2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Günaydınlar 2 gündür uyumuyor vıhlık cıglıga ağlama sesı kısılacak ağlamaktan ateş yok dıs etlerı ıyıce kabarmıs ıyıce sısımks yarın Selçuklu tıptan aldım Ren da büyük çocuk alerjı ımmu... Bıseye kafam dönüyor dün çok kızdım bebege bagırdım öküze aldı yastığını gıttı dıger odaya ha bır bak ne oluyor dönmüş bıde analık böyle bısı ya sabır al at aşağıya kafa ustu

Günaydınlar 2 gündür uyumuyor vıhlık cıglıga ağlama sesı kısılacak ağlamaktan ateş yok dıs etlerı ıyıce kabarmıs ıyıce sısımks yarın Selçuklu tıptan aldım Ren da büyük çocuk alerjı ımmu... Bıseye kafam dönüyor dün çok kızdım bebege bagırdım öküze aldı yastığını gıttı dıger odaya ha bır bak ne oluyor dönmüş bıde analık böyle bısı ya sabır al at aşağıya kafa ustu
Dişi çıkacak heralde canım. Ne güzel ya herşeyi kadın yapsın erkek olarak gelmek varmış dünyaya

Kızlar çok sallandık ya.. Okulda çocuklar çığlık çığlığa ağladı onları okuldan çıkarmaya çalıştık ama bi yandan aklım kızım da arayıp soramıyordum bile kaynanamı
Canım çok geçmiş olsun.Allah beterinden korusun gel iş bitmiş olsun.Zaten travma oldu bu rabbim bir daha yaşatmasın inşallah 🙏🏻

Kızlar doktora gittik bizim kilo alamımızçok az 7500kg 72cm olmuşuz pütürlü vermemekte çok gecikmişsin dedi acil pütürlü gıdaya başla dedi bir de bu ayın sonunda desteksiz oturmalı artık dedi
Bebişin tam ne kadarlık. Benim ki 26 ekimde tam 8 aylık olacak ama bende hala alıştıramadım pütürlü şeylere çok öğürüyor yiyemiyor. Bi iki gündür elimde minik minik veriyorum o şekilde ağzında döndürmeye çalışıyor. Zamanla alışır diye çok zorlamadan ara ara deniyorum bende

Sanırım en minnoş bebek benim kızım, 7.5 aylık, boyu 67 cm, kilosu da 7.2 kg.
Bugün ebe bu büyümesini çok olumlu ve yerinde buldu. Emeklemesi ve oturmasına baktı, az kilo alımı çok normal dedi. Ben her şeyi pütürlü veriyorum en başından beri. Her ne yapıyorsan devam et dedi.
Bir de beşiğe tutunup ayağa kalktığını duyunca çok şaşırdı. Biraz erken olmuş dedi :)
Görüşmenin sonunda da gözlemlediğim kadarıyla ayrılık kaygısı başlamış dedi gözüm aydın.
Oyy maşallah benim oğlumda 26 sında 8 aylık olacak. Oda her yere tutunup kalkıyor. Ayrılık kaygısı bizde de başladı. Asla bırakıp odadan çıkamıyorum. Arkamı döner dönmez ağlamaya başlıyor

Bebişin tam ne kadarlık. Benim ki 26 ekimde tam 8 aylık olacak ama bende hala alıştıramadım pütürlü şeylere çok öğürüyor yiyemiyor. Bi iki gündür elimde minik minik veriyorum o şekilde ağzında döndürmeye çalışıyor. Zamanla alışır diye çok zorlamadan ara ara deniyorum bende
Biz 8,5 aylığız 3 Şubat doğumluyuz bizimki de hala öğürüyor ama yine de veriyorum pütürlü

X