2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Allah razı olsun canım benim en çok ablası sevindi zaten ismini bile hazır etmiş bizden habersiz küçük anne olucam ben bakıcam diyip duruyor ne yapacağımı şaşırdım
Bnm kızım da kız istiyordu bizimde ikincisi kız. Bende en çok onun isteği oldu diye sevindim:) isim ne seçti kızınız merak ettim bizimde şuan arayisimiz isim :)

Ay bende sevmem oyle git gel zaten salı gününe kadar yoğun yoğun çalışıyordum. Kayınvalidemler bile evime sayılı gelmiştir hep kendi davet etti sağolsun çalışıyorum diye
Ne güzel anlayışlı bir kayınvaliden varmış Ben benimkini hayatımdan komple çıkardım, o da mutlu ben de şimdi.

Ben ilk gebeligimde 19. Haftalarda hissetmiştim. Bir ara hiç hissetmicem sanmıştım. Şimdi 14 haftaligiz hiç his yok :)

Kızlar bebek arabalarına baktım da 50-60 bine bebek arabası var. Yuh yani! Sanırım navigasyonu, otomatik park etme sistemi falan var herhalde. Başka bir açıklaması olamaz
Gecici kullanilan biseye bu kadar para verilmez ya
Bende var orta seker bisey
Onu kullanirim
2 seneden sonra
Bebek arabasi almayacagim ama
elden cikardigim bazi seyler var onlari almam lazim
Tekrar bi cocuk odasi kurmam gerekiyir
Yeni duzen icin
Masraf cok fazla gercekten
He sende de vardi :) o bebek arabasinida iste bence

Ay benimki hareket ediyordu benden önceki hasta içerdeyken tam hasta çıktı bebiş uyudu ben yine uyansın ya dedim 13 saat falan uyuyorlarmis ya hep mi uyku zamanına denk gelirim hep zorluyoruz uyandırmak için
Gitmeden yarim saat önce falan tatli birsey yiyor musun canim ben bugun küçük bi kek yedim benimki 5 dk icinde tepinmeye basladi içimde

Ben ilk gebeligimde 19. Haftalarda hissetmiştim. Bir ara hiç hissetmicem sanmıştım. Şimdi 14 haftaligiz hiç his yok :)
Dr lar zaten cok erken olduğunu söylüyor
Damar atabilir , bagirsak hareketleri oldugunu soyluyolar
Ama bende 10-13 hafta araliginda cok fazla takip edebiliyordum nerde oldugunu
Dr boyle soyledi

Çok sevindim hayırlı olsun kızçenBende çarşamba günü gittim ama gösteremedi inşallah fetal sonucunda öğrenirim bende
Cok tesekkur ederim canim benim edepsiz kız her gittigimde gösteriyor masallah açıberiyor bacaklari zaten senin de fetal sonucu cikmak üzeredir bi kac gune ogrenirsin hayirlisiyla

Bnm kızım da kız istiyordu bizimde ikincisi kız. Bende en çok onun isteği oldu diye sevindim:) isim ne seçti kızınız merak ettim bizimde şuan arayisimiz isim :)
İsim ben de arıyorum hala yaa kız ismi çok buluyorum da benim erkekmiş ve hala bulamadım. Psikolojik olarak kız istediğim icin herhalde erkek isimlerini bir türlü beğenemedim.

Kız olsa etkilendiğim bir Kırgız destanı vardı. Savaşçı bir kabile reisiydi kız ve 16 yaşındaydı. İsmi Canıl Mırza idi onu koyacaktım.

Göksenin, Mana, Aysuda da beğendiğim isimlerdendi.

Bu arada lazca isimler de bir harika mesela Loya.

Kesinlikle aynı fikirdeyim vermem o kadar. Geç evlenen bir arkadaşım vardı bebeği oldu falan stroryler atıyor bebeği gezdirirken. O zaman hamile olduğumu bilmiyorum hiç dikkat etmiyordum arabaya. Simdi bir dikkat edeyim dedim markası yazıyor. Stokkeymiş. Soracaktım tam nasıl memnun musun diye. Sormadan önce bir fiyatına bakayım dedim. Anam 40 bin derhal vazgeçtim tabi sormaktan

Son düzenleme:
Dr lar zaten cok erken olduğunu söylüyor
Damar atabilir , bagirsak hareketleri oldugunu soyluyolar
Ama bende 10-13 hafta araliginda cok fazla takip edebiliyordum nerde oldugunu
Dr boyle soyledi
Valla helal olsun forumda rahmini hisseden bile okudum ben bakıyorum dokunuyorum ne rahim ne top gibi bişey hiç bişe hissetmiyorum bildiğin karın

Yazdiginiz bütün isimleri ilk defa duydum ben de isim bulup bulup kenarı atıyorum bir türlü begenemiyorum

Valla helal olsun forumda rahmini hisseden bile okudum ben bakıyorum dokunuyorum ne rahim ne top gibi bişey hiç bişe hissetmiyorum bildiğin karın
Iste keseyi hissediyordum bende
Nerde oldugunu elimi attigim gibi
Bide agrim varmis baya ondan anliyordum bazende
2 haftadir tìk yok

Ne güzel anlayışlı bir kayınvaliden varmış Ben benimkini hayatımdan komple çıkardım, o da mutlu ben de şimdi.
Çok şükür ya kayınvalide kayınpeder konusunda şanslıyım bayağı hatta en son gittiğimde kayinpederim montumu giydirmeye çalıştı şok oldum evden çıkarken sen torunumuzu taşıyorsun iyi bakmamız lazım sana dedi normalde de çok iyiler sagolsunlar

Gitmeden yarim saat önce falan tatli birsey yiyor musun canim ben bugun küçük bi kek yedim benimki 5 dk icinde tepinmeye basladi içimde
Yiyorum canım mutlaka hatta ikili taramada hareket ederken uyuyakaldı doktor kantine gönderdi kahve iç çikolata ye yapacak bir sey yok diye biraz da yürüyünce uyandı. Ama tembel mıdır nedir seviyor uykuyu. Doktor durtunce uyansın diye kızıyor gibi hareketler yapıyor kolunu falan kaldırıyor

Kızlar diş etlerm hepsi şişmiş geçmiyor çok ağrıyor şimdi yine acile gidecem dış icin. Yine antibiyotik hiç istemiyorum tüm gün ağladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…