Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 23 43,4%
  • erkek

OY: 29 54,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,9%

• Ankete Katılan
    53
Canım bende elika hamile diye uygulama var orda kan uyuşmazlığı testini 3. Trimesterda gösteriyor yani demekki o zamanda öğrenilse sıkıntı değil sonuçta iğnesi var doğduktan sonra da iğnesi var galiba bence korkulacak bir şey yok
İnşAllah öyledir rabbime emanet tüp bebek annesi olduğum için muhakkak git dedi doktorum

Kızlar ayakları şişen var mı aranızda? Ayak bileğim görünmüyor, kemik kayboldu ve aşırı şişti. Haziran'da böyleyse ağustos sıcağında ne olacak çok merak ediyorum.

Kızlar ayakları şişen var mı aranızda? Ayak bileğim görünmüyor, kemik kayboldu ve aşırı şişti. Haziran'da böyleyse ağustos sıcağında ne olacak çok merak ediyorum.
Uzun süreli ayakta kaldığımda veya oturduğumda şişiyor. Yükseğe uzatıp yatınca geri iniyor. Biraz erken başladı benim de şişlik mevzusu 🙄

Uzun süreli ayakta kaldığımda veya oturduğumda şişiyor. Yükseğe uzatıp yatınca geri iniyor. Biraz erken başladı benim de şişlik mevzusu 🙄
Evet şimdi araştırıyorum. Tuzu azaltmak, ayağını yukarı kaldırmak, bol şu içmek lazımmış. Benim de işyerinde oturmaktan oldu canım

Biz de öğlenden beri temizlik yapıyoruz misafir gelecek diye. Çoğu şeyi eşim yaptı ama benim kalçam çok ağrıdı yav, yürürken hele aşırı sancıyor

Saçma bi soru geliyor...

Eşimin mezuniyeti var cuma. Bi elbisem var girebildim içine onu giyicem ama göbek çıktığı için göbek deliği aşırı sırıtıyor sinir oldum 😅 şu göğüs ucu kapatan jel kıvamlı zamazingolar göbeğe yapıştırılır mı kızlar sizce 🥺

Saçma bi soru geliyor...

Eşimin mezuniyeti var cuma. Bi elbisem var girebildim içine onu giyicem ama göbek çıktığı için göbek deliği aşırı sırıtıyor sinir oldum 😅 şu göğüs ucu kapatan jel kıvamlı zamazingolar göbeğe yapıştırılır mı kızlar sizce 🥺
görünsün kızzz çok güzel hamiş göbüşü işte 🥰
ama görünmesin dersen o bantlar da olur

Saçma bi soru geliyor...

Dikissiz iç çamasırları var onlardan gıysen bellı olur mu acaba

Dikissiz iç çamasırları var onlardan gıysen bellı olur mu acaba
Göbek deliğine kadar çekersem darlanırım ya sanki, tüm iç çamaşırlarım da yüksek bel onları da belime indirip kullanıyorum 1 aydır falan 🥲 hamile için olan iç çamaşırları var karın kısmı esnek, onu bulursam bakayım bi

Saçma bi soru geliyor...

Bence kabarık olarak görünür o göğüs ucu kapatanlar. O kısmını foto at istersen bakalım

Bence kabarık olarak görünür o göğüs ucu kapatanlar. O kısmını foto at istersen bakalım
Ay çıkardım elbiseyi, foti çektim ama yandan çekmişim hep. Şurada belli gibi ama ortada bi boşluk görünüyor

IMG_20240626_223728.jpg

X