2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar evinizin ısısı ne durumda bizim şuan 22.4 derece pijama takımı üzerine battaniye örttüm birazdan uyku tulumu giydiricem siz ne giydiriyorsunuz
24.5 derece yatakodasi kolsuz body uzerine ince uzunkollu pijama takimi giydiriyorum. Örtü asla tutmuyor üzerinde benim de icim rahat degil ama kalom giydirsem terliyor. 1 tog da cok geliyor suan ter icinde kaldi denedigimde

24.5 derece yatakodasi kolsuz body uzerine ince uzunkollu pijama takimi giydiriyorum. Örtü asla tutmuyor üzerinde benim de icim rahat degil ama kalom giydirsem terliyor. 1 tog da cok geliyor suan ter icinde kaldi denedigimde
24 derecede evet baya kalın geliyor bende de öyle oldu giydirmedim senin givi giydirip sabaha karşı üzerine ince bişey dahs giydiriyordum ama 24 ile 22 baya fark ediyor

Kızlar oğlum bir kaç gündür daha iyi oturmaya başladı şunu fark ettim elimi hissederse asla oturmuyor hemen düşüyor oturtup bırakıyorum kendi duruyor baya süre sonraa düşüyor tabi ama hiç böyle oturamazdı, soranlar oluyordu ya birde böyle deneyin elinizi hissederse oturmuyorlar cidden

Anca canım ya

Bizim ev 23 24 lerde geziyor geceleri kısa kollu zıbın üzerine ince pijama takımı giydiriyorum çorapsızyanimda yatiyo ilk bi kafası terliyo falan sonra terlemeden uyuyo gece (saat başı uyanmaları saymıyorum) ama dün gece ben üşüdüm mesela ince yazlık yorgan ince geldi bana tirtir titredim bebeğim rahat uyudu ama. Demekki kendime.gore yapsam çocuk pişecek

Benımkıde hıc sevmıyor sıcak ana sı kılıklı

Şunu bunu yapamıyorlar diye dert etmeyin eninde sonunda yapıyorlar canım sadece doğru desteği veriyorsak çok da düşünme gerisini illaki oturacak illaki yürüyecek bu bebekler. Bnmki de 7 aylık ayak basmiyo diye diye beynimi yediler şu an 8 ay 8 gjnluk fır fır dönüyo yurutexe koyduğum zaman kucağına alınca kendini atmak için başıyo ayaklarını falan zamanı vardır demekki

Benimki ayakta durmayı çok seviyor zıplıyor sürekli ama yürüteç almadım heralde dshs da almam gibi geliyor. O kadar dert etmiyorum ya çocuğumu biliyorum çok şükür bir sıkıntısı yok olsa belli ederdi benimki oturmayınsevmiuor cidden zamanla alışıyor işte doktor 9 aya kadar vakit var demişti o buçuk aylık olduk bugün ama o 15 gün bile bebekler için öok önemli çokmşey öğreniyorlar

Bır gün bıle farkediyor

Bi kat pijama ile belki
Uzun kollu zıbın giydiririm sanırım kendim yatakrnw de tulumu giydiriirm uyuyana kadar çok terliyor uyuyunca normale dönüyor ondan ben yatarken hiç kalın giydirmiuorum hatta camı falan açıyordum ufaktan serinlik gelsin rahat uyusun diye şimdi soğudu artık uyutup bir kaç saat sonra tulumunu giydirirm ay tulumada dün işedi yıkadım hala kurumadı yedekte almadım hemen almam lazım

Bu aralar 2 uykuya düşmeye çalışıyor gündüz 2 3 uyku karışık gidiyoruz sanki 2 uykuya geçince daha rahat olavak gibi ama bakalım

Bu mesajı okurken böyleydim

Eklentiler

• IMG_7129.jpeg
    117,1 KB · Görüntüleme: 3
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…