2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben kendim yaptım ama bitince gurvita mı neydi onu alacağım bi daha kemik suyu yaparsam evde bayılırım 😂
Hahaha o kadar mı kötü kokuyor ya valla ben çok şstedim ama yapamadım işte devamlı gidip kontrol edemem onu taşat suyu biter dalan ne bileyim belki anneme uaptırıırm sonra ama yarın fileden alıcam

Bende salçalı biiey vermedim daha bebek için hangi salçayı almak lazım acaba ay nw zaman bitecek bu ekstra bebek alışverişi allahım listenin sonu yok onu alıyoruz başka bişey çıkıyor 😃
Ben of naturalden bebek salçası almıştım bir müddet onu kullandım.Bir kavanoz kapya biber salçası yaptım şimdi onu kullanıyorum

Selam kızlar ben yokum ortalıklarda çünkü bebeğim yine diş çıkarıyor mahvetti beni hani vampir gibi olacak ortası boş dedim ya şimdi o ortadaki ön kesici dişler de geliyo aşırı zorluyor beni hep kucağımda olmak istiyor bugün eline salatalık verdim de öyle uğraştı yspabildim yemekleri canım salata istiyo yapamıyorum mesela hep eksiğim uykular iki haftalık düzeltmek üzereyken yine bozuldu

Oy öyle yapayım biber alayım daha önce hiç yememiş miydi bugün başka bişey yemediyse yemi olarak ondan olabilir belki ama katkısız oluyor sonuçta onlar
Hiç domates vermemiştim ben. Annemin yaptığı biber domates karışık farklı bir şey yemedi bugün bakalım krem sürdüm inşallah geçer yarına 😔

Screenshot_20240930-210747_Gallery.jpg

Çok istediğim gibi çekemedim durmuyor yerinde😒 bu çizgiler diş mi kızlar?

Hahaha o kadar mı kötü kokuyor ya valla ben çok şstedim ama yapamadım işte devamlı gidip kontrol edemem onu taşat suyu biter dalan ne bileyim belki anneme uaptırıırm sonra ama yarın fileden alıcam
Benim kokulara karşı takıntım var ya yumurta et felan hep burnuma kokar elimi vurunca defalarca yıkarım

Selam kızlar ben yokum ortalıklarda çünkü bebeğim yine diş çıkarıyor mahvetti beni hani vampir gibi olacak ortası boş dedim ya şimdi o ortadaki ön kesici dişler de geliyo aşırı zorluyor beni hep kucağımda olmak istiyor bugün eline salatalık verdim de öyle uğraştı yspabildim yemekleri canım salata istiyo yapamıyorum mesela hep eksiğim uykular iki haftalık düzeltmek üzereyken yine bozuldu
Kaç diş çıktı şimdiye kadar canım? Biran önce rahatlıkla çıkarır inşallah 🙏🏻

Tek seferde bebeği gece uykusuna geçen var mı? Şimdiye kadar bi seferde uykuya geçtiğini görmedim tam 1.5 saattir uyutuyorum yerine koyduğum an uyanıyor döngü oldu sayamadım kaç kere uyutup yerine koyduğumu

X