2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
kereviz salatası yaptım afiyetle iki kaşık yedim ve bir bakayım yenebiliyor mu dedım meger yenmiyormus :KK43: çok üzüldüm şuan tüketen var mı aranızda
Canım bende meze şeklinde yedim bişi olmadı çok severim hatta böyle çiğ şekilde rendeleyip süzme yoğurtlu halini

kızlar ya bi şey sormak istiyorum. benim bebiş eni konu hareketlendi artık 21.haftayı doldurduk bugün. ama bazen şey oluyo böyle birden zonk diye tekme gibi bi şey hissediyorum ama vajinadan da hissediyorum aynı anda o zonklamayı. anlatabildim mi tam da bilmiyorum ama... normal mi bu hem karnımdan hem vajinadan hissediyorum dank diye vuruyo gibi oluyor. ilk gebelikte iyice cahil oluyomuş valla insan. ne normal ne anormal kestiremiyorum hareket etmese bi dert etse bi dert :KK70:
Benimki de mesanemi bastırmaya başladı içten hissediyorum anlık çişe sıkışma oluyor 😅😅

Hanımlar 20. haftadayım tetanos aşısı olmam lazım olanlar bilgi verebilir mi ağrı falan yan etki oluyor mu? Çalışıyorum izin almam gerekli midir?

Hanımlar 20. haftadayım tetanos aşısı olmam lazım olanlar bilgi verebilir mi ağrı falan yan etki oluyor mu? Çalışıyorum izin almam gerekli midir?
ben üç gün önce oldum ilk gün bir şey yoktu. akşamına ağrı başladı. kolum kütük gibi oldu üzerimi giyinirken bile zorlandım. herkeste böyle mi bilmiyorum ama gerçekten 2 gün üzerine yatamadım. ama gündük çalışma hayatımı etkilemedi bende

Bende olup olmama konusunda kararsızdım ama doğumda sezeryan olursa risk etmek istemedim. Ayrıntılı ultrason doktoruma sorup sonraki hafta olacağım muhtemelen.

Ağrı oluyor 2 gün 3.gün hafifledi felçli gibi gezdim üstümü eşim giydirdi kolumun üstüne yatamadım 😅 benim iznim vardı ilk gün yattım evde

Kızlar özel hastanelerde dogum yapınca paranın. Bir kısmını geri alabiliyormusuz. Sigorta işlerini bilen biri var mı aramızda doğruysa yuzde kacini alabiliyoruz

Dün bir kadın dogumcunun videosuna denk geldim içimi bayağı rahatlattı yeme içme konusunda 😅 video da burada

Kağan hoca candır 🫠
Ben esnek biriyim gebelik zaten zor yeterince dahada zorlaştırmanın saçma olduğunu düşünüyorum. Belirli şeyler dışında 1 bardak kola içtim diye suçlu hissetmiyorum.
Kokoreç çok severim midye çok severim mesela onları tamamen hayatımdan çıkardım çünkü zararları ortada. Diğerleri dozunda yenir kuzucum

Kızlar özel hastanelerde dogum yapınca paranın. Bir kısmını geri alabiliyormusuz. Sigorta işlerini bilen biri var mı aramızda doğruysa yuzde kacini alabiliyoruz
Alıyoruz kuzucum. Topkapı ssk’ya faturayla beraber gidip başvuru yapıyoruz. Örnek veriyorum devletin belirlediği üst limitler var diyelim ki 6 binini sigorta karşılıyor 20 bin ödedin o aradaki farkı alabiliyoruz 🫠

X