Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    166
Bizde iyiyiz yavrum çok şükür sadece dikislerim çok acıyor normal doğumu böyle hayal etmemiştim gerçekten oturamiyorum bir hafta oldu çok yorucu sürekli gerilip batıyor sızlıyor sabah kontrol var benimde bakalım kilolar ne durumda 🤗
Ayy ben de aynı dertten muzdaribim yaa. Benim kız eli yüzünde gelmese dikiş olmayacaktı. Soğuk kompres yapıyorum günde üç defa bir de kantaron yağı sürüyorum sürekli

Benim 2 profesörle sezaryen, over kistinin alinmasi, frozen patoloji ve gerek görülürse yumurtalik lenf nodlarinin alinmasi vs vs yani acik kanser taramasi 170bin.
Hayırlısıyla tüm operasyonları başarı ile atlatın inşallah , kuzunuzla da sağlıcakla kavuşun 🌸🤲🏻💖 zor bir dönemden geçmişsiniz, geçiyorsunuz, Allahım kolaylık versin inşallah 🤲🏻 madameux madameux

Hayırlısıyla tüm operasyonları başarı ile atlatın inşallah , kuzunuzla da sağlıcakla kavuşun 🌸🤲🏻💖 zor bir dönemden geçmişsiniz, geçiyorsunuz, Allahım kolaylık versin inşallah 🤲🏻 madameux madameux
Çok teşekkür ederim. Kızıma kavuşunca tüm acılarım dinecek inşallah. O bizim mucizemiz. Allah hepimizi evlatlarımıza onları da bize bağışlasın.

Günaydın kızlar size birşey sorucam ilk oğlum tüp bebek ardından dan 5sene sonra dondurulmuş embriyo transferi oldum simdiki dogurdugum kızım dondurulmuş embriyo tıpa tıp abisine benziyor acaba ikizi olabilir mi yani bebeklikleri klonlanmış gibi😁resimleri kiyasliyorum kıyafet renginden fark ediliyor kız oluşu sanki oğlumun bebekligine pembe kıyafet giydirilmiş gibi😁
Yirum zaten çift yumurta ikizleri benzemez ki. Adı ikiz. Teknik olarak benzeyenler tek yumurta ikizleri.

Gece 4 ten sonra hicbir şey yeme içme dedi canim. Sabah yapılacak kontroller daha önce de ameliyat oldum ben bir sıkıntı yaşamam inşallah 🙏 sende inşallah 🙏🙏
Amin inşallah. Sezaryen tek başına çok kisa sürüyor dediler. Benim icin ameliyathane min 3 saat olarak rezerve edildi. O kadar aç kalmak cok yorucu olabilirdi benim için. Morning person olmadığım için sabahları aç kalmak koymuyor. 😄

Çok teşekkür ederim. Kızıma kavuşunca tüm acılarım dinecek inşallah. O bizim mucizemiz. Allah hepimizi evlatlarımıza onları da bize bağışlasın.
Amin inşallah Rabbim kızınız ile hayırlısıyla kavuştursun sonraki süreç de su gibi geçsin hiçbir olumsuzluk ile karşılaşmayın inşallah 🤲🏻♥️ Anne olmayı beklemek ne kadar yüce bir duygu 💐 Rabbim sağlıcakla kavuşmayı güle güle büyütmeyi nasip eylesin hepimize 🤲🏻

Amin inşallah. Sezaryen tek başına çok kisa sürüyor dediler. Benim icin ameliyathane min 3 saat olarak rezerve edildi. O kadar aç kalmak cok yorucu olabilirdi benim için. Morning person olmadığım için sabahları aç kalmak koymuyor. 😄
Bende kahvaltı sevmem de normalde bebiş için yapıyordum hamile kaldığımdan beri. Aralıklı oruç yaşam şeklimdi önceden yani sonradan öğrendim benim yaşam seklimin aralıklı oruç oldugunu 😅
Canım insallah patolojiden güzel haberlerin de gelecek bebişin gelişiyle çifte mutluluk olacak 🙏🙏

Kızlar spinal sonrası baş ağrısı yaşayan varmı aramızda. Ben cok yasadıgım için bu sefer çok korkuyorum ya. Genel mi olsam acaba. Doktorum bana bıraktı. Hepten kafam karıştı.

Kızlar spinal sonrası baş ağrısı yaşayan varmı aramızda. Ben cok yasadıgım için bu sefer çok korkuyorum ya. Genel mi olsam acaba. Doktorum bana bıraktı. Hepten kafam karıştı.
Ben yasamadim ama bol bol neskafe içtim

X