezdiğim için. Kızı kora oğlanı kara yatıracaksın mantığı var bizim Türk halkında hiç alakası yok mevsiminde giydirmek en güzeli

Bandaaaaaa dediler hem çok taşa oturddun için derlerdi ay başı gelince çok sancı işte sen çok üşütn hala da çorap giymeyi sevmem hiç hemde ince bir terlik oda ayağım kirlenmesin

Kizlar bebek cikolatasi yaptirmayi düşünen var mı ? Varsa nasil muhafaza etmeyi düşünüyorsunuz malum yaz ayı disarda dursa erir dolapta cikolatalar beyazlar karar veremedim

Yok artık doğuda da yaşamış biri olarak orda bile o kadar değildi
Kız ben martta doğurmuştum o zaman bile uzun kollu zıbın pantolon hırka giydirir kalorifer yakardım alışsın diye bana dönüp hasta olacak derdi niye olsun erkek bebek hele sıcağa gelemezmiş oğlum iksilik olur dururdu devamlı

Aynı bende öyleyim çorap giymem kısa kol gezerim hala aynıyım bana yanık mısın derlerdi napiyim bünyem sıcağa gelmiyor amaan herkesin kendi bildiği doğru oluyor en iyisi 1 takım alırım zaten evde olucaz çoğunlukla ona göre eşya alırım 1 2 güne yapıcam alışveriş başlicam bende

kereviz salatası yaptım afiyetle iki kaşık yedim ve bir bakayım yenebiliyor mu dedım meger yenmiyormus çok üzüldüm şuan tüketen var mı aranızda

kızlar ya bi şey sormak istiyorum. benim bebiş eni konu hareketlendi artık 21.haftayı doldurduk bugün. ama bazen şey oluyo böyle birden zonk diye tekme gibi bi şey hissediyorum ama vajinadan da hissediyorum aynı anda o zonklamayı. anlatabildim mi tam da bilmiyorum ama... normal mi bu hem karnımdan hem vajinadan hissediyorum dank diye vuruyo gibi oluyor. ilk gebelikte iyice cahil oluyomuş valla insan. ne normal ne anormal kestiremiyorum hareket etmese bi dert etse bi dert

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…