2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Maşallah ne güzel menü ben yemek vermedim daha bu şekilde böyle görünce heves ediyorum bizimle otursa yemek yeseler falan ne güzel olur ya

Kendime makarna yapmıştım dün çok ağladı salça falan yoktu bir kaçta tane verdim eline baya hoşuna gitti bende makarna alıcam
Ben koydum da makarnayi eline alip mincikliyo kendi yemiyo ben bölüp verirsem okey sırf tanısın mıncıklasın diye koyuyorum yani

Ya ben de anlamadım neden oldu başım böyle dönüyor ağrıyor gözlerimi açamıyorum kaşlarım çok ağrıyor bir ölçtüm ki yüksek ama şu an idare ediyorum az kaldı gelmesine

R Rainbow12 canım biz bugün cocuk cerrahi’ye gittik.Üst dudak bağı da olduğu için doktor düzeltmeyi uygun gördü.dudak bağı ve dil bağı kesilecek.bastan bakınca takip edelim dedi dudak bağını da görünce ileride sorun çıkarabilir risk almayalım dedi.Tesekkür ederim yönlendirmen için çocuk doktoruna kalsa gerek yoktu ki bebeğim aylarca emmediğini söylediğim halde her gittiğimde emer emer emzir dediler ger seferinde.Emmemesinin sebebi de ortaya çıktı.Üzgünüm ki emsin diye ne mücadeleler vermiştim oysa ki su kadarcık basit bir sebebi bile bulmadılar …

Kızlar baston bebek arabası almayı düşünen varsa inanılmaz bir rahatlık bugün dayanamadım takıp çıkarmaya artık ebebekten beğendiğim bir modeli aldım.arkası şerit ayarlanır ipli değil o travel sistem olan öyleydi bizde hiç pratik gelmedi bana.Yatar pozisyon oluyor ve ayaklaniki basmayla tek elle kapanıyor

Benimki sabahtan akşama kadar ağlayıp vızırdıyor artık kusasım geliyor ağlama sesinden

Bu arada ilk keznyaptım oankeki parçalamak aklıma gelmedi ama bilerek büyük yaptım rahat tutsun diye zaten çok yumuşak oldu ufacık sıktı dağıldı

Seninki ne zaman doğdu benim oğlum 1şubat bizde de hala diş yok
Bende daga kıyma falan hiç vermedim . Yapmam lazım artık bişeyler yetiştiremiyorum hiç bişeyi benimki 5 Şubat doğumlu dişi çıktı da yenisi geliyor heralde diye düşünüyorum. Bence önemseme o kadar çıkacak eninde sonunda zamanı gelmemiştir. Herkesin farklı farklı baksana. Benim arkadaşın oğlu aralıkta doğdu onun bile daha dişi çıkmadı

Aa Migrosta organik labne var mıymış bilmiyordum alayım bende. Keçiboynuzu pekmezi mi özü mü herkes başka bişeyler veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…