2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
kızların yanında boş kare görünüyor bende erkeklerde mavi kalp var. baya bilmeyen varmış yyaaaaa öğrenenler azınlıkta neyse ferahladım :KK70: :KK70: :KK70:

Ben kullandım canım tepe tepe kullandığım eşyalar serisinde başı çekiyor ama kesinlikle çocuktan çocuğa değişecek bir olay. Benimki çok rahat duruyordu arkadaşımın bebeği hiç durmadı mesela. Aynı marka aynı fonksiyonlar.Ben hangi odada iş yapıyorsam ana kucağı benimle geziyordu duş bile alıyordum sayesinde 🤓
Babyjörn de mi kendi otomatik sallanıyor :) ben o manuel falan sandımdi 😂😂😂

Bak bunun kıyasını yapamam babyjörn hiç kullanmadım. İşlevi aynı mantık bebek güvenli yerde oyalansın diye koyuyoruz biri bebek hareketiyle sallanıyor diğeri otomatik müzikli falan
Bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama otomatikte olsa normal ana kucağı da olsa kolik bebeklere çok iyi geliyormuş. (Çok şükür kolik değildik)
Şimdi tamamdır otomatik ana kucağı indirimi görürseniz haber edinnnnn 😅 ben babyjörnden sen bahsetmistin daha önce diye düşünmüştüm kimdi acep 😅

Benim bebeğim hiç durmamisti onda sürekli benim kucagimdaydi. Belki senin bebeginde durum farklı olur. Ben doğumdan sonra bebeğin huyuna göre ikinci el almayı düşünüyorum.
Oğlum olsa garanti veriyorum ki durmazdi ama bu minnoş bakalım nasıl huylarla gelecek 😅 ne bebek arabasinda durdu ne kanguruda ne oyun halısında hiçbir yerde durmak istemiyordu oğluşum 😅

X