2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
O haftalarda klitoris ile karıştırılabiliyor erkek cinsel organı sanıyorlar Çünkü daha iç tarafa çekilmemiş oluyor 15 haftadan sonra kesinleşiyor cinsiyet ama gerçi benim kız kardeşime de 9 ay erkek dediler kız doğdu

Kaliteli bir sürpriz olmuş
Hemde ne süpriz altını değiştirene kadar erkek sanıyorduk. Bebeğin ve annenin bilekliği vs herşeyi maviydi hastaneyi ayağa kaldırdık bebeğimizi çaldınız bu kız diye ama doktora hatasıymış doğum videosunda kız olarak doğduğunu bizzat görmüş bulunduk

Ya kahkaha attımAnaa çok ilginç bir durum

Evet çok ilginç ama çocuk bize benziyor büyüdükçe emin olduk yani. O yüzden şimdi benim bebişin de kız olduğuna kimse inanmıyor korktu bi defa mazlum ailem ne yapsınlar
Kızın adını Mavi koysaydınız süper olurdu aslında erkek ismi bulup o anda hemen isim olayını nasıl halettiler ?

Sen de bence yedek bir erkek ismi belirle, nolur nolmaz

Kızın adını Mavi koysaydınız süper olurdu aslında erkek ismi bulup o anda hemen isim olayını nasıl halettiler ?

Sen de bence yedek bir erkek ismi belirle, nolur nolmaz
Kaynının adını koyacaktı görümceye döndü ahahshsh çok mantıklı ben yedekte isim bulundurayım ne olur ne olmaz

gerçekten şok oldum. dogum videosuna nasıl ulaştınız. ameliyathanede kameramı oluyor acaba

Sağlıkla gelsin bende 15 aylık bi kız annesiyim ve bi cesaret isteyerek ikinciyi de yaptık 13 haftalığım şuan ve emzirmeye de devam ediyorum ama bıraktırma işine giriştim ufaktan. Bikaç gündür gündüz emmesini kestim, gece uyku memesi veriyorum şimdilik. Kademeli olarak kesicem inşallah. Çok fazla memeye yapışığız çünkü ben bunaldığım için bırakıyorum yeterince güzel emdi bence ve de 2. Doğmadan unutması lazım

İşte bunlara şaşırıyorum nasıl oluyor bu teknolojide aklım almıyor, bu durumu yaşamak istemez kimse eminim bir ton hazırlık yap, isimli hastane çıkışları hazırlatmistim ben mesela isimli takı yastığı ki takiyla işim yok zaten gurbetteyiz ama güzel duruyordu napim isimli kapı süsü, isimli emzik süsü ve şuan aklıma gelmeyen şeyler.. Doğuyor ve hooop kız çıkıyor mesela.. Haksizlik

Yani daha 20.haftada mide cebine kadar bakabilen doktorlar nasıl olur da pipi mi değil mi anlamıyor onu aklım almıyor

Benim de üniversite hastanesinde yaptirdigim üçlü tarama testinin sonucu dün akşam üzeri 6 yi geçerek çıkmış ama girince ektedir yazıyor sadece, PC den de açılmaz dimi biz ulaşamıyor muyuz sonuca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…