2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben bi kaç gün önce burada iyiyim bomba gibiyim ay çok şahaneyim falan demiştim ama 14+1de morning sickness çok şiddetli bir dönüş yaptı. Korkunç bir şeymiş ben bunu 1 ay nasıl çekmişim. Midem bulanıyor başım ağrıyor su icerken bile tıkanıyorum.

G Gksu21 canim senle konuşmuştuk benim plesanta gercekten öndeymis yani ön duvarda sanırım o yüzden hala tam net ve sert degil hareketler ona ragmen yine iyi bile hissediyorum bence

ay gerçekten miiii ben de hala nedense kız olduğuna inanamıyorum erkek bence

Canım benimde senin gibiydi sata göre 15 haftaya girince geçti şükürler olsun ki artık ufak ufak geçer bulantılar. Seninde son 1-2 haftan kalmıştir yani

Evet evet bu sefer ayırdı bacaklarını babasına nispet yaptı (hala kızdır belki umuduyla gitmişti hastaneye

Evet evet bu sefer ayırdı bacaklarını babasına nispet yaptı (hala kızdır belki umuduyla gitmişti hastaneye)
Darısı başıma inşallah benimki göstermedi nazlı pazartesi gidicem inş görürüz ya

Eki Görüntüle 3376780
Bizim kesinlikle erkek bu sefer bizde gördük
18+5 gün çıktı gelişimi iyi çok şükür el kol sallıyodu şapşal
Hadi hayırlısı olsun Bizimde kesinleşti cinsiyet kıza benzetmişti bugün kız dedi hayırlısıyla oğlumdan sonrada bitane kızım oluyor eklersin canım

gebelikte idrar yolu enfeksiyonu geçiren oldu mu kızlar? dünden beri sol kasıktan yukarı doğru sancı ve kramp var. son 2/3 gündür çok stresli günler geçirdim stresten de olduğunu düşünüyorum. doktoruma yazdım idrar tahlili yaptır gel dedi enfeksiyondan şüphelendi sanırım. böyle bi kramp-sancı yapar mı enfeksiyon sizce?

Canım dünde ben aynı sorundan idrar tahlili verdim, gebeliğin başından beri verdiğim 3. İdrar testi enfeksiyon vs çıkmadı bende hiçbir testte. Sistit olunca idrar yaparken yanma ve idrar sonrası tam rahatlama olmuyor üni yıllarında bir kere oldum. Doktorlar ne olur ne olmaz diye idrar tahlili yapıyor mutlaka merak etme bir sey yoktur canım. Benim sol tarafa bebeğin ayakları denk geliyor bebiş ve rahim büyümesinden kaynaklı dedi dün doktorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…