2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Canlı kefir alıp onu sürekli kendin mayala iç, ben de diyordum ki neden biz Muştayken egzamam kaybolmustu oranın suyu mu iyi gelmişti ki vana geldim egzamam geri geldi, geçenlerde kefir siparişi verdim canlı maya, sonra faydalarını okurken egzama sedefi yok eder yazıyordu orda jeton düştü benim, muşa atanmistim ilk, 7 ay kaldık o kadar güzel sütü olan bir sütçü vardı ki yoğurt kefir her şeyimi mayaliyordum ve rastgele de yapsam oluyordu bı dünya kaymak cikiyordu taş gibi yoğurdum oluyordu süt iyiydi çünkü, vana geldim asla tutmadı hiçbir şeyim biraktim hepsini, asla kaymağı bile çıkmıyor aldığım sütlerin, yine başladım mayalamaya ama ogrencilerimden birinci elden süt almak seneler sonra aklıma gelince 😂😂😂 yeni başladım ben de geçen hafta bakalım egzamam benim de iyice ilerledi bu aralar, kefirin faydalarını oku bı kuzum bence ondan geçmişti Muşta keramet yoktu 😂😂
Canımm deneyeceğim inşallah çok teşekkür ederimm 😻❤️ emek emek yazmışsın Allah razı olsun 🌸🌸🫶🏼

Günaydın, 3 gündür yazamadım, haftasonu yoğunluğu, iş yoğunluğu derken. Herkes çok iyi inşallah. Yarın kontrolüm var, yeni doktorumuza ilk kez gideceğiz. Araştırdım, çok güzel yorumlar vardı, hastane de evime yürüme mesafesinde, içim rahat olacak.

Diğer hastaneden çıktığıma dün bir kez daha sevindim, saçma sapan şeyler geldi başıma. Kesinlikle Erdem Hastanelerinden uzak durun. İkili tarama testi için hem benden para aldılar, hem özel sigortadan provizyon almışlar, dün farklı bir konuyla ilgili arayınca fark edildi. İyi ki dedim bırakmışız, bunlarla uğraşmak zorunda kalacaktık yoksa.

Sevgili annelerim selamlar, bir şey danışmaya geldim 🙃 benim egzamam var , şu anda da tekrarladı bepanthol sensiderm aldım , acaba hekimine bu kremi sormuş olan var mı güvenli mi ? Eczacı net bir şey söylemedi doktoruma da şimdi ulaşamadım , eğer bilgisi olan varsa beni de bilgilendirirse çok sevinirim 😻😻
Benim de minik bir egzamam çıktı hamileliğimin 2. 3. ayı gibi hala da duruyor. Doktorum nemlendiriciden başka hiçbir şey kullanamayacağımı söyledi canım

Benim de minik bir egzamam çıktı hamileliğimin 2. 3. ayı gibi hala da duruyor. Doktorum nemlendiriciden başka hiçbir şey kullanamayacağımı söyledi canım
Aslında egzama kremlerinin çoğu kortizonlu oluyor bence ondan kullanma demiştir ama coresatin sarı olanı kullanıyordum ben kortizon yok içinde, cildiyeye bu sorulabilir bence, kadın dogumcu bilmez bu krem içeriklerini

Kanama olunca coraspini 20. Haftaya kadar keser progestan ve prolaton iğne verirler şuna seninle aynı durumdayım bu 4. Bebeğim ilk Oğlumdada gebelik zehirlenmesinden dolayı sezeryan oldum maşAllah büyüdü dikkat et sende bende yatıyorum hala progestan kullanıyorum 20. Haftaya kadar devam edecekmişim yeter ki sağlıkla doğsun lar 🤲🤲
İnşallah. Size de geçmiş olsun. Kanamam durdu da ilacı kesince tekrarlıyor

Bebeklerin hareketlerini hisseden var mı? Varsa kaçıncı gebelik ve haftadasınız merak ediyorum.
Benim 17.hafta 2.gebelik sanırım çok az hissettiriyor ama kendimi iyi dinleyince.. 🌸

Kızlar ne isim düşünüyorsunuz ? Benim aklımdakiler şimdilik.
Larin 🌸
Nupel 🌺
Devin 🌹
Benim de Evin 💖
Sanki Devin uyumlu 😅
Hangisi kulağa güzel geliyor hepsinin anlamı da güzel

Kızlar ne isim düşünüyorsunuz ? Benim aklımdakiler şimdilik.
Larin 🌸
Nupel 🌺
Devin 🌹
Benim de Evin 💖
Sanki Devin uyumlu 😅
Hangisi kulağa güzel geliyor hepsinin anlamı da güzel
ayy bu mesajı görmedim sabahtan berı harıol harıl ısım dusunuyorum :KK70: size sorayım dedım

X