2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben hiiic üstüme bişey takmayı sevmiyorum ne bulduysam oğlumun hesabına diye attım 😂😂 en son kardeşimin düğünü geliyor kolumda iki bilezik olsun diye geçtiğimiz yaz sıfır faizli krediler var ya 20 bine falan onlardan çekip bilezik yaptım 2 tanecik 😂😂 gerisi oğlumun 😅 şimdi ikiye bölünecek birikimler en iyisi altın bes 😅 yoksa işler aksar iki çocuk olunca 🥰 ay iki çocuk annesi olcam şaka gibi 😍😍😍 hele iki oğlan olursa kızlar hepinizden huni istiyorum renk renk ama, takcam böyle sirayla 🤣🤣🤣🤣
Ben kendi düğünümde bile altin bilezik falan takmadım 😅😅 Antepliyim bir de ben kim bilir neler dediler ahahaha

bir şey soracağım benim kızımın yenidoğanları hep duruyor öyle lekeli de değiller ikinci bebek beklentım hep vardı 8 yıl sonra kuzum vazgeçtiğimde geldi . şimdi kız olursa çok rahat edecem maddi olarak erkek olursa evde pembeleri giydirsem nolcak ziyarete gelindiğinde güzelce giydiririm yani ne farkedecek biberonları yenileyeceğim süt pompam çalışıyor mu nbılmıyorum ama okulumla evim 1.5 dakika duruyor arada bos ders ısteyıp gelip emzırmeyı dusunuyorum. sankı ona da çok ıhtıyacım olmayacak ne dersınız yatak dısında ıhtıyacım yok onu vermıstım ama bır arjkadasım da bana verecek
bir yandan da kızıma herşeyın en ıyısını alıp bu yavruma eskılerı gıydırmek hem ısraf konusunda mantıklı hem de sankı adaletsızlık gıbı gelıyor kızım yepyeni gıydı bu bebegım eskılerı gıyecek gıbı bır taıntı da var . aradayım. yenı alacak durumum da var yanı ama ısraf gıbı gelıyor zaten çok hızlı buyuyorlar :işsiz: :işsiz:

ayy çok uzun oldu herkes de okur mu bılemedım ama cıııdı bır muamma ıcımde bu konu.

klavyeden hızlı yazıyorum berbat yazdım ne noktalama var ne noktalı harfler var hızlı alıştığım gıbı yazdım kusuruma bakmayın.
Giydirebilirsin ben öyle şeylere hiç takilmam..
Ben de 13 yıl sonra Rabbim nasip ederse kızım olacak ..çok fazla birşey almayı düşünmüyorum maddi açıdan dolayı ..çevremde arkadaşlarımın sana çocukların daha kullanıp temiz olan kıyafetlerini vermek isteriz giydirir msin flaan..hepsinin ki kabul l ettim..zaten kötü durumda elbise olsa sende giydirmek istemezsin temiz olduklarını bildiğin için kullanma taraftarı oluyorsun .giyim konusunda şimdi ki erkekler de pembe giyiyor ..çok fazlamcicekli böcekli olanları değil ama renkleri kız rengi ols a da giydirebilirsin

Ben kendi düğünümde bile altin bilezik falan takmadım 😅😅 Antepliyim bir de ben kim bilir neler dediler ahahaha
Ben de Van'da yaşıyorum sözde 🤣🤣 boynum boğazım kolum her tarafım boş dolaşıyorum bı yüzük takiyordum onu da yüzük kazası yüzünden parmağımdan olacaktım o günden sonra görmek istemedim 😅😅 minik minik incilerden yapılma bı kolyem kunyem vardı onları takiyordum onların da kötü hatırası mi var ki diye iliskilendirdim hatta en son kunyemi okula giderken araba kullanırken çıkartıp çantama attım 🤣🤣 yok yok bunlar bana iyi gelmiyor diyerek 🤣🤣

Ben hiiic üstüme bişey takmayı sevmiyorum ne bulduysam oğlumun hesabına diye attım 😂😂 en son kardeşimin düğünü geliyor kolumda iki bilezik olsun diye geçtiğimiz yaz sıfır faizli krediler var ya 20 bine falan onlardan çekip bilezik yaptım 2 tanecik 😂😂 gerisi oğlumun 😅 şimdi ikiye bölünecek birikimler en iyisi altın bes 😅 yoksa işler aksar iki çocuk olunca 🥰 ay iki çocuk annesi olcam şaka gibi 😍😍😍 hele iki oğlan olursa kızlar hepinizden huni istiyorum renk renk ama, takcam böyle sirayla 🤣🤣🤣🤣
ben de hiç takmam alyans bile zor takıyorum kız seviyor ona da yakışıyor yani hiç yadırgamıyor ınsan

besi altına cevireceğim uyguöamadan yaptım olmadı arayacağım. oyle yaparlar aynen valla en ıyısı altın bes

Ben de Van'da yaşıyorum sözde 🤣🤣 boynum boğazım kolum her tarafım boş dolaşıyorum bı yüzük takiyordum onu da yüzük kazası yüzünden parmağımdan olacaktım o günden sonra görmek istemedim 😅😅 minik minik incilerden yapılma bı kolyem kunyem vardı onları takiyordum onların da kötü hatırası mi var ki diye iliskilendirdim hatta en son kunyemi okula giderken araba kullanırken çıkartıp çantama attım 🤣🤣 yok yok bunlar bana iyi gelmiyor diyerek 🤣🤣
Ya ben gelinliğe de yakıştıramadım açıkçası bembeyaz giyinilmis kuğu gibi bir bakıyorsun her yerden sarı sarı altin fiskiyor 😅😅

Demir ilacı kullanan arkadaşlarım bu ilacı bir kere mi kullanacağız bilen var mı? Demir ilacının yasakları beni yoruyor. Süt , kahve,çay o bu yasak hiç sevmedim 😅

Demir ilacı kullanan arkadaşlarım bu ilacı bir kere mi kullanacağız bilen var mı? Demir ilacının yasakları beni yoruyor. Süt , kahve,çay o bu yasak hiç sevmedim 😅
Canımm ben günde 1 kez kullanıyorum gece yatmadan alıyorum zaten 2 saat öncesi ve sonrası için süt çay kahve gibi yasaklar , en azından sonrası kısmı elenmiş oluyor 😂😂 istersen sen de öyle dene , benim demirim hep düşük olduğu için ben sanırım doğuma kadar kullanırım canım 1 kez olacağını düşünmüyorum 🫠🫠

Giydirebilirsin ben öyle şeylere hiç takilmam..
Ben de 13 yıl sonra Rabbim nasip ederse kızım olacak ..çok fazla birşey almayı düşünmüyorum maddi açıdan dolayı ..çevremde arkadaşlarımın sana çocukların daha kullanıp temiz olan kıyafetlerini vermek isteriz giydirir msin flaan..hepsinin ki kabul l ettim..zaten kötü durumda elbise olsa sende giydirmek istemezsin temiz olduklarını bildiğin için kullanma taraftarı oluyorsun .giyim konusunda şimdi ki erkekler de pembe giyiyor ..çok fazlamcicekli böcekli olanları değil ama renkleri kız rengi ols a da giydirebilirsin
evet zaten kız ıse onlar da sorun olmaz ama kızımın kıyafetlerı hep premses gibi fiyonklu filan :KK70:

Valla bende anlamıyorum ikinci el diye pisligin icinden alınmıyor ayrıca bir eşya satın alındığı an ikinci ele düşüyor zaten ister kullanilsin ister kullanilmasin. Bizim ülkemiz insanları, böyle şeyleri maddi durumla iliskilendirdigi için direkt insanlar çekiniyor dünyanın parasını kazanıyor da ikinci el eşya mi almış diye laf söz ederler diye😅😅 ikinci ayar olduğum sey de bu elalem ne der konusu. Valla ben bazı eşyalarını kesinlikle ikinci el alma konusunda kararlıyım 😅
Ya bide aldıklarımızın faturasını kimseye sunmuyoruz ki kimseyi de ilgilendirmez bence 😂 Kullanışlı yıpranmamış olsun yeter bitti gitti işte.

Son düzenleme:
ay valla napalım bizim okulda bir kokoşumuz var çokkk severm kendisini ayaklı kuyumcu dıyoruz ona bır gun hesapladık üzerinde 500 bbinliradan fazla vardı. ne bulmussaa altın yapmış :KK70:
Ay ben altın kadınıyım.Bilezik değilde Kolye künye küpe yüzük çok severim 🤓🤓🤓🤓
Boynum kolum boş gezmeyi sevmiyorum ama sabit bi kaç parça şeyim var sürekli takıya yatırım yapmıyorum onları takıyorum mesela kolyem bebekliğimden kalma 😂

Yaşadığım köyde kadınlar bi altın takıyorlar görseniz, sanki altında insan takılı. Bana kesin diyorlardır bu fakirin hiç altını yok herhalde, yazııık filan🤣 Gerçi haklılar takacak hiç altınım yok, olmayacak da😄

Canımm ben günde 1 kez kullanıyorum gece yatmadan alıyorum zaten 2 saat öncesi ve sonrası için süt çay kahve gibi yasaklar , en azından sonrası kısmı elenmiş oluyor 😂😂 istersen sen de öyle dene , benim demirim hep düşük olduğu için ben sanırım doğuma kadar kullanırım canım 1 kez olacağını düşünmüyorum 🫠🫠
Benim düşük değildi ama doktor yine de verdi. Gece prilama devam ediyorum ben canım. Öncesi sonrası iki saat ise ona göre ayarlayım kendimi inşallah tek kutu ile kurtarırım 😅 d vitamini de verdi doktorum o da aşırı düşük değildi

Kizlar ya eşimle kavga ettik ben ufak çaplı bir kriz geçirdim. 15 20 dk sonra bir ağrı kramp girdi karın bolgeme gitgide şiddetleniyor endiselenmeli miyim sizce beklesem geçer mi
Ah canım kriz geçirecek kadar niye sinirlendin, ne olursa olsun böyle hamilelikte sakin kalmak lazım. Ay eşine de kızdım yani haklı bile olsa insan tamam der geçer 😔 çok şiddetli agrilarda mutlaka doktora gelinmeli dedi benim doktor. Şimdi bir de bebeğin durumunu stres yapma canım bence bir görün doktora bir seycik yoktur ama için rahat etsin

Ah canım kriz geçirecek kadar niye sinirlendin, ne olursa olsun böyle hamilelikte sakin kalmak lazım. Ay eşine de kızdım yani haklı bile olsa insan tamam der geçer 😔 çok şiddetli agrilarda mutlaka doktora gelinmeli dedi benim doktor. Şimdi bir de bebeğin durumunu stres yapma canım bence bir görün doktora bir seycik yoktur ama için rahat etsin
Onunla ilgili mi bilmiyorum ama çok gerildim stres yaptım 15 20 dk sonra da yerimde oturamaz hale geldim. Evden çalışıyorum bir yandan izin alıp gitsem mi yoksa denk geldi ne bilim gaz sancısı fln mi diyorum. :KK43:

X