2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ahhh canım en iyi ben anlarım bir giriyorum bazen 10-15 sayfa tek tek okuyorum yoğunluk bi anda oluyor bende hiç boşta kalmıyorum hep bi yoğunluk

Çok araştırdım bende yorumlara falan geri dönüşlere de baktım en çok tavsiye edileni serino modeli onun dışında bu markanın ürünleri kötü zaten

Aaa ne güzele sizin de kutlu olsun Bu günü kendine göre ayrı özelleştirince seviyorum normalde saçma bulurdum bizim de tanışma yıldönümümüz olduğu için anlamlı Ve hepimiz +1 miniklerimizle girdik apayrı güzel

Eki Görüntüle 3387311
Benim bu sefer karnım çok daha fazla büyüyecek gibi ya bu ne şimdiden
Yaaa ama çok tatlı göbiş maşallah. Sebebi şu diye biliyorum, kaslar ilk doğumda deforme olduğu için ilk gebelikteki gibi daha küçük olamıyor. Yani kaslar eskisi gibi tutmuyor, daha esnek.

O değil de ilk doğumda çoğu insanın ayakları 1 numara büyüyor. İnş artık büyümez Benim 39du, 40 oldu. Yine büyürse erkek reyonundan almak zorunda kalmam umarım

Tanışma yıldönümünüz kutlu olsun. Birlikte nice mutlu yıllara

Herkese günaydınlar, mutlu günler Bugün tam 19 haftalık oldu benim civcivim.

Çok enteresan bir şey oldu. Ben bebeğimin neye benzeyeceğini merak ediyordum, ama kimseye bahsetmemiştim. Eşim bana whatsapptan bir youtube bebek videosu göndermiş, gözümde böyle bir tip canlanıyor diye. Sonra ablam instagramdan bir bebek videosu gönderdi, bundan istiyorum diye. Bir baktım birbirlerinden habersiz aynı bebeği yollamışlar. Şok oldum. Tamam dedim, gereken mesajı almış bulunuyorum

benim pazar tam 19 hafta oluyor. Hiç göbek yok gibiydi bu hafta birden belirdi bence hızlı büyüyor artık B BirNBirE kuzum senin haftanda bizde öyle olabiliriz bence çünkü gerçekten bi anda oldu
Benimde birden büyüdü ya özellikle aksamlari yemek ile birlikte daha da saçma bir görüntü oluyor ve rahatsız valla hep gobeksizdim belki de ondan alışamadım hala bilmiyorum

Günaydın kuzucum evet ya valla burnumun direği sızlıyor gördükçe bir an önce kavusayim istiyorum oğluma
Valla acele etme tadını çıkar. Doğunca o kadar çabuk büyüyorlar ki! Şu an kızım için diyorum, keşke küçülse de karnıma girse yine. Doyamadım bebekliğine

Valla acele etme tadını çıkar. Doğunca o kadar çabuk büyüyorlar ki! Şu an kızım için diyorum, keşke küçülse de karnıma girse yine. Doyamadım bebekliğine
Böyle de özlüyor mu valla özlüyormuş insan eşimle sürekli surda olsa onu da buraya yatirirdik yok surda uyurdu burada ağlardı sürekli böyle muhabbetimiz detaylıdan sonra upuzun bir ultrason kağıdı verdi doktor geçen baktım eşim bebeğin ayağını arıyor kağıtta

Emin ol doğduktan sonra daha çok özlüyorsun. Bir bakıyorsun ki okula başlamış, arkadaşları ve öğretmenleri onu senden daha çok görüyor. 7 sene sonra üniye gidecek, nasıl ayrılıcaz diye aklıma geliyor bazen.Eşimle diyoruz bir karavan alıp okulun bahçesinde mi yaşasak

Kızlar biz de 18 haftalık olduk :) çok şükür bir sıkıntı yok ama bu benim çektiğim nedir ? Devlet haş gittim geçen gün muayene etti en son dedim hocam cinsiyeti ne o da bakmadan önemsemeden göstermiyor kız düşünüyorum dedi ama hiç mücadele verip dur pozisyon bulup bakıyım falan demedi sonra bende özelde ki doktora gittim tekrar şüpheye düştüm ya bi kere o da baktı erkek dedi böyle bisey yaşadım bende

Sezaryenliyim zaten kaslarım kesik birde rahim aşırı inceliyormuş o yüzden dışarı vurması normalde bi yerde dururum inşallah teşekkür ederim

1 numara iyiymiş 37-38 ayaklarıma 40 numara terlik zor oluyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…