2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kız ben 10 6 da yatak döşek yatıyom Allah yardımcın olsun bacım
10 a 6 benim için iyi, ama 9 a 5 olunca vücudum bı soğudu elim ayağım boşaldı gibi oldu dedim ya şeker çok düştü ya tansiyon, ikisini de ölçtüm oturdum, şeker 87 ydi onda sorun yok bence tansiyon 9/5 olunca öyle oldum ama hep bir halsizlik zaten bendeki düşük tansiyondan kaynaklı bence, annem de hep böyleydi şu son 5 senedir falan yüksek tansiyona çevirdi, normalimiz yok bizim maalesef

Kız 38. Haftada alıyorlarmış büyük konuşmiyimde 38i geçmeden gitmem doktora erken ya korkuyorum ben
Benim doktorum en son 36.haftada kontrole çağırıyorum sonra doğum başlayınca geliyor hastalarım dedi 32 den sonra 36 ya işınlaniyoruz sonra hoooop doğuma, ben sanki oğlumda haftada bir mi iki haftada bir mi gitmiştim doktor klasik öyle çağırıyordu diye hatırlıyorum nst ye bağlıyordu sürekli her hafta

Demir ilacını aç karnına bir saat süt ürünleri ve çay gibi gıdalarla tüketmiyorsun değilmi cnm en az 1 saat ara olmalı

17 mg oluyor demir ilaçları ben birkac tanesine bakmıştım benim denk geldiklerim mi öyle bilmiyorum c vitamini demir emilimini yükseltiyor portakal suyuyla falan mı icsen ilacı :) bir de süt ürünleri ile arası olsun canım

Benimkide babyjem biz şişme havuzdayız hep küveti çok kullanmadık ilk 1.5 sene keyfini sürdü sonra havuz aldı babası ona geçti şimdide kendi yıkanıyor biz en son durulayıp alıyoruz

Katlanırdan uzak durun berbat
Azcik dayansan yikarken hooooop heryer su

merhaba kizlar 16+5 gunluk hanileyim bu gune kadar hic kanamam agrim olnamisti bugun peceteyle sildigimde 5 6 damla kan geldi sildikce geldi ama camasirima hic damlamadi hemen tabi hastaneye gittim doktorum yoktu baska doktor bakti hic bir seyde demedi sabah kendi doktorum gorucek cok korktum ilk defa boyle bisey yasuyorum bebegin kalp atisini gorduk sukur ama sabahi nasil edicem bilmiyorum

Öncelikle sakin ol canım. İnşallah hayırlı haberler alırsın.

Bende Haziran da evlendim aynı durumdayim aslaaa kabul etmez o yüzden evlilik tazminatı tek çıkar yol senin nikah tarihi ne zaman canım ? Rapor ücretini de alabilecek misin ?
Ben 31 temmuzda evlendim ancak rapor ücretine maalesef yetmeyecek doğumum . Zaten bir kaç ay erken çıkıp bol bol uyuyup dinlenmek istiyorum malum sonrası için enerji toplamak lazım

Ben de öyle hissediyorum. Yasima (38) bagliyordum ama normal denek ki.

Günaydııııın

Size Bella kızım ile köyümüzden mis gibi dağ havası getirdik. Günün pozitif fotosuyla başlayıp, pozitif düşüncelerimizle dolu bir güne merhaba demek istedik. Bugün içim kıpır kıpır, garip bir mutluluk var içimde, size de bulaşsın

Eklentiler

• IMG_20240125_091555.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 48
Ben d

Bende 30 yaşındayım yaş aklıma gelmedi ama burun tıkanıklığı var biraz ondan ayrı olarak midemde yada kalbimde bir daralma var. Bunu doktora mutlaka soracağım 10 şubatta
Rahim artık büyüyüp, yukarı doğru çıkıp organları sıkıştırmaya basladı çünkü. "Açılın ordan biz geliyoruz" modunda bebiş, rahim ve plesenta üçlüsü baskıcı bir rejim oluşturuyor içerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…