2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet evet plesanta previa dedikleri tehlikeli olanmış bizimki anterior herhangi bi riski uok cok şükür aman iyi olsunlar 🥲
Benimki de anterior Dr hemsireye yazdirirken videoda gordum sonraki randevuda sordum. Allah oyle yaratmis yeri degismez 4 d de bulut gibi önümüzde olacak. Belki hareketleride geç hissedebilirsin dedi. Ama ben seyirmeler hissediyorum bir haftadır 🥰🥰

gebelikte idrar yolu enfeksiyonu geçiren oldu mu kızlar? dünden beri sol kasıktan yukarı doğru sancı ve kramp var. son 2/3 gündür çok stresli günler geçirdim stresten de olduğunu düşünüyorum. doktoruma yazdım idrar tahlili yaptır gel dedi enfeksiyondan şüphelendi sanırım. böyle bi kramp-sancı yapar mı enfeksiyon sizce?
Ben geçirdim bence yapmaz fjfnjf çünkü ben de de hem sol hem sağdan ağrı giriyor. Bazen ani bıçak gbii bazen normal… hatta bu ara yemekten sonra sol kaburgamın srkası aşırı sıkışıyor. Bazen tam alttan ağrı giriyor göğsümde hissediyorum anlık yanma batma vs ama enfeksiyonjm yok şu an. Bence bebek vs büyüyor diye. Tabi yine dra girince sorun ben sordum magnezyum dedi
Canım dünde ben aynı sorundan idrar tahlili verdim, gebeliğin başından beri verdiğim 3. İdrar testi 😅 enfeksiyon vs çıkmadı bende hiçbir testte. Sistit olunca idrar yaparken yanma ve idrar sonrası tam rahatlama olmuyor üni yıllarında bir kere oldum. Doktorlar ne olur ne olmaz diye idrar tahlili yapıyor mutlaka merak etme bir sey yoktur canım. Benim sol tarafa bebeğin ayakları denk geliyor bebiş ve rahim büyümesinden kaynaklı dedi dün doktorum.

Ben de de aynı şeklde

Canım ben de gittim öğlen araştırmaya kan idrar verdim gitmişken bebeğe de baktılar, sonra vajinal baktılar cidden enfeksiyon varmış, ama çok şükür bebeği gördük bir haftada nasıl bu kadar büyümüş şoktayım.. iyi ki gitmişim🤭🤭😅😅🙏🙏
Siz de vajinada mı enf çkktı yoksa idrar yolunda mı? İdrar yolu ise, başta brnde de vardı. Kızılcık suyu çok iui geliyor ama drunuza mıtlaka dsnışın

Benimki de anterior Dr hemsireye yazdirirken videoda gordum sonraki randevuda sordum. Allah oyle yaratmis yeri degismez 4 d de bulut gibi önümüzde olacak. Belki hareketleride geç hissedebilirsin dedi. Ama ben seyirmeler hissediyorum bir haftadır 🥰🥰
Bende 1 haftadir minik minik hissediyorum canim demek anterior olmasa gümbür gümbür hissedicez 😅

Kızlar birde bişey rica edicem baktığınız isimli hastane çıkışı sayfası varsa banada önerir misiniz ? İki yer buldum da fiyatlara inanamadım 🥲
Ufaktan yavaş yavaş her ay bir kaç eksiğini almaya başlicam artık.
Bu mesajın cevaplarını ben de merak ediyorum. Hem fiyat hem kalite açısından önerebileceğiniz sayfalar var mıdır kızlar

Kızlar saçım artık boya istiyor ve temiz içerikli ne tavsiye edersiniz yada kına çeşidi yad anne bilim farklı birşey hiç bir fikrim yok bana cevap verirseniz sevinirim :)

Kızlar saçım artık boya istiyor ve temiz içerikli ne tavsiye edersiniz yada kına çeşidi yad anne bilim farklı birşey hiç bir fikrim yok bana cevap verirseniz sevinirim :)
Canım boyanın bilinen ya da kanıtlanmış bir zararı yok benim bildiğim. Ama doğal renklere boyuyorsan gratiste doğal bir boya var eşime kullaniyoruz biz saçları çok erken beyazladi çünkü. Erkeklerin saç kökleri kadınlara göre daha derinde olmadığı için biz onu tercih ettik. Bir bak istersen.

Kızlar dün akşam yine migren atağı geçirdim les gibi bir gece geçirdim malesef. 😔😔. Uyanıp uyanıp kafama buz koydum ama bana mısın demedi şimdi daha iyiyim çok şükür. Ondan bakamadım hiç buraya.

X