2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
20+1 oldk zaman geçince korkularnz endişeleriniz artyomu benim artyo ve buna engel olamıyorum detaylı ultrason yaklaştıkça zaman geçmiyor sanki 8 gün ne kadar çok

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-15-08-59-22-337_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 55
Ayyy eski numaraya tekrar dönüyor mu peki sonra hamileyken ayak numarası büyümesine tamam normal kabul ederim ama öyle kalmasına gönlüm asla razı değil

Ayyy eski numaraya tekrar dönüyor mu peki sonra hamileyken ayak numarası büyümesine tamam normal kabul ederim ama öyle kalmasına gönlüm asla razı değil
Benim ve tanıdıklarımın dönmedi. Artık ayaklarım 40 numara, eni genişlemedi ama boyu uzadı ve öylece kaldı. Tüm ayakkabılarımı yenilemek zorunda kaldım, 39 öne tam dayanıyor ve rahatsız ediyor.

Çift doktor kafa karışıklığıdır birinin dediği diğerini tutmaz hiç sevmem o yüzden tek doktora güvenip onla devam etmek en güzeli sadece cinsiyet değil her konuda böyle

20+1 oldk zaman geçince korkularnz endişeleriniz artyomu benim artyo ve buna engel olamıyorum detaylı ultrason yaklaştıkça zaman geçmiyor sanki 8 gün ne kadar çok
Oy sen hamile olduğuna ikna oldun ya çok şükür gerisi hallolur
Şaka bi yana o endişe bitmiyor ki doğurunca da bitmiyo biliyorsun o yüzden kötü düşünceleri salıp anın tadını çıkarmak gerek

Canim benim de 2. Gebelik. 14.haftada hissetmeye basladim ama o kadar belli belirsiz ve azdi ki 4 hafta boyunca asla emin olamadim. 18.haftada biraz da netlesti. 19 artik supeheye yer birakmiyor. Ama senin gibi hep dusundum 2.gebelik diye illaki daha belirgin olacak diye bisey yokmus anladim. Acele etme. Icine suphe de dusurme. Yolundadir her sey

Cnm tam olarak duygularıma tercüman olmuşsun. Normalde telaş yapmam da hissedip durunca telaş yaptım normalde daha çok erken ama ikinci olunca anlıyor insan hangisi bebek hareketi hangisi gaz sancısı. Eve cihaz fln almak istemiyorum rahat bir gebelik geçirmek istiyorum bir yandan :) c.tesiye randevu aldım zaten aylık kontrolu gelmişti. İnşallah hepimiz için herşey yolundadır :)

Senin de mi 23 şubat canım. Ben sakinim yaa oluruna bıraktım inşaallah bir sorun çıkmaz diye dua ediyorum. Stres yapıp minnoşumu da etkilemek istemiyorum

Ben 16+5teyim son kontrolümde doktorum plasentanin bir kısmı önde uzun süre hissetme ihtimalin yok dedi. Çocuğum benim anksiyeteme oynuyor babası gibi
Benim de öndeydi plasenta. 18. haftada kontrole gittiğimde yukarı çıktı demişti. Demekki daha önceden çıkmış ki ben ilk pıt pıt vurmalarını 17.haftada hissetmiştim

Kızlar o kadar güzel rüya gördüm ki akşam
Doğum yapmışım 1 gün sonra sütüm geliyor ve bebegimi emziriyorum. Hatta memede uyuyor agzini aciyorum tazikli fışkirtiyorum sütü ama 2 erkek bebegim varmis
Allah hayırlara çıkarsın ben de ilk haftalarda öyle bir rüya görmüştüm. O kadar kolay doğurmuşum ki ebe bile şaşırıyor biz böyle doğum görmedik diye tam hayalini kurduğum doğum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…