2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Şikayet varda ki 2 beğenili yorumdan bahsediyorsun dimi Yok ya ben gittim ikilide ilgisiz net konuşmuyor falan değildi adam yapı olarak donuk biri yoksa ikili muayenesi bile 20 dakika sürdü benim. Özele gidip aynı doktordan devam edenler olarak biraz daha sempatik doktorlara alışkınız ama işini yapmadı asla diyemem. Konuşmayı sevmiyor çok doğru
İnşallah ya yorumları çok tatlıştı güzel geçer umarım 1 marta aldım ben yine sen ne zaman gideceksin ?

Yaa evet kuzum degil mi ben de ara ara onu dusunuyorum. Pozitif mi negatif mi beta artacak mi falan derken.. bugun ultrason fotolarina bakiyoruz ne guzel darisi dogum hikayelerimizi konusmaya olsun hadi insallah

Ben bu ara öyleyim canım. 21. haftadayım özellikle sabahları karnımın alt bölgesinde bir hareketlilik var iki gündür. Artık bebeğe yoruyorum

Hahaha evet , sonrasında bir kaç olumsuz daha okudum hemen vazgeçtim. Doğru bilgi vermesi önemli ama böyle ponçik olduğumuz bir dönemde sanırım az sempatiklikte bekliyoruz. Zaten stresliyiz bir de donuk birini hiç çekemem
Bende 5 martta gideceğim , 20+5 olacağım .
Güzel sonuçlarımız olsun inşallah

Demeyin ya bende az önce ondan randevu almistım
Şuan sinir oldum
O randevu dursun madem biraz daha arastirayim

Bebek kuzum bence basta kipirti gibi icten ice bir gidiklama gibi oluyor sonra bildigin iceriden vurma gibi hissediyorsun. Cok tatli seyler bence hissetmek harika. Insan durmaksizin hareket etsin istiyor da o kadar da olmuyor tabi dun benim sag tarafta toplandi. Artik kafayi mi popoyu mu nereyi dayadi bilmiyorum ama belirgin asimetri vardi karnimda dayanamayip foto cektim.

Eklentiler

• 20240213_171234.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 112
  • 20240213_171427.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 116
Ayyy ayyyyy çok güzelllll bana da bebek gibi geliyor da işte emin olamadım çok değişik hissiyat yaa

Ay nasıl toplanmış kız ahahaha acayip görünüyor gerçekten

Evet kesinlikle farklı ya annemde çok zayıfmış kardeşim karnında ben kucaklarındayım 9 aylık hamile neredeyse sadece karnı varmış kollar falan incecik

Ben 22+3 oluyorum çok büyümüş olcak çok merak ediyorum
İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…