HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Merhabalar,
Birçoğunuzu şimdiye kadar uzaktan takip ettim hep bütün yazdıklarınızı okudum günlerce. Mutlu, mutsuz, umutlu veya umutsuz, benzer duyguları yaşayan kadınların bu şekilde birbirine destek olması uzaktan hep çok hoşuma gitmişti. Çok uzatmak istemiyorum hamile olanlara bebeklerini sağlıklı kucaklarına almalarını diliyorum umarım anne olmak isteyenler de en güzel zamanda hamile kalırlar.
Ben dün sabah evde test yaptım ve çift çizgiyi gördüm. 28 günde bir adet olurum dün 30 günümdü ve sadece kalp çarpıntım olduğu için test yaptım. Yaklaşık 7 aydır deniyoruz eşimle çok zor dönemlerden geçtim 35 yaşında olduğum için çok endişelendim. Beta hcg 272 çıktı kan değerlerinde. Doktorum yoktu henüz bir doktor buldum ve altı veya yedinci hafta daha iyi olur gelmeniz deyip 11 temmuza randevu verdiler. Aranızda benden çok daha deneyimli olanlarınız olduğunu biliyorum. Sizden ricam betamın normal olup olmadığını söylemeniz. Kimyasal gebelik veya dış gebelik olabilir mi?
Herkesin güzel haberler vereceği gün bir an önce gelir umarım❤️

Eklentiler

• IMG-20240625-WA0002.jpeg
    IMG-20240625-WA0002.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 28
Merhabalar,
Birçoğunuzu şimdiye kadar uzaktan takip ettim hep bütün yazdıklarınızı okudum günlerce. Mutlu, mutsuz, umutlu veya umutsuz, benzer duyguları yaşayan kadınların bu şekilde birbirine destek olması uzaktan hep çok hoşuma gitmişti. Çok uzatmak istemiyorum hamile olanlara bebeklerini sağlıklı kucaklarına almalarını diliyorum umarım anne olmak isteyenler de en güzel zamanda hamile kalırlar.
Ben dün sabah evde test yaptım ve çift çizgiyi gördüm. 28 günde bir adet olurum dün 30 günümdü ve sadece kalp çarpıntım olduğu için test yaptım. Yaklaşık 7 aydır deniyoruz eşimle çok zor dönemlerden geçtim 35 yaşında olduğum için çok endişelendim. Beta hcg 272 çıktı kan değerlerinde. Doktorum yoktu henüz bir doktor buldum ve altı veya yedinci hafta daha iyi olur gelmeniz deyip 11 temmuza randevu verdiler. Aranızda benden çok daha deneyimli olanlarınız olduğunu biliyorum. Sizden ricam betamın normal olup olmadığını söylemeniz. Kimyasal gebelik veya dış gebelik olabilir mi?
tebrik ediyorum siziiii, bence degeriniz gayet iyi, kan degerinizi takip edin isterseniz onumuzdeki hafta 1-2 kez daha kan vererek eger imkaniniz varsa, hayirli olsun cok sevindimmm <3

tebrik ediyorum siziiii, bence degeriniz gayet iyi, kan degerinizi takip edin isterseniz onumuzdeki hafta 1-2 kez daha kan vererek eger imkaniniz varsa, hayirli olsun cok sevindimmm <3
Çok teşekkür ederim dönüşünüz için.
Aslında tekrar pazartesi günü kan vermeyi düşünüyorum tekrar beta için ☺️

Merhabalar,
Canım bak değerler bu şekilde görünüyor nette, zaten şu an çok yenidir tahminen 3-4 haftalık minnoşun 👶sağlıkla gelsin inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20240626_150608.jpg
    Screenshot_20240626_150608.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 27
Keseyi onsuz göremem dün söyledim canı eve gelir gelmez dısarı cıkarıp suprız yapacaktım ama yalnız olmayı tercih ettim işten çıkıp gidip onu da işten aldım sonra basım çok ağrıyor diye arabayı geç sen kullan dedim o arabayı par ederken ve site yonetımınden biriyle sohbete dalmısken ben lavaboya çıkmam gerek diyerek önce çıktım eve kamerayı yerleştirdim asırı dıygusaldım eve girdi noldu neden oturdun dedı tahlil sonucumun çıktısını da almıstım testimde cantamdaydı zaten gel otur bi dedim ben sabah eski negatif testlerinden attım ona yıne yok falan dedim 🤭 oda sabahki negatif test için konuşcam sandı şöyle bitanem noldu neden üzüyorsun sen kendini dedi ben basladım ağlamaya zaten 😅 ben hamileyim ve ikiz olabilir dedim dondu kaldı gözleri doldu ve testle kan testi kagodonı verdim ama bakamadı sarıldı agladık agladık agladık sonra idrak etti gerçekten mi demeye basladı teste tahliye baktı doktır ile yazısmama baktı öyleydi işte 💞
Ağladım 🧿 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım 💜

Merhabalar,
Merhaba hayırlısı olsun gecikme ile birlikte yapılan betalar 5 ile 425 arası normal sayılıyor ama aklımda kalmasın derseniz iki günde bir aile hekimliğinde kontrol ettirebilirsiniz sağlıkla gelsin

İnşallah ❤️ çok teşekkür ederim daha kimselere söyleyememişken buradan paylaşmak çok iyi geldi umarım hep güzel haberler alırız çok teşekkür ederim size de🍀🥰
ne demek <3

gercekten de oyle kizlar iyi ki varsiniz, sizin samimiyetinizi yurekten hissediyorum her tavsiyeniz her motivasyon yukseltici konusmaniz inanin bunlari en yakin arkadasima bile soyleyemiyorum yeri geliyor esime anneme bile soyleyemedigim dusuncelerimi burada paylasip sizlerden destek almak cok guzel bir his, iyi ki varsiniz insallah hepimiz cok guzel haberler alalim istediklerimize kavusalim bebislerimize <3

Merhaba hayırlısı olsun gecikme ile birlikte yapılan betalar 5 ile 425 arası normal sayılıyor ama aklımda kalmasın derseniz iki günde bir aile hekimliğinde kontrol ettirebilirsiniz sağlıkla gelsin
aile hekiminde kan verince hemen cikiyor mu canim gebelik testi diyince? ben pazartesi genel bi tam kan vermistim ya hani, o test ertesi sabah e nabiza dusmustu anca o yuzden sormak istedim, yarin dun gittigim doktora gidip kan vericem ozelde o hemen cikiyo ama acaba gitmeden de cuma sabah aile hekiminde mi versem dedim de hizli cikmaz diye dusundum ama gebelik diyince farkli mi olur ki? eger olmazsa da zaten cumartesi sabah olmadi cok erken saatte bi daha kan veririm acilde falan belki oluyosa ucaga gitmeden

Bende bugun doktora gittim ara kanama için önemli birşey değilmiş eski dogumdan kalmaymıs. Sıcak jakuzide galiba getirdi kalıntıları. Yumurtlama zamanımmı şimdi dedim yok daha dedi şuan döngünün 15. Günündeyim ben 17-18 gibi yumurtlamam ama geçen ay 19 bile olmuştu. Bu araları değerlendirmeli👀

aile hekiminde kan verince hemen cikiyor mu canim gebelik testi diyince? ben pazartesi genel bi tam kan vermistim ya hani, o test ertesi sabah e nabiza dusmustu anca o yuzden sormak istedim, yarin dun gittigim doktora gidip kan vericem ozelde o hemen cikiyo ama acaba gitmeden de cuma sabah aile hekiminde mi versem dedim de hizli cikmaz diye dusundum ama gebelik diyince farkli mi olur ki? eger olmazsa da zaten cumartesi sabah olmadi cok erken saatte bi daha kan veririm acilde falan belki oluyosa ucaga gitmeden
Merkez den merkeze degişitor çünkü bazı merkezlerin sağlık ocaklarında laboratuvar oluyor ama bazıları halk sağloğı merkezine gönderiyor o yüzden sıreler degişitor

Merhabalar,
Tebrik ederim. Benim bu 3. Gebeligim olacak insallah.benimnde bugün 30. Günüm erken gebelik testi yaptım ben 2 gün önce ve 4 gün önce onlar silik cikti sizin gayet koyu cikmis ve kan değeriniz çok normal 🤍 tekrarlayın kan testini artışını kontrol etmek adına.ben yurt dışında olduğum için kan veremedim cumartesi dönüyorum 4 temmuz a randevu aldım kanda baktırmak için.iciniz ferah olsun

Tebrik ederim. Benim bu 3. Gebeligim olacak insallah.benimnde bugün 30. Günüm erken gebelik testi yaptım ben 2 gün önce ve 4 gün önce onlar silik cikti sizin gayet koyu cikmis ve kan değeriniz çok normal 🤍 tekrarlayın kan testini artışını kontrol etmek adına.ben yurt dışında olduğum için kan veremedim cumartesi dönüyorum 4 temmuz a randevu aldım kanda baktırmak için.iciniz ferah olsun
Çok teşekkür ederim benim ilk bebeğim olacak inşallah 🥰 siz de inşallah en güzel sonuçlarla alırsınız bebeğinizi kucağınıza🧿❤️

Günümüz nerdeyse aynı 🥰 bu arada bende 36 yaşındayım 🫠 ben hamilelik takibinden baktım 4 mart gorunuyor tahmini doğum tarihi 🤭
Bakarsınız aynı gün olur doğumumuz da benim de öyle gözüküyor çünkü ☺️ bu siteyi bunun için sevdim ve dayanamadım kayıt oldum. Aynı duyguları yaşayan birsürü insan var. İçimi rahatlatıyor bunları duymak🥰

X