HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar bir sorum olucak DIPILL markada test kullanan varmı doğruluk payı nedir erken gebelik testim pozitif ama dıpıl marka kaset test negatif çıktı ?

Merhaba
Aslında biz bu ay gebelik planlıyorduk ancak benim ara kanamam oldu
18 gün arayla adet oldum.
Birde ilişkiye girerken canım acıyor ve pembemsi akıntı geliyor.
Doktora gittim yumurtalıkların iyi dedi ama neden böyle oldu o zaman kafama takıldı başına böyle şey gelen var mı

Kızlar bu innovatia ovulasyon strep testlerden aldım, Allahımm o ne öyle yaaa küçücük bir şey.. Nasıl yapıcam idrara hangi kısmı sokucam onu bile anlamadım, ilk defa alıyorum böyle bir ürün.. Kırmızı olan kısmı tutma yeri, max yazan kısım idrara girecek kısım dimi. Ben yaptım ama ne oldu anlamadım 🤣🤣🤣 tek çizgi bile çıkmadı.. (gerçi benim ilk gebelik testi denemesinde kapağıyla idrara sokup bu test bozuk diye atmışlığım da var 🤣🤣🤣onun için çok da sorgulamıyorum olan biteni)

Diş tedavisinden dolayı denemelere ara vermiştim bi bakayım dedim bura müthiş haberler var . sdaak sdaak ve hamile kalan ismini bilmediğim arkadaşlarım çok tebrik ederim darısı bizlere olsun ☺️🎉. Ben bu süreçte adet oldum sat23 Haziran-bat 22 Temmuz.
Teşekkür ederim canım sen naptın nasıl geçti tedavin bitti mi

merhabalar adetime 7 gün kaldı ama 10 gündür bi karın ağrısı var sanki heran adet olacakmisim gibi sonra kasiklarima iniyor ağrı. göğüslerimde hassas hiç hamilelik gibi düşünmüyorum adet olacağım gibi geliyor varmı sizlerde de böyle belirtiler. 1 sağ 1 düşüğüm var 8 ay önce düşük yaptım ama hiç hatırlamıyorum belirtileri 🥲

Canım ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ben erken yumurtladığımda da kaydederim erken adet olacağım diye geç yumurtladığımda da kaydettiğim için anlarım dün akşam bir saatte idrarla test yaptım çıkmadı Bu sabah yapmayayım dedim 2 gün kala yaparım dedim Yani yarın sabah falan şu anda geldi vücut ısım düşerdi normalde yani bilmiyorum kafam çok karışık acaba ben mi anlayamadım çünkü kimyasaldan sonra hemen yumurtladım ben ama hislerime de güveniyorum ayın ya ayn 14'ünde ya da 15ınde yumurtam çatladı 28 ya da 29nde adet olmam lazım. Eğer ki 11'inde falan çatladıysa zaten 15'i sabahı olan ilişki ile hamile kalmam imkansızmış iki seçenek var
Vücut ısın düşmediyse bence yine hamile olabilirsin canım yarın sabah test yap derim

Kızlar bu innovatia ovulasyon strep testlerden aldım, Allahımm o ne öyle yaaa küçücük bir şey.. Nasıl yapıcam idrara hangi kısmı sokucam onu bile anlamadım, ilk defa alıyorum böyle bir ürün.. Kırmızı olan kısmı tutma yeri, max yazan kısım idrara girecek kısım dimi. Ben yaptım ama ne oldu anlamadım 🤣🤣🤣 tek çizgi bile çıkmadı.. (gerçi benim ilk gebelik testi denemesinde kapağıyla idrara sokup bu test bozuk diye atmışlığım da var 🤣🤣🤣onun için çok da sorgulamıyorum olan biteni)
Ovülasyon testi kullanımı
Linke video ekledim bak istersen 🤗

Merhaba
Aslında biz bu ay gebelik planlıyorduk ancak benim ara kanamam oldu
18 gün arayla adet oldum.
Birde ilişkiye girerken canım acıyor ve pembemsi akıntı geliyor.
Doktora gittim yumurtalıkların iyi dedi ama neden böyle oldu o zaman kafama takıldı başına böyle şey gelen var mı
Benim de oldu hersey normal sebebi yok. Bi önceki dogumumdan içeride kalanlar geliyormuş😵‍💫

Ben sıcak jakuzide durdum braz çok o etkiledi diye düşünüyorum. Sizi ne tetikledi acaba havuz vs? Adet gibi degil ama koyu kahve
Ben denize gittim yanmak için güneşin altında kaldım çok acaba sıcaktan olmuş olabilir mi ki?
Benim adet gibi baya kan geliyor
Birde eşimle ilişki sırasında canım çok acıyor içimden birşey kopuyor gibi
İnternetten baktığım zaman kötü şeyler yazıyor zaten anksiyetem var

kızlar adetime 9 gün var test yapsam çıkar mı acaba aşırı merak ediyorum en erken reglden kaç gün önce öğrendiniz sürekli olarak bunu düşünüyorum ilk defa sanki bu ay hamileymişim gibi hissediyorum

kızlar adetime 9 gün var test yapsam çıkar mı acaba aşırı merak ediyorum en erken reglden kaç gün önce öğrendiniz sürekli olarak bunu düşünüyorum ilk defa sanki bu ay hamileymişim gibi hissediyorum
Daha çok erken biraz daha dayanın min. 14 gün

Merhaba kızımda 9 gün kala öğrendim erken gebelik testiyle. O hemencik yerleşmişti 4kala da dha netti yıne erken gebelikte fakat çıkmayan çok kişi var boşuna kendinizi üzmeyin isterseniz bekleyin

X