2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok şükür ya kayınvalide kayınpeder konusunda şanslıyım bayağı 🥰🥰 hatta en son gittiğimde kayinpederim montumu giydirmeye çalıştı şok oldum evden çıkarken 😅😅 sen torunumuzu taşıyorsun iyi bakmamız lazım sana dedi 🥰🥰 normalde de çok iyiler sagolsunlar
Maşallah Allah muhabetinizi artırsın. İnsan özeniyor valla. Eminim torunlarının da üzerlerine titrerler doğunca. Ne şanslısın 😍

Yiyorum canım mutlaka hatta ikili taramada hareket ederken uyuyakaldı 😅😅 doktor kantine gönderdi kahve iç çikolata ye yapacak bir sey yok diye 😅😅 biraz da yürüyünce uyandı. Ama tembel mıdır nedir seviyor uykuyu. Doktor durtunce uyansın diye kızıyor gibi hareketler yapıyor kolunu falan kaldırıyor 😅😅
Yaa yerim onu şöyle düşünelim uykuyu seviyor annesi bu seni mutlu etsin bence 🤓🤓

Kızlar diş etlerm hepsi şişmiş geçmiyor çok ağrıyor şimdi yine acile gidecem dış icin. Yine antibiyotik hiç istemiyorum 😔😔 tüm gün ağladım 😥
Yaa cok gecmis olsun canim insallah hemen düzelir gebelikte dişler cok etkileniyor ilk gebeligimde bende cektim bu sefer doktordan kalsiyum takviyesi istedim tekrar yasamak istemiyorum☹

Hemde nasıl zor hastaneye bile gidemiyoz acil olmadığı sürece Türkiye’de ne güzel acile gidiliyor nasip sağlıklı olsunda geç göreyim 🌸💕
İçini ferah tut canım benim valla bol sabir diliyorum acil olmasa da normal doktoruna da istediğin zaman görünebiliyorsun cidden bu tarz durumlar zor başka ülkelerde. Bende 12 Şubat'ta gideceğim tekrar zaman hızlıca geçer inşallah 🙏🙏

Kızlar diş etlerm hepsi şişmiş geçmiyor çok ağrıyor şimdi yine acile gidecem dış icin. Yine antibiyotik hiç istemiyorum 😔😔 tüm gün ağladım 😥
Canım gargara yap istersen düzenli gebelikten oldu bence şişmeler vitamin de etkiliyor c vitamini alabilirsin. Tuzlu su gargara özellikle yatmadan önce ilaçtan önce böyle çözmeye çalışalım. Allah şifa versin 🙏🙏

Selamlar Kızlar, bende bu sabah test sonuclarimi öğrendim ve genetik sonuclarinin cok sukur iyi oldugunu ve %100 kız bebisimin olacağını söyledi doktorum. 💗💗💗🤲🙏
Allah hepimiz icin saglikla kucaklarimiza almayida nasip etsin 🙏🙏🤲
Benimkinide listeye ekleye bilirsiniz.
Ismide eğer değişmez ise: Almila Alemşah olacak💗
B BirNBirE kuzum arkadaşın cinsiyeti ve ismi güncelleyelim istersen 🙏

Canım gargara yap istersen düzenli gebelikten oldu bence şişmeler vitamin de etkiliyor c vitamini alabilirsin. Tuzlu su gargara özellikle yatmadan önce ilaçtan önce böyle çözmeye çalışalım. Allah şifa versin 🙏🙏
Ah Canım aylardır çekiyorum gargara sürekli yapyim fırça hiç aksatmyyorum cnm baazen o kadar çok tatlı bir şey iistyoki iki gün önce oğlma bisyler yaptm biraz yedim sabaha kadar ağrıdı ağladım şuan kahvaltı ile durûyorum çok aciiyo 😔arabada bulamdk acile gitmek için bu gece yine kâbus gibi geçecek korkuyorum bebeğe bir zarar verecek diye😥😥

C vitamini hiç almdm eczane de verilyomu dur diiek alsam

C vitamini hiç almdm eczane de verilyomu dur diiek alsam
Veriliyordur bence de. Canım onca şey yapmana ragmen duzelmediyse bir diş hekimine görünsen. Eskiler her çocukta bir diş kaybederdik diyorlarmis Allah korusun. Diş eti de önemli diş köklerini zayiflatmasindan endişe ettim.

Hemde nasıl zor hastaneye bile gidemiyoz acil olmadığı sürece Türkiye’de ne güzel acile gidiliyor nasip sağlıklı olsunda geç göreyim 🌸💕
Bu yüzden ülkemizdeki sağlık sisteminin ve doktorlarımızın kıymetini bilmemiz lazım. Dünya'daki en iyi doktorlar arasında kabul edilir Türk doktorları❤️

X