2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canım benim kayınvalidem 47 kilo hamile kalmış eşime. Görseniz öyle zayıf ki fotolarda iskelet var tek. Boyu da uzun çünkü. Çok kilo almış eşime hamileyken 30 kg gibi. Eşim de 2.5 kg doğmuş, demek ki hepsini ben almışım diyordu

Evet kuzucum aynı doğdu sadece yanaklarında çok yağ olmadığı için daha iskelet hali gibi bakalım bu kime benzeyecek
Sonradan değişiyorlar doğru ama ilk doğduğu haliyle aynıydı resmen biz şok olmuştuk

165 benim boy ideal kilom 55 56 aslinda o kiloda kendimi rahat hissediyorum canim. 61 zaten fazlaydi bana. Zayiflama derdi hep vardi da. Bebisin gelmesi 1bucuk yili falan bulunca diyete falan hic odaklanamadim. Her ay bu ay da oldu olmadi dongusuyle gecti. Kafam daha cok oralardaydi. Neyse artik saglikli olsunlar da verecegiz bir sekilde

Arkadaşlar sizce mantıklı mı böyle birşey %62 indirim gelmiş bebek 360 derece dönebiliyor içinde sallanan sandalye olarak geçiyor kaba motor becerilerini destekler diyor ama kararsız kaldım gerekli mi gereksiz mi bilemedim

İstinisnalardan kayınvalide görümcem doğuma gittiğinde karnında bir top varmış gibiydi o kadar doğurdu çıktı 2 ay sonra dümdüzdü mesela Ben doğumdan çıktığımda 10 kiloya yakın gitmişti sonra kalanları hızla verdim ama vücut nasıl desem bir yumuşuyor sıkılığı kalmıyor daha şiş duruyor toplamam 2 seneyi buldu 2 senemiz daha feda olsun napalım

Gereklisinden ziyade sağlıksız buluyor doktorlar. Yürüteç ve hoppala önermiyorlar. Kuzum bir doktor yorumlarına bak istersen ama oyalar mı oyalar gibi.

Birbirimizi linçleyelim doğumdan çıkınca ohaa çok kilo almışsın az ye falan diyelim zorbalarsak belki hep beraber diyete girip sağlıklı beslenir biraz da spor yaparız

İnsan merak ediyor valla. Sonra diyorsun amannn sağlıklı olsun da gerisi önemli değil falan. Eşimin ailesi komple bebeğin bana benzemesi için dua ediyorlar
Kayin validem de kizimda teni sana benzesin diye cok dua etti. Ben beyaz tenliyim. Onlar ailece nispeten daha esmer. Kızım babadan bile esmer dogdu dualar da her zaman tutmuyor

Evet ya hic bir zaman eskisi gibi olmuyor bence de. Deli gibi birakmaksizin spor gerekiyor bence o sıkılığı yakalamak icin. Ama gogusler icin spor da yalan onlar bir ruya olarak maziye gömülüyorlar benim oyle oldu en azindan

Evet ya hic bir zaman eskisi gibi olmuyor bence de. Deli gibi birakmaksizin spor gerekiyor bence o sıkılığı yakalamak icin. Ama gogusler icin spor da yalan onlar bir ruya olarak maziye gömülüyorlar benim oyle oldu en azindan
Memeler umutsuz vaka emzirirken ağzıma girecek emzirme bitince göbeğime inecek gibi du bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…