Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Turna cok bunaldm bugün dünden bugüne kaka yapmadı yapmak için çok zorlandı kıpkırmızı oldu bugün bir yaptı üç kez onuda su gibi yaptı sanki ishal gibi ams cok ikinarak yapyo zorlana zorlana böle oluncs dışarı çıkmadım hiç ams yarun bir cikacam bklm nasl olck 😂
Ah kuzum o kadar iyi anlıyorum ki seni benim kide karnı bir şiş kaka da yapıyor gazda çıkarıyor ama beni çok emiyor karnı ondan şiş valla kafayı yicem aklım çıkıyor niye bu kadar şiş diye ben patlicam artık

Kızlar oğlum hiç durmuyor iki gündür sürekli emmek istiyor bu seferde gaz oluyor sanırım ilk 3-4 gün iyiydi şimdi çok kotu bakamicam sanıyorum o ağladıkça bende agliyorum
Kuzum bir eşarbı 4e katla bağlama sakın sar karnına biz regli olunca sararız ya onun gibi karnı sıcak kalsın 2 gündür öyle yapıyorum bende rahatlıyor reflü yatağın varsa sen gündüz uyanıkken yüz üstü yatır faydası çok derin uyuyor yüz üstü yatırdığım

Bende kahvaltı sevmem de normalde bebiş için yapıyordum hamile kaldığımdan beri. Aralıklı oruç yaşam şeklimdi önceden yani sonradan öğrendim benim yaşam seklimin aralıklı oruç oldugunu 😅
Canım insallah patolojiden güzel haberlerin de gelecek bebişin gelişiyle çifte mutluluk olacak 🙏🙏
Ay sen yazınca duygulandm ne güzeldi aralıklı oruç bn 12 yapardım 5 gibi bırakırdım ertesi güne kadar hamile kaldığımdan beri şimdi sanki her an açlıktan ölüyorm gibi ya offf sinirim bizuldu 😂😂😂

Kızlar oğlum hiç durmuyor iki gündür sürekli emmek istiyor bu seferde gaz oluyor sanırım ilk 3-4 gün iyiydi şimdi çok kotu bakamicam sanıyorum o ağladıkça bende agliyorum
Benim kızım da çok ağlardı. Annemle birlikte baktik ilk 2 ay. Kadin 4 cocuk buyuttum boyle gormedim diyordu. 10 kilo verdi bizim derdimize. Beni zaten hic sorma. Cocugum gobek fıtığı oldu aglamaktan. Sonra sut alerjimiz cikti ortaya. Yedigime ictigime dikkat ettikce hafifledi. Dana eti ve sut cok dokunuyordu. Kusma bagirsak kanamasi oluyordu. Belki derdi buydu. Belki sende de oyle birsey vardir. Yediklerine ictiklerine dikkat et. Her seferinde gazini cikarmayi ihmal etme. Ama en onemlisi (cok zor biliyorum)unutma gececek bu gunler. Kendini cok yipratma. Elinden geleni yap ama agliyor diye kendini yiyip bitirme. Dinlenmene de zaman ayirmayi unutma. Sen dinlenmedikce mutsuz oldukca o daha da cok bunu hissedip mutsuz olur. Unutma mutlu anne mutlu bebek.

Günaydın kızlar bende doğurdum demeye geldim normalde 1 Temmuz da alınacaktı ama 30 haziranda nst de düzenli ve şiddetli sancı çıkınca akşam 9 da ameliyata aldılar çok şükür ikimizde iyiyiz kızçem 3260 gram 50 cm doğdu ve oğlumun kopyası resmen çok istemiştim oğluma benzemesini rabbim kabul etti çok şükür 🥹🥹🙏🏻

Günaydın kızlar bende doğurdum demeye geldim normalde 1 Temmuz da alınacaktı ama 30 haziranda nst de düzenli ve şiddetli sancı çıkınca akşam 9 da ameliyata aldılar çok şükür ikimizde iyiyiz kızçem 3260 gram 50 cm doğdu ve oğlumun kopyası resmen çok istemiştim oğluma benzemesini rabbim kabul etti çok şükür 🥹🥹🙏🏻
Gözün Aydın canım güle güle büyüt kuzunu 🌺❤️

Emzirmeden sonra ilac tedavisi verebiliyor durumun derecesine gore. Yada cok ileriyse emzirme kesilip veriliyor. Ya da daha hafifse beslenme fiziksel aktivite ile etkileri azaltilabiliyor vs vs cok komplike romatizmanin cok alt dali var hepsinin cozumu yollari farkli onemli olan once teshis edilmesi. Benimki ekstrem örnek olabilir inşallah kimse yaşamaz
Rabbim şifa versin hepimize

Oy maşallah saglkla büyütün inşallah 🤲 🤲 🥰

Gözün aydın. Güle güle büyüt bebeğini inşallah 🤲

Canım hayırlı olsun geçmişler olsun bebisin hosgeldi maşallah 🧿🧿💙

Kızlar bisey sorabilir miyim bebisim karnımda sertlesiyor ara ara karnım da katılıyor sancı mi agrisi hafif oluyo ama

Kızlar spinal sonrası baş ağrısı yaşayan varmı aramızda. Ben cok yasadıgım için bu sefer çok korkuyorum ya. Genel mi olsam acaba. Doktorum bana bıraktı. Hepten kafam karıştı.
Canım ben genel oldum
Bol kahve içtim baş ağrım yok
Sezeryan sonrası bi kriz vardı yaşadığım felaket bir şeydi bu sefer olmadı, kahve içiyorum her sancılandığında kolum göğüs kafesim, iyiyim şu an
Ama bana onlar genel yaptı, tansiyonum çok düştü sanırım ondan

X