2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Özellikle sordum 25e kadar yolu var 22. Haftanda git dedi bende vardır bir bildiği dedim ama içim içimi de yedi neyse 3 gün öne çektim rahatladım biraz

Kızlar bana akıl verin şimdi benim danacım 1 hafta 10 gün önden gidiyor.
Martın 1inde tam 22+3 olduğum için korktum ve randevumu 22+0a çektim.
Detaylı ultrason 24e kadar yapılıyor ya geç olmaz dimi ?
Bugün telefonda hangi haftalarda gelsem daha uygun olur diye sordum . 18-23 haftalarda gelebilirsiniz dediler. Ben 20. Haftamda gitmeyi planladım. Çok merak ediyorum ama erken gitmekte istemedim

Ben de kendimi zor buldum ay hiç sormayın okuldaki kızları eke eke herkes alınıyordu hiç sevmiyorum bir yere gitmeyi saatlerce evimden uzak kalmayı, aşırı evcil biriyim.. artık kızları ekme konusunda sona geldiğimi anladım bir de hamileliği kimse anlamasın diye de gitmemiştim okulda teneffüs arası kapıdan gir otur masanın altında da saklıyordum gobusu ama birine gitsem saklayamam diye de gitmiyordum cumartesinden beri her gün bir yerdeydim sabah bir yerde akşam bir yerde resmen,onlara uyunca da boyle oluyor eve geliyordum yorulup uyu ama şükür bitti davetler toplu buluşmalar, biri kahvaltıya çağırdı tüm kızları biri organizasyon düzenledi hep beraber yöresel yemeklerden yiyelim diye, biri akşam yemeğine, bebek gormeye gidilecekti yine topluca, en son dün de yakın arkadaşım eşli çağırmıştı çok yoruldum bu hafta cidden anlamıyorlar sürekli oturmak beni aşırı yoruyor yatamadım uzanamadim bugün haftanın yorgunluğunu attım resmen okuldan geldim güzelce uyumuşum iyiyim yani hanımlar sadece gereksiz ve canımı sıkan bir yoğunluk vardı bakamadım hiç buraya ama şimdi geriden başladım okumaya

Anladım canım o zaman farklı durum :) ben o kadar takip ettim ki ne zaman yumurtladim ne zaman çatladı hepsini biliyorum son ilişki ne zaman oldu vs komple biliyorum bebeğin dollendigi saat kaldı bı bilmediğim 50 li hamilelik testi 30 lu ovulasyon testi almıştım sabah akşam test yapıyordum

Kızlar bana akıl verin şimdi benim danacım 1 hafta 10 gün önden gidiyor.
Martın 1inde tam 22+3 olduğum için korktum ve randevumu 22+0a çektim.
Detaylı ultrason 24e kadar yapılıyor ya geç olmaz dimi ?
Yavrum benimde seninle aynı 9 gün önde gidiyordu devlette detayliya girdim tam 20 haftalıkken 20+1 çıktı bende şaşırdım 22 en güzel zaman diyorlar bende 24 ünde Ali ekize randevu aldım

Bugün telefonda hangi haftalarda gelsem daha uygun olur diye sordum . 18-23 haftalarda gelebilirsiniz dediler. Ben 20. Haftamda gitmeyi planladım. Çok merak ediyorum ama erken gitmekte istemedim
18-24 arası yapıyolar (18+0 23+6) ama ben 22+3te gidersem gerçekten erken döllenme varsa diye korktum
Kızımda 19+3 gibi gitmiştim çok çok rahat gördü bence 20de ideal canım

ay çok iyi ya
Benim hepsi meçhul sat’a göre yumurtlama tarihimde adamın yüzünü bile görmedim o yüzden birazcık şüphem var amannn nasıl olduysa oldu iyi ki oldu

Yavrum benimde seninle aynı 9 gün önde gidiyordu devlette detayliya girdim tam 20 haftalıkken 20+1 çıktı bende şaşırdım 22 en güzel zaman diyorlar bende 24 ünde Ali ekize randevu aldım
Hadi inşallah güzel sonuçlar alırız kuşum ya
Senden 3 gün sonrada ben gidicem Allah nasip ederse bakalım senin önde çıkma devam edecek mi merak ettim bende

ay çok iyi ya
Benim hepsi meçhul sat’a göre yumurtlama tarihimde adamın yüzünü bile görmedim o yüzden birazcık şüphem var amannn nasıl olduysa oldu iyi ki oldu
Bir ayda iki kez de yumurtlamis olabilirsin zaten sperm 5 güne kadar yaşıyor içerde ilişkiden 5 gün sonra bile yumurtlamis olabilirsin ben artık ilişki günü yumurtlama olursa erkek 2 gün ve daha çok süre önce ilişki olduysa kız olayına da inanmıyorum benim yumurtlamadan 2 gün önce oldu son ilişki erkek diye yumurtlama günü olmuştur ilişki ama ben o tarihte ilişkiye girmedim ki diye de düşünme yani :) nasip hepsi

İşte onu diyorum ya öncesinde oldu ama yumurtlamadan 5 gün önce de değildi o yüzden şaşkınım ki reglim çok düzenlidir
O ay bişeyler oldu tamamen meçhul yok ya o olay şansı belki arttırıyordur cinsiyet şansını ama %50 yine bencede nasip işi tamamen

Selamın helloBugün evlilik yıldönümümüz diye birtakım hazırlıklarım vardı, bi kere gündüz girdim baktım bir sürü sayfa birikmiş "ebbov, ben bunları okuyamam bu kadar" dedim çıktım. Amma çok yazmışsınız Herkesin Sevgililer Günü kutlu olsun Minik sevgililerimizle ilk Sevgililer Günümüz

Sa
Sağol canımm seninde minik sevgilinle sevgililer günün kutlu olsun

Kizlar geçen hafta hafif hafif hissediyordum kipirdisini ama bu hafta hiç hissetmedim diyebilirim ya vesvese yapmayim diyorum ama sonuçta ikinci gebelik daha erken hissetmem gerekiyor yada geçen hafta hissettiklerim gaz miydi acaba 16+4 teyim hiç belirti yok sanki göğüslerim de acımıyor artık içime kurt düştü gece gece

Sakin ol çoğu hareketlerini hissetmiyoruz. 16dan, bazen 17den, hatta bazen daha geç hissediliyor diyor uzmanlar 2. gebelik bile olsa. Rahatlık konusunda beni örnek alın. Haftasonu offroad yaptık o kadar rahatım.Kötü düşünce, kötüyü çeker, lütfen güzel düşünelim güzel olsun

Sansima arkadas hamileligimi öğrendi ve dedi ki çınara almış mıydın sallanan ana kucağı yok dedim, kendine eziyet etmeyi seven birine sorduğum soruya bak dedi benimkini kardeşime vermiştim soyleyim otobüse versin kullan dedi joie sarino mu ne dedi o da bu tiplerdenmis ben içine bebeği koyuyordum titreşimi vardı müziği vardı gazını da kolay çıkarıyordu o salınımdan ben de yemeğimi de işimi de bebek onda oyalanirken yapıyordum dedi, dün de bir arkadaşa bebek görmeye gittik ben niye sallananindan almadım oturup başına salladiktan sonra ne anlamı kaldı ki diyordu o arkadaşim inşallah halleder bu sallanan anakucagi olayını yoksa bir şekilde ikinci el de olsa alcam ama önceliğim çevreden bulmak arkadaşlardan

Aslında bende rahat biriyimdir ama hareket mevzusunu hissettikten sonra takipte olmak lazım ya çok mu rahat davranıyorum diye gece gece içime kurt düştü. Keyfiniz bol olsun bebisler sağlamsa yerlerinde hiç birşey olmuyor nasip kısmet

Dünyaya geleceği varsa gelir, tam teslimiyet halindeyim bu konuda. "Kul plan yapar, kader gülermiş" mottosuna girdiğimden beri, endişe bana çok nadiren uğruyor artık. Plan üstünde plan var. Ben kendime düsen görev olarak beslenmeme, kontrol günlerime özen gösteriyorum, gerisini düşünmüyorum. Neyin nasıl olacağını canı veren düşünsün

Sen bensin 45le hamile kaldım 49 olmuşum oglumda 17 kg almıştım bakalim bunda ne olacak bu arada korkma bizim gibi vucudu kilo kabul etmeyenler cabucak veriyor benim 3 ayda gitmisti aldiklarimin hepsi
Dün bebek görmeye gittik dedim ya arkadaş 18 kilo almış 1,5 ay oldu dogum yapalı, 16 si gitmiş incecik kalmış, zaten başlangıç kilosu aşırı düşüktü 45-50 arası, şuan yine o civarda, dün o kadar kız gittik, ondan başka hepimiz yeni doğum yapmış gibi etli butluyduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…