2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Arkadaşlar elinde sleepy bio natural veya sleepy yeni doğan natural ıslak mendil olan varsa içeriğine bakip söyleyebilir mi
Sleepy natural yeni doğanı benim oğluma pişik yapmıştı kaç paket duruyor öyle biz kullanıyoruz bio naturel dediğin şu kahverengi paketse ondan memnun kalmıştık ama şuan molfix kullanıyorum bezde ıslak mendilde sleepynin bezide oğluma yaramamıştı çünkü ondam memnun kalmadık hiç ecolojicmiş kahverengi olanı

Ceydos34

Islak mendil için sormustum ama bir paket bez aldım 2 no sleepy yenidoğan extra olanından aldım 256 adetti. Stok yapmadım bir pakette kaldım :)

Islak mendil için sormustum ama bir paket bez aldım 2 no sleepy yenidoğan extra olanından aldım 256 adetti. Stok yapmadım bir pakette kaldım :)
Bencede yapmayın yaramazsa elde kalır, ıslak mendil almadıysanız molfix öneririm mavi paketinden

Islak mendil biraz pahalı ama Water pipes aldım. İçinde sadece su var alerji riski sıfır. Dışarda kullanmak için aldım zaten evde direkt bebek pamuğu kullanıyorum.
Evet canım güzel marka doğal biliyorum onuda, ilerde daha uygun bişeyler bakmak istersen molfixte aklında olsun içeriği temiz kalın çok güzel hiç pişik yapmadı mavi paketlisi, başlarda pamuk en güzeli bende ilk zamanlar kullanmıştım sonrası için zorlamıştı bırakmıştım

Molfix ilk kızımda hastanede hem bezini hem ıslak mendilini vermişlerdi memnunduk bizde . Ben sonra bebek pamuguna geçtim tam 3 yıl dışarıda evde kullandım ama şuan ikincide dışarıda olsun biraz rahat edeyim diye ıslak mendile geçeyim dedim water pipese uzun vadede bütçe dayanmazda işte ilk alisverisler diye başladık bakalım

Kızlar 1-11 şubat arası civilde de indirimler varmış baya bir üründe. %29 falan yazıyor. Bu arada civilden hiç tekstil Ürünü alan oldu mu memnun musunuz, zıbınlarını filan nasıldır acaba?

Kızlar hastane çıkışı bakıyorum öylesine almicam da temmuzda onlular olmaz di mi benim kız ocak doğumlu yaz yenidoğani bilmiyorum

Canım senin dediğin %99 su olan mı

Bunu beğendim alayım mı bilmiyorum yani korkuyor da insan
Gayet guzel kuzum hastanede ne bileyim üşür falan diyen oldu. Ankara'nın havası da dengesiz geçen yaz çok sıcakti ama sıcaklar temmuz ortasında başladı öncesinde hep soğuk ve yağmurluydu bir takim böyle aldım. Kısa kollu zibinlar aldım bir de. Ay valla benimde kafam karışık üç beş parça bişi aldım henüz kardeşimle eşi bile benden çok şey almış bebeğime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…