2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
benim altın dısında her seye allerjim var. galiba o yuzden takı sevmıyorum karşıdan tatlı duruyor ama

Altın bileklik çok seviyom sade kolyede her zaman takıyom yüzükte de sadece baget bir tane hiç bir zaman çıkarmıyorum altın severim ama günlük kullanılanlardan

Kizlar ya eşimle kavga ettik ben ufak çaplı bir kriz geçirdim. 15 20 dk sonra bir ağrı kramp girdi karın bolgeme gitgide şiddetleniyor endiselenmeli miyim sizce beklesem geçer mi
Muhtemelen sinirden kasılmıştır stres üzüntü gebelikte hiç iyi gelmiyor insana canım muhtemelen bununla bağlantılıdır. Uzanabilme imkanın varsa biraz dinlen geçmezse çokta geciktirmeden git canım. Sen bebişini kendini düşün boşver kalan herşeyi

çocuğun giydiği haram yediği helal derler. bence belli bir yaşa kadar hangi rengi giydiğinin farkında bile olmayacak. ben çocuğa kendisi istemezse erkek rengi-kız rengi ayrımı yapmadan kıyafet almayı düşünüyorum.

Uzandım 10 dk şimdi hafifledi ama sancı hafifce geziniyor ama bayağı hafifledi ilk ana göre.

Onunla ilgili mi bilmiyorum ama çok gerildim stres yaptım 15 20 dk sonra da yerimde oturamaz hale geldim. Evden çalışıyorum bir yandan izin alıp gitsem mi yoksa denk geldi ne bilim gaz sancısı fln mi diyorum.
Oturamaz hale geldiysen görün doktora bence canım benim de aklım kaldı şimdi

Muhtemelen kasılmıştır bazen başımıza da sinirden ağrılar girer ya. Sen kendini hırpalama lütfen güzelce dinlen sıkma canını hiç bişeye
Sağol cnm gerçekten öyle cnm başıma öyle bir ağrı girdi ki aynı zamanda . Tek canlı olsak umursamayacagim da içerideki etkileniyor ona canım sıkıldı

Valla ben ilk çocuğum olduğu halde gereksiz pahalı olan şeyleri ikinci el almayı düşünüyorum. Gelip geçici şeyler için o kadar masrafa gerek yok. Bu artık maddi imkanın olup olmaması meselesi de değil bence.

Canım bence hiçbir sıkıntı olmaz. Benim yeğenim pandemi senesinde doğdu. Yasaklardan çocuğu kimse göremiyordu bile. Annesi ablasının dantelli atletlerini bile giydirdi diğer konuya gelince bence o da haksızlık değil yaa. Birden fazla kardeş olanlar bu durumu mutlaka yaşıyor. Yani imkan var diye olur olmaz şeylere de harcamamak lazım bence. Oraya harcayacağını başka şeylerde değerlendirirsin

Valla ben de bu kafadayim kuzum. Kizima bisey ogretmedim. Ama sosyal ogrenmeyle ogreniyorlar bence. Simdiki erkek annelerinin ozverisine guveniyorum yine de guzel bir nesil yetisiyor. Kizlarimiz bizim yasadigimizi yasamayacaklar ama gecen soyle bir olay yasandi. Kızım bir seye sinirlendi kalemlerini yere atmaya basladi tepkimi ölçmek icin. Ben de atabilirsin tabiki kalemler senin kalemlerin ama sonra hepsini toplayacaksin dedim. Hayir toplamam evi toplama gorevi senin dedi bana. O an ogretmeme dozunu kacirdigimi farkettim oyle bir dunya yok canim dedim bundan herkes her dagittigini toplayacak bu evde diye estim gurledim ama tabi cogu is bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…