2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kayıp ikizimi buldum

fiyatlar uçmusss ya resmen onların hepsı var siyah almıştık yani dediğim gibi tek yatağım yok onu da alıcam arkadaştan bunları yenıden alacagım parayla altın yapıp geleceklerıne yatırım yaparım.

Sonuçta bir giydiğini bi daha giyemeyecek çok hızlı büyüyecek dökecek saçacak kusacak bence evde giydirmende hiç bir mahsur yok değerlendirebilirsin canım ya

doruğu ben de çok sevdim açıkçası kız da oncce ecem di sonra banu oldu ıkısını de sevdım ben

Canım sendeki bu hisler benden çok oğlumda var 5 yaşına Mart'ta girecek önceki eylülden beri kardeş diye tepinen çocuk tam abi olmak için yaratılmış sanki bı ara dedim ki oyuncaklarını paylaşır mısın kardeşinle, hayır paylaşmam dedi, dedim ama bişey yapmaz oynar geri verir yazık değil mi o oyuncaksiz mi kalsın paylaş olur mu, bana demez mi anne sen neden bana hep yeni ve orijinal oyuncaklar aldın ama kardeşim neden benim eski oyuncaklarimla oynasın hiç acımıyor musun ona siz kardeşime bakamazsiniz ben bakcam ona oyuncaklar da alcam hem de orjinal yeni (orjinal dediği gerçegine en yakın Marvel karakterleri vs var kendisinin onlar falan sanırım) kardeşim doğunca ben ona kiyatef de alcam yeni yeni oyuncaklar da alcam yeni yeni çok güzel şeyler alcam babamla sen karisamazsiniz, benim kırık oyuncaklarimla mi oynasin benim eski oyuncaklarimla mi oynasin diye bana bir ton vicdan yaptırdı ama napalim ki şimdi o oyuncakları çöpe mi atalım ya da kıyafetleri...

Sonuçta bir giydiğini bi daha giyemeyecek çok hızlı büyüyecek dökecek saçacak kusacak bence evde giydirmende hiç bir mahsur yok değerlendirebilirsin canım ya
bence de öyle aslında kızımınkılerde gerçi mavi bile vardı yani o zaman bile problem etmemiştim. onceki bebeğimin kıyafetlerını de gıydı kızım erkek kıyafetlerı hepsini değerllendirip atacağım kusacak dediğin gibi

Birde bu ikinci el konusunda bir tek bizim ülkemizde tuhaf karşılanıyor sanırım bence tüketim çılgınlığının önüne geçecek en önemli konu. Hepsinin kılıfı çıkarılıp yıkanabilir şeyler. Ve alım gücü bu kadar zorlamışken bütçe dostu. Kıyas yapıyorum benim dönemimde ikinci el o kadar yaygın değildi + Herşey imkansız ücretlerde uçuk fiyatlarda değildi. Şu dönem olsa sanırım bende öyle yapardım.

yerim ben onu yaaaa öpsene yerime bildiğin vicdan yaptım bayadır sağlıkla getirebileyım de dunyaya

benım annem 2 erkek 1 kızız hepimizi abimin kıyafetleriyle buyutmuş

Ohh ne güzel valla 4 sene önce yeğenime almıştım bunlarin hepsini hediye böyle pahalı değillerdi kardeşi oldu şimdi yine kullanıyorlar aynı şeyleri. O zaman daha uygundu ama sanki fiyatlar şimdi çok çok pahalı geldi bana her şey

enflasyon 10 sa zamlar 100 o yüzden bu kadar pahalı yeni atandığımda maaşımla 28 gram altın alıyordum. şimdi 19 gram o da ocak zammıyla temmuzda 10grama fılan duser

Yaaaa öğretmenler olarak hep aynı kafadayiz ben de öyle düşünüyorum oğlumda olan ne varsa kullansın mevsimi vs si tutan geri kalan eksiklerini alayım o paralarla da altın yaparım minnosa diyorum

Yaaaa öğretmenler olarak hep aynı kafadayiz ben de öyle düşünüyorum oğlumda olan ne varsa kullansın mevsimi vs si tutan geri kalan eksiklerini alayım o paralarla da altın yaparım minnosa diyorum
ay valla napalım bizim okulda bir kokoşumuz var çokkk severm kendisini ayaklı kuyumcu dıyoruz ona bır gun hesapladık üzerinde 500 bbinliradan fazla vardı. ne bulmussaa altın yapmış

ay valla napalım bizim okulda bir kokoşumuz var çokkk severm kendisini ayaklı kuyumcu dıyoruz ona bır gun hesapladık üzerinde 500 bbinliradan fazla vardı. ne bulmussaa altın yapmış
Ben hiiic üstüme bişey takmayı sevmiyorum ne bulduysam oğlumun hesabına diye attım en son kardeşimin düğünü geliyor kolumda iki bilezik olsun diye geçtiğimiz yaz sıfır faizli krediler var ya 20 bine falan onlardan çekip bilezik yaptım 2 tanecik gerisi oğlumun şimdi ikiye bölünecek birikimler en iyisi altın bes yoksa işler aksar iki çocuk olunca ay iki çocuk annesi olcam şaka gibi hele iki oğlan olursa kızlar hepinizden huni istiyorum renk renk ama, takcam böyle sirayla

Valla bende anlamıyorum ikinci el diye pisligin icinden alınmıyor ayrıca bir eşya satın alındığı an ikinci ele düşüyor zaten ister kullanilsin ister kullanilmasin. Bizim ülkemiz insanları, böyle şeyleri maddi durumla iliskilendirdigi için direkt insanlar çekiniyor dünyanın parasını kazanıyor da ikinci el eşya mi almış diye laf söz ederler diye ikinci ayar olduğum sey de bu elalem ne der konusu. Valla ben bazı eşyalarını kesinlikle ikinci el alma konusunda kararlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…