2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar bebeği hissederken dışarıdan hissedilmiyor değil mi icerden pır pır oluyor gibi oluyor. Şimdi ayaklarımı uzatıp oturdum kasigimin sol tarafına doğru hissettim bebişin ayakları orda olabilir
Kesin bebiş o hayırlı olsun. Hele son aylar var ya tekmeden uyutmuyorlar insanı

Benim göğüs hassasiyetim azaldı iyice, mide bulantılarım da kayboldu, bi gariplik hissediyorum. Eşime bahsettim sabah, eğer şüphen varsa hemen doktora gidelim dedi, ama kötü haber almaktan korkuyorum.
Ay yok ne kötü haber alcaksın öyle düşünme. Hamileliğimin ilk başından beri midem bile kalkmadı. Göğüs hassasiyetim vardı geçti normal böyle şeyler Protesteron zirve yapıp kalıyor vücut alışıyor o kdr kötü düşünme

Ay bende de şu var diyerek gireyim mevzuyaİyi akşamlar bu arada kızlar.
Ya ben çok nefes nefese kalıyorum merdiven çıkarken hızlı konuşurken sanki kalbim daralıyor nefesim yetmiyor. Daha çok küçükk erken değil mi? Sizin de böyle mi? Yani çok hareketli bir yaşamım yok ondan mı ki

Evet ben de öyleyim en Ufak şeyde nefes nefeseyim niye öyle bilemedim çok da küçük daha şimdiden böyleyse yandım diyorum

Kızlar selam:) demir eksikliği yaşayan var mı… bende normalde de vardı ama 13 civarıydı.. şimdi düşmüş epey. Kullandığım takviye de 17mg. Acaba mg olarak düşük mü kalıyor ama dr tabsiyesi bu

Canım bende var ilaç başladı doktorum ama bende çok baş ağrısı yaptı valla bugün içmedim ağrım geçti galiba ben içmiycem doktora soracam
Doktor tavsiyesini dinle düşük olsa vermezdi bence

Birde şeyi çok merak ediyorum kızlar sizde duygusallık en Ufak bir şey de TV de bile ağlamaklı oluyormusunuz biri ağlıyinca bnde bu ara ağlıyorm
Hahaha yeni bir makine aldım diyelim içine koymak için eşim bir malzemenin ona daha uygun olacağını düşündüğü için migros sanaldan bir ürün eklemiş ben ona ağladım açık anlatamadim canı cekmesin kimsenin diye ama içindeki aynı malzemenin cins farkını sepete attı diye ağladim

Kız sende benim gibi haziran temmuz arasında kalmışın benimde 15 a geliyordu sezeryan diye ya haziran 30 ya temmuz 1 herkesten önce doğururum dedim sen bendede önce çıktın ya

İlk bebeği olanlar birazcik üzgün bebek arabası ana kucağı vs. Bakmaya başladım onları şimdiden alsak iyi olur hatta geçen markete küvet seti gelmiş görmedim kaçırdım bi daha yakalarsam alicam
Bebek arabasi konusunda 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli olanlari bı sürüş testi yapıp alın bence bizimki 3 tekerlekli ve parmakla bile sürülüyor nerdeyse, bu yaz oğlum büyüdü evet ama tatile gittiğimizde uykusu gelir eder kucakta olmaz , uzun mesafe yürümek zorunda kalırız çocuk ayak uyduramaz vs diye düşünerek bebek arabasini goturecektik, arkadaşım dedi ki benimkini götür kabin boy ama 4 tekerlekli, illa konforlulari vardır ama oğlumu koydum bı akşam dışarda yürüyüş yaparken süreyim dedim canım çıktı, bununla bir yere gitmem dedim resmen, bizimkini sürerken hiç zorluk çekilmiyor kendi kendine gidiyor nerdeyse çok güzel manevra yapiyor tek ekşisi kaba büyük işte bagaja koyarken tekerlek sökmek zorunda kalıyoruz yoksa sığmıyor

Yok kız ilk çocuğuma ne yaptıysam bunada Allah nasip ederse yapıcam ben fotoğraf çektirmedim zaten bende bam başka durum var doğumda oğlumu kime emanet edicem onları nasıl yanlız bırakıcam oğlum kıskanır mı öyle bir zamanda doğum yapıyoruz ki kurbana denk geliyor herkes köyde kaynanam gel köyde doğur dedi asla dedim birde millet gelecek onlara hizmet edemem 40 gün kapıda misafir eksik olmaz birde sezeryan halimle oğlumda 40 gün kimseyi kabul etmedin valla ya olur ya biz istersek Allah nasip ediyor yada kocalar bize kıyamıyor jdjdk

Kız sende benim gibi haziran temmuz arasında kalmışın benimde 15 a geliyordu sezeryan diye ya haziran 30 ya temmuz 1 herkesten önce doğururum dedim sen bendede önce çıktın ya
ben de muhtemelen haziranda doğum yaparım 36 da dikiş alınır muhtemelen yıne bır hafta içinde doğum olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…