2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
IMG_2244.jpeg
Benim bu sefer karnım çok daha fazla büyüyecek gibi ya bu ne şimdiden 🫣

Kızlar bana akıl verin şimdi benim danacım 1 hafta 10 gün önden gidiyor.
Martın 1inde tam 22+3 olduğum için korktum ve randevumu 22+0a çektim.
Detaylı ultrason 24e kadar yapılıyor ya geç olmaz dimi ?

Benim doktorum özellikle 22.haftama denk gelecek şekilde verdi benim dana da önde gidiyor

Ölçümlerde farklılık olabiliyor kuzum benimde öyleydi detaylı da sadece birkaç gün önden gidiyor şeklinde göründü. 22 de gitsen olur bence.

Ölçümlerde farklılık olabiliyor kuzum benimde öyleydi detaylı da sadece birkaç gün önden gidiyor şeklinde göründü. 22 de gitsen olur bence.
Sağol kuşum ya 1 Mart geç mi olur diye taktım bu seferde kafaya derisi kalınlaşmadan yağ dokusu oluşmadan organların en görünür olduğu haftalarda yapıyolar ya geç olmasın 3 gün 3 gündür 😁

Banada 22. Haftadanda git dedi o zaman ideal dimi 27si 22+0 kalsın böyle
Canım en ideali o diyor bir de biz şu noktayı kaçırıyoruz bizimkiler sadece tontiş gidiyor,boy mesela 16-17 demişti kilo olarak önden gidiyordu ama bebeğin yaş olarak düşün haftayı o değişmiyor :) Allah'ım inşallah tontik ve herşeyi yiyen bir bebişim olur bu sefer amin 😅

Sağol kuşum ya 1 Mart geç mi olur diye taktım bu seferde kafaya derisi kalınlaşmadan yağ dokusu oluşmadan organların en görünür olduğu haftalarda yapıyolar ya geç olmasın 3 gün 3 gündür 😁
Kuzum benimki de önden gidince 20 li haftalardan önce gönderdi doktorum. Hatta muayene başlar başlamaz ilk sorum erken geldiysem bir hafta sonra yapalım oldu. Tum organlarını kontrol edebildik. İçim rahat etsin diyorsan bir hafta daha öne al istersen

Canım en ideali o diyor bir de biz şu noktayı kaçırıyoruz bizimkiler sadece tontiş gidiyor,boy mesela 16-17 demişti kilo olarak önden gidiyordu ama bebeğin yaş olarak düşün haftayı o değişmiyor :) Allah'ım inşallah tontik ve herşeyi yiyen bir bebişim olur bu sefer amin 😅
Kuzucum ben hamile kaldığım günden emin değilim ne ara oldu hala bilmiyorum yapısal uzun tontiş olabilir ama erken döllenmede olabilir çünkü en başından beri kalp atışını duymadan boş kese de 5 gün öndeydi kalp atışındada sonraki kontrollerde de hep öndeydi 5 gündü sabit geçen kontrolde 8 gündü yanlış hatırlamıyorsam hafta olarak değişme ihtimali var o yüzden 🤓
Hadi inşallah amin 😂

X