2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ne guzel valla canim kiymetini bil. Benim esim elini surmez hic birseye. Bana diyor ki sen de yapma. Birini bulalim parasi neyse verelim. Onu da denedik 2 sene ama eve giren yabanci kadin durumlarindan en basta ben rahatsiz oldugum icin isleri ustume almis bulundum. Istedigim gibi yapilmayinca da stres yaratiyor bende. Kendim yaparim en azindan sinirlerim bozulmaz dedim

Benim de ilk çocuğum kuzum. Ben kendim de oldum olası minimalist takılıyorum para kazanmak zor bunu o kadar iyi biliyorum ki

Kuzum ben hep çok yoğun çalıştım. Esim kiyamiyordu sanırım oyle de olunca. Bir de eşim hep ailesi ile yaşamış kendi evimize çıkınca çok sahiplendi her şeyiyle ilgilenmek istedi. İlk zamanlar hicbir şeyi istediğim gibi yapmiyordu Allah da bana bir sabır verdi ne yaparsa eline sağlık askus çok güzel olmus dedim hiç eleştirmedim. Sonra düzeldi o da şimdi benim diyen kadın eline su dokemez

Kuzum yasadigin ikilemi cok iyi anliyorum. Ben de kizimda yepyeni gorunen her seyi sakladim. Simdi 2.kizimizda kullanmayi dusunuyorum. Ama her ne kadar almam dense de illa ki aliniyor ona da yeni seyler. Moda degismis oluyor sen ozeniyorsun vs vs. O yuzden ozellikle hizli buyume doneminde giydirilebilir bence

Valla kuzum bizde de daha yogun calisan hep bendim ama bana hic kiyamayan olmadi ya kayinvalidecigimin cani sagolsun cok severim kendisini de ama hic elini sicak sudan soguk suya degdirmemis. Oyle bir hizmet kadini ki onlara gittigimizde bazen esime üzülürüm o evden bizim eve gectigine o derece oyle bir hurmet eder dunyanin en onemli insani hissedersin onun evinde kendini ama ben senin yaptgini da yapamadim bir yandan. Yapmaya calistigi donemlerde begenmeyip ustunden kendim gectigim icin bir anlamda da hakettim bugun yasadgm seyi

Ne kullaniyorsun canim

Sağol cnm gerçekten öyle cnm başıma öyle bir ağrı girdi ki aynı zamanda . Tek canlı olsak umursamayacagim da içerideki etkileniyor ona canım sıkıldı
Bu dönemde biraz daha sakin kalmak önemli çocuğun karakterinide yansıdığına inanıyorum gerçekten. Baktın kavga edeceksiniz sen uzaklaş boşver bağırsın çağırsın sen ve gerçekten karnındaki herşeyden önemli yoksa evlilik içi tartışma çok problem değil

Demir icin sen ne kullaniyorsun kuzum? Ben de dun tahlil vereyim dedim. Alt sınıra inmis. Sonlara dogru iyice dusecek. Simdiden baslayayim olmadi

Kuzum benim kayınvalidem de kayinpederim de aynen anlattığın gibi bazen bana geliyorlar gördüğümde. 32 yaşında görümcem gözlerinde hiç buyutmemisler hala 3 yaşında gibi davranışları işten ayrılma sebebim de biraz o oldu çocuğu böyle yetiştiren toruna ne yapmaz ki bende eşimin aksine tamirattan, dışarı işlerine küçük yaştan beri kendim kosturdum hallettim. Eşim evde bir şey bozulunca hemen babasını arıyor bir aradı iki aradı kızdım sen yapacaksin dedim avizeye kısa devre yaptırdı tavanda essek kadar simsiyah leke oldu. Mecburen ben taktım avizelerin hepsini taşındığımizda. Erkekler elestiriye gelemiyor bir şey hoşuma gitmese bile çok güzel olmuş diyorum napayım

Demir icin sen ne kullaniyorsun kuzum? Ben de dun tahlil vereyim dedim. Alt sınıra inmis. Sonlara dogru iyice dusecek. Simdiden baslayayim olmadi
gyno-tardyferon verdi kuzum doktor. Düşmesini beklemedi sanırım ben kan falan vermedim ama belki de düşmüştür bebisler süpürge gibi çekiyor şimdi vücudumuzda ne varsa

gyno-tardyferon verdi kuzum doktor. Düşmesini beklemedi sanırım ben kan falan vermedim ama belki de düşmüştür bebisler süpürge gibi çekiyor şimdi vücudumuzda ne varsa
sen bide emzirme döneminde gör. Şimdi vitaminleri alıyoruz bebek emmeye bir başlıyor saçlar dökülüyor kan düşüyor içtiğin su nereye gidiyo yediğin yemek nereye gidiyor anlamıyorsun çok acayip bir süreç,
Birde dün bir video gördüm hızla yükselen östrojen hormonu doğumdan sonra düştüğü için dökülen saçları keçe olmuş bir kadın kuaför sıfır kesiyor saçlarını taranarak açılacak gibi değildi

Ya bu demir ilaclari cok mide bagirsak rahatsizligi yaptigi icin bir kac oneriyi kenarda tutayim da gerekirse aralarinda degistirirm diyorum canim ben de. Daha sonucu doktorum gormedi. O ne onerecek bilmiyorum. Ilk gebelikte hic kullanamamistim ben ama doguma 1 hafta kala o kadat dusuktu ki deger. Kadin dogumcum panik oldu. Damardan takalim dedi. Onlar da kolumu mahvetmisti. Kizim dogdugunda kucagima almakta zorlandim. O yuzden ayni senaryo yasanmasin diye bunda ihmal etmeyeyim diyorum

Bizim gurlememiz 5 dk sürer daha çocuk toplarken kiyamayip gerisini ben toplarım diyip kaldiririz bile daha minnaklar ya kıyamıyorum ben

Bizim gurlememiz 5 dk sürer daha çocuk toplarken kiyamayip gerisini ben toplarım diyip kaldiririz bile daha minnaklar ya kıyamıyorum ben
Inanir misin aynisi oldu kuzum. Yere oturup yavas yavas toplarken gorunce onu dur sana yardim edeyim diye ben de oturdum yanina annelik cilginca bisey

17+3 teyim +3kilo ile devam. Aslinda cok. Hedefim ilk 20 hafta hic almamakti. Ama bulanti kusma olmamasi planlarimi bozdu
Bulantı öğürme şeklinde oldu ama ağzıma bir lokma girdiği an geçen bir örgütüydu o, onun dışında kanama ve kanama alanı olayları yaşadım 2 kez biri 3-4 haftalıkken biri 12 haftalıkken falandı, üstüne ayağımi hallettim yine hala mor ayağım üstünde zor geziyorum diye hareket yok bereket yok bende bı kanamadan bı ayaktan yat hayatım sen modu eşim de ne kadar yatmaktan uzanmaktan sıkılsam da şuan da ayağım izin vermiyor öyle çok dolasmama

Cok gecmis olsun canim. Bebisler iyi olsun da gecer bugunler de aslolan saglik. Kilo falan da olmasa iyi diyorum ama cok da dert etmiyorum yani. Napalim alinir verilir. Dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…