2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Evet son haftalarda sık sık cagiriyolar
Dr isi beni cok geriyor
Burda cogu anne surekli gitmek istiyor halbuki
Ben niye geriliyorum acaba
Gidince guzel oluyo tabi ama
Gidene kadar geriliyorum

Ayyy senin durum da ben gibiymiş. Hakikaten ilk çocukta özene bezene alınıyor ben lekesiz vermiştim, koltuk yıkamacıya da yıkatmıştım hatta Sen de ben gibi açık ellisin ve son pişmanlık fayda etmiyor. Neler verdiğimi düsündükçe şu an mideme bir seyler oturdu. Her biri de ayrı kişilerde ve gıcır gıcır lekesizdi. Bir soda içsem iyi olacak Neyse giden gitti. Oto koltuğunu alsam yetecek. Evrene mesaj yolluyorum" verdiğim her şey fazlasıyla bana geri gelir"

Çok haklısın içim rahatladı sağ ol yaa Yani elimden geleni yaptım sonuçta. Yani bunda kırılacak darılacak bir şey yok sonuçta. Planımızda olmayan durumlar oldu napalım
Planlı yada plansız bu konularda bu kadar verdi Allah razı olsun diye düşünmek gerekir. Ki iki çocuğun olacak önce kendi aile bütçesinin düşünülmesi gerekir bence cidden zor bir dönemden geçiyoruz. 20 bin demek nerdeyse doğum paran demek. Anlayışla karşılayacaktır karşılamazsa da gerçekten yeniden tanışırsınız ki Bu da kötü bişey değil severim insanların gerçek yüzünü görmeyi istemek hakkın canım için rahat olsun

Ben onu arayayım da "yarın acilen kahve içmemiz gereken meseleler var" diyim

Bide karşıdan teklif edilmediği sürece ay bende kullanayım verir misin asla diyemem ya. Bozulur kırılır lekelenir bişey olur aramız kötü olur diye korkarım. Benden komşum bebek arabasını istedi neymiş görümcesi gelmiş bebek gezdireceklermiş bebek arabası kayınvalidemlerin orda diyip çıktım işin içinden. Hem ben kullanıyorum hala onu hemde neden durduk yere kötü olalım ki ? Makinasına halısı sığmıyor her sene 3-5 kere getirir yıkarım. Çocuğunun ilacı biter benden ister ben gidip eczaneden yenisini alırım elektrik süpürgesi ütü herşeyi ister bak bu konularda çok okeyim ama çocuğumun eşyasını helede kullanıyorsam neden vereyim mantığındayım. Vermeyerek kötü olmak daha mantıklı geliyor ki eltinin senin psikolojini düşünmemesi beni bile kırdı.

Ben kıyafetleri ayakkabıları belirlediğim iki aileye düzenli olarak eşit miktara bölerek verdim. Hala veriyorum yazlık kışlık ayırıp.Hepsi yepyeni ciddi paralar döktüğüm şeyler. İhtiyaç sahiplerinede nasip olduğu için mutluyum.Helali hoş olsun. Pahalı eşyaları dağıtmadığım için kendimi tebrik ediyorum o ayrı konu

Heyoo cinsiyeti öğrendim de geldim kızım oluyormuş dostlarrr içim kıpır kıpır sonsuz şükür Rabbime sağlığı da yerinde coook şükür hic bi problem yokmuş büyümüş 14 cm 136 gram bi prenses olmuş canımcım artık cinsiyetimizi listeye ekleyebilirsin zahmet olmazsa B BirNBirE

Çok tebrik ederim kuzucum inşallah sağlıkla gelsin prensesinnnn
Bunların artık gramları var ya gözyaşım pıt

Çok tebrik ederim kuzucum inşallah sağlıkla gelsin prensesinnnn
Bunların artık gramları var ya gözyaşım pıt
Aminn hepimiz sağlıcakla kavusalim yavrularimiza her gittigimde ne kadar büyümüş diye şaşkın şaşkın bakıyorum ekrana ilk bir kac dakika

Çok sevindim maşallah darısı da bana olsun bende gidip görmek istiyom artık kilosu da mı hesaplanıyor ay ne güzelll
Canım evet biraz kivrimli göründüğünden artık bacak boyunu 4 le mi ne çarpıp crl hesaplaniyormus öyle dedi doktorum ikidir kilosunu söylüyor küçücük daha ama tohum kadar halini görünce şükrediyor insan bu hallerine de

Aminn hepimiz sağlıcakla kavusalim yavrularimiza her gittigimde ne kadar büyümüş diye şaşkın şaşkın bakıyorum ekrana ilk bir kac dakika
Ay benim tam 1 ay oldu ya yarın sabah olsada gitsem görsem bide doktor her seferinde 4 boyutlu da bakıyor çıktısını veriyor çıldırıyorum

Ay çok tebrikler canım çok güzel haberler sağlıcakla büyüsün prenses

7 ile çarpıyoruz fl yi canım

Çok sevindim hayırlı olsun kızçenBende çarşamba günü gittim ama gösteremedi inşallah fetal sonucunda öğrenirim bende

Neyse canları sağolsun sağlıcakla doğsunlar da gelmezlerse yeniden alcaz artık ama dediğin gibi lekesiz gönderdim hepsini, gidip ebebekten leke çıkarıcı aldım baştan suda beklettim bir gece, yıkadım kuruttum öyle gönderdim oyun halisinda da geçmeyen bir leke vardı onu da arkadaşa vermeden önce defalarca uğraştım ki pis verdi demesin bilmez lekesinin çıkmadığını diye günlerce çeşit çeşit leke çıkarıcılarla yıkadım bizi soda kurtarmaz diyim sana çöpü bile gelmesin napim sağlıcakla kucağıma alayım da buna da baştan özenirim hem

Karşı komşum vardı oğlumla onun oğlunun doğumlarının arasında 15 gün vardı her şeyi istiyordu ama her şeyi gaz için kremler sipariş edip duruyordum sıra sıra deniyordum, gelip istiyordu azcik ver de süreyim çocuğa iyi gelirse ben de alırım doğum çantamı hazirlamistim ben Bir ton süt arttırıcı vs almıştım kendime, çocuk doğunca şaşırmayım napacagimi diye, geldi doğuma gitmesine 1-2 gün kala senin caylardan aç da bana az az ver bakım süt arttiriyorsa ben de alırım demisti, karşısında sinir krizi geciriyordum bazen öyle şeyler istiyordu ki şok olup kalıyordum.. ne diyeceğimi sasiriyordum, bı ara kondisyon bisikletimi istedi her kapımı çaldığında biseyimi istiyordu, ben bir tane bişey istememiştim neye ihtiyacım varsa ver siparişi gelsin modundaydim insanlar değişik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…