2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Ben yeni doğan dönemi bittikten sonra hiç küvette yıkamadım. Lavaboya kalın bir havlu serip koluma yatırıp hergün öğlen orda yıkadım 5 dakika sürüyor zaten 😂
Benimki hala küvette banyo yapıyor içine oturuyor yatıyor keyif yapıyor 🤣🤣 5 seneye yakın oldu tepe tepe kullandık, değiştirsem mi diyorum ya da bebise yenisini mi alsam cunku bu 5 senedir kullanımda 😂😂 babyjem almıştım ama şuan gözüm şu katlanabilir olanlarda

Kızlar bebeği hissederken dışarıdan hissedilmiyor değil mi icerden pır pır oluyor gibi oluyor. Şimdi ayaklarımı uzatıp oturdum kasigimin sol tarafına doğru hissettim bebişin ayakları orda olabilir 🙏🙏
Valla bazen ama sık değil sert vurduğu oluyor 1 veya 2 sefer karnım oynadı ama şu sıralar oda yok ben strese girince aşırı hareketleniyor

Ay bende de şu var diyerek gireyim mevzuya😅İyi akşamlar bu arada kızlar.
Ya ben çok nefes nefese kalıyorum merdiven çıkarken hızlı konuşurken sanki kalbim daralıyor nefesim yetmiyor. Daha çok küçükk erken değil mi? Sizin de böyle mi? Yani çok hareketli bir yaşamım yok ondan mı ki🤔
Ben başlarda neden olduğunu anlamamıştım cinsiyet öğrenmeye gittiğim gün doktor söyleyince anladım bebek ters durduğundan oluyormuş sırtını ciğerlerine yaslıyor nefesini o kesiyor sanırım genede doktora sor istersen

Birşey sorcm canm yeni olunca yıkaya biliyonmu bn çok korkuyorum oğlum da 40 gün olana kadar canm teyzem yikamisti ama bunda ynlizm 😥hergun yatarken aklımda bu soru
Şu içi köpüklü olan fileden al canım çocuğu üstüne yatır, üstünden yavaş yavaş suyu dök, deniz sungeri ile vücudunu yıka işte ters çevirmek bir tık zor olabilir ama hallederiiiiz 😂😂 iki kol arasına elimizi uzatarak elimizle de çenesinden destek veririz hepsinin üstesinden geliriz ama ilk şart içi köpüklü file bende şu babyjem olan var sol en üst ve en alt aynısi zaten onunla aşırı rahat etmiştim

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-24-23-20-17-896_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-24-23-20-17-896_com.android.chrome.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_2024-01-24-23-21-51-338_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-24-23-21-51-338_com.android.chrome.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 46
benımkının garantısı kalmamıstır zaten 8 yıl oldu ben mamajoo almıştım çok ıyıydı valla umarım hala çalışıyordur
Benim en son garantisi dolmadan bir ay önce tekrar çekim gücü azaldı diye yenilettigim doğrudur 🤣🤣 sıfır bir süt sağma makinesi bizi bekliyor şuan 😂😂 seviyorum philipsi 😂😂😂

Nub teorisine göre cinsiyetten anlayabilecek biri varmi acaba ☺ ben ikili testi yaptırdım fakat ayni zamanda da hastalandim. Doktor hastanede yatırdı tedavi uygulandi bugün çıktım ama cinsiyeti sormayi unuttum. Nub teorisini burda okudum merak ettim ya fikri olan var mı acaba 🤗
IMG_20240124_232323.jpg

@EdaUl canım elime yeni geçtide ikili tarama sonucundan anlıyorsan sana atsam bakar mısın? Birde kızlar vitaminlere 16. Haftadan sonra mı başlanıyor benim tansiyonum düşüyor devamlı 103 e 60 çıktı artık dayanamaz hale geldim valla ilk gebeliğim cidden prenses gibiymiş ya valla zor dayanır oldum bu ne ya
9 a 5 ti bugün 😂😂 düşük tansiyondan korkma yüksek tansiyondan kork diyordu önceki doktorum ama benim zaten maksimum 10 a 6 çıkıyor

Nub teorisine göre cinsiyetten anlayabilecek biri varmi acaba ☺ ben ikili testi yaptırdım fakat ayni zamanda da hastalandim. Doktor hastanede yatırdı tedavi uygulandi bugün çıktım ama cinsiyeti sormayi unuttum. Nub teorisini burda okudum merak ettim ya fikri olan var mı acaba 🤗Eki Görüntüle 3375634
Emin değilim ama erkeğe benziyor

Selam kızlar dün köyden indim şehre, bebek mağazasına girdim ve uzaylı gibi baktım giysilere, eşyalara. 11 yıl aradan sonra nasıl minik geldi her şey. Her şeyi dağıttığım için 0 ekipmanla başlayacağım, küçük bir bebek mendili bile yok evde😅 Öyle bakındım bakındım, baharda almaya başlarım diyerekten hiç bir şey almadan çıktım
Aslında cinsiyeti belli olanlar için dün LCW online dan baktım da yazlıklar indirimdeydi mevsiminde daha pahalı olabilir sanki

Ay bende de şu var diyerek gireyim mevzuya😅İyi akşamlar bu arada kızlar.
Ya ben çok nefes nefese kalıyorum merdiven çıkarken hızlı konuşurken sanki kalbim daralıyor nefesim yetmiyor. Daha çok küçükk erken değil mi? Sizin de böyle mi? Yani çok hareketli bir yaşamım yok ondan mı ki🤔
Bence burun tıkanıklığı yaşıyoruz yani eskisi kadar rahat burnumdan nefes alamıyorum ben mesela, bunun etkisi olduğunu düşünüyorum ben şuan bebişin baskı yapmasi için erken olduğunu düşünüyorum, gebelikte burunda tıkanıklık vs olur yazıyor uygulamalar da

X