Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    165
Kızlar benim gibi önce tansiyonu düşen peşine çarpıntısı başlayan var mı? 36+5'teyim.
Oturduğum yerden kalkmak bile o kadar zor ki :/

Selam kızlar. Bugün tam 37 haftalık oldu minik civciv ve dün akşam doğum kanalına girdi. 26 hazirana gün aldık doğum için, o güne kadar içerde durması için telkinler veriyorum. Şu son 1 hafta benim için kabus gibiydi, hamilelik dolayısıyla bir şeyler oluştu ama bugün daha iyiyim. Geri sayım başladı 8,7,6,5.....
Canimm ben de seni merak etmiştim sağlıcakla vakitlice al kucağına inşallah senin de güzel haberlerini bekliyoruz ❤️🌸

Selam kızlar. Bugün tam 37 haftalık oldu minik civciv ve dün akşam doğum kanalına girdi. 26 hazirana gün aldık doğum için, o güne kadar içerde durması için telkinler veriyorum. Şu son 1 hafta benim için kabus gibiydi, hamilelik dolayısıyla bir şeyler oluştu ama bugün daha iyiyim. Geri sayım başladı 8,7,6,5.....
Ben de dün yazacaktım arasta ve B BirNBirE nerde diye , Allah yardımcın olsun 🤲🌸🧿

Sağlikla gelsin ✨💫

37 yi nasıl saydın? 37+0 37 haftalık demek di mi?

ADVERTISING

Değerlerim ast alt tavan yaptı demir bir anda cok düştü gittim riskli gebelik bölümü nst koydu hemen almsak bayram sonrası icin geç kalırız dedi bebek icin ole başladı başta ısıtıcı da çok bkledi sonra küveze sinra bugün yanima verdiler bnim doğum şeklim surecim çok değişik oldu bir gün boyunca suni sanci verdiler acil doktoru ile riskli gebelik bölümü dokturu arasında cidi sknti oldu hic buraya yazmak istemiyorum ama şükür oğlum yanimda bnde bnimle ilgili olan riskleri göze alıp çıktım hastaneden özelde dahiliyede devsm edecm artk inşallah yani girişim olay oldu çıkışımız olay oldu evimize geldik banyo vs yaptık glmeyen sütüm var bklm ne olck cnm 🥲 B BirNBirE demişti kimse inşallah travma yaşayacak doğum yaşamaz diye onun lafi gldi aklıma yaşadım Vllha ama bunada şükür🤲
İnşallah bundan sonraki süreç çok güzel çok güzel çok ferah olur canım , zor günler gelmiş geçmiş olsun inşallah 🌸

Kızlar arada karnından çıt diye ses duyan var mı ya ? 😅 ben bi yerimi esnetmiyorum , öylece otururken bi kaç kez duydum az önce de duydum . Benle mi yoksa bebekle mi ilgili sizce ?

Günaydın 🌞

35+4 olduk. 1 temmuzda doğumum var hayırlısıyla o gün 37+3 olacağım. 2.gebelik ama sezeryandan çok korkuyorum 😨 bile bile kesilmeye gidicem 😓 Bebek gelişimi 1-2 hafta önceymiş sanırım o yüzden doktorum erkenden alacak. Çok heyecanlıyım.
Caniim korkma inşallah çok rahat çok güzel geçer güzel düşün güzel olsun 😍❤️

Yaa hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız kavurma kokusu dahil bir ara ameliyat hanede midem kalktı desem yalan olmaz Rabbim bir daha yaşatmasın Rabbim evlatlarımızı korusun bizim biraz daha doktor işlerimiz var kızımın kalbinde ufak bir delik var önemsiz dediler anne sütüyle 3 ayda kapanır dediler ama takip edicez mecbur ciğerinde enfeksiyon var ve tedaviye yanıt vermiyor anne sütü dediler yine tek tedavisi onunda takibini yapıcaz ama tek başına şükür nefes alıyor benide asıl korkutan ciğeri enfeksiyon ciğere tutunmuş yani yapışmış dua edin iyileşsin korkuyorum neler bekliyor bizi bilmiyorum ve korkuyorum şuan yanımda yaşıyor nefes alıyor ama yinede Allah bizleri evlatlarımızla imtihan etmesin zormuş çok zormuş evlatla imtihan olmak 😔🥹
Bizimde kalbimizde delik varmis 4 ay sonra kendiliğinden geçermiş dil bağı vsr birde csnm altinci ayda ameliyat olup kesilip alacakmış cerahide
Kızlar korkmayın o her bebekte olan bir şey ve 6 aya kadar kapatıyormuş. Benim oğlum da prematüre. Doktor zamanla kapanır dedi. Çok şükür sorunumuz yok şimdi. Çocuk kardiyolojisine göstermiştik

Konuya tüp bebek tedavisi görürken ilk ben yazmıştım ilk ben doğurdum mecburi olarak 🙂 Çok çok şükür ki oldu 🤲 Allah herkesi sağlıkla kavuştursun tedavi gören emek veren herkese sağlıkla hamilelik haberi aldırsın, şuan hamile olanlar çok çok kolay sağlıklı bi doğumla kavuşsun inşallah 😍 Duygulandım lohusalık etkisi olabilir 🥲
Yaa evet daha dün gibi 😍😍😍 beni de sene etiketlemiştin buraya 🥺🥺

Benim 32+0 resmi tatile denk geliyor. 32+2 de calısamaz raporu almak istiyorum. Sgklıyım. Analık ödeneğinden de yararlanmak istiyorum. Bu durumda hakkım yanıyor mu
Benimde 32+0 pazar gününe denk geldi ama 32+1 de aldım bir iki günden birşey olmaz canım heleki tatile denk gelen günlerde hiç problem olmuyor.

Yaa hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız kavurma kokusu dahil bir ara ameliyat hanede midem kalktı desem yalan olmaz Rabbim bir daha yaşatmasın Rabbim evlatlarımızı korusun bizim biraz daha doktor işlerimiz var kızımın kalbinde ufak bir delik var önemsiz dediler anne sütüyle 3 ayda kapanır dediler ama takip edicez mecbur ciğerinde enfeksiyon var ve tedaviye yanıt vermiyor anne sütü dediler yine tek tedavisi onunda takibini yapıcaz ama tek başına şükür nefes alıyor benide asıl korkutan ciğeri enfeksiyon ciğere tutunmuş yani yapışmış dua edin iyileşsin korkuyorum neler bekliyor bizi bilmiyorum ve korkuyorum şuan yanımda yaşıyor nefes alıyor ama yinede Allah bizleri evlatlarımızla imtihan etmesin zormuş çok zormuş evlatla imtihan olmak 😔🥹
Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın o kadar iyi anlıyorum ki hissettiklerini sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah gönlünü ferah tut inşallah sizi sağlıklı günler bekliyor kolaylıkla atlatın bu süreci. Kendi başımıza gelenleri aşıyoruz da evlatların sağlığı konu olunca akan sular duruyor

ADVERTISING

Değerlerim ast alt tavan yaptı demir bir anda cok düştü gittim riskli gebelik bölümü nst koydu hemen almsak bayram sonrası icin geç kalırız dedi bebek icin ole başladı başta ısıtıcı da çok bkledi sonra küveze sinra bugün yanima verdiler bnim doğum şeklim surecim çok değişik oldu bir gün boyunca suni sanci verdiler acil doktoru ile riskli gebelik bölümü dokturu arasında cidi sknti oldu hic buraya yazmak istemiyorum ama şükür oğlum yanimda bnde bnimle ilgili olan riskleri göze alıp çıktım hastaneden özelde dahiliyede devsm edecm artk inşallah yani girişim olay oldu çıkışımız olay oldu evimize geldik banyo vs yaptık glmeyen sütüm var bklm ne olck cnm 🥲 B BirNBirE demişti kimse inşallah travma yaşayacak doğum yaşamaz diye onun lafi gldi aklıma yaşadım Vllha ama bunada şükür🤲
Canim cok gecmis olsun üzüldüm yasadiklarina ama yavrun ve sen iyisiniz şükür 🙏🏻 normal dogum mu yaptin sezaryen mi

Bence bu halimizin sebebi sıcaklar. Ben çok çok iyiydim halsizlik uykusuzluk bana da bastı. 37+4 teyim bugün. Bebiş hareketli hala ama tekmeden çok bir yerlerini karnımdan dışarı çıkarma şeklinde hareketleri. Yazık tekme atacak boşluk kalmadı sanırım. Valla artık doğurmak istiyorum.

X