2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben de Ankara’ya dönünce taneli şeyler vermeye başlayayım diyorum dediğiniz gibi erişte makarna onlardan alayım ve yapayım salça alayım yemekleri tatlandırır

Böyle bir uykuya direnme yok ya benim oğlum çol sık uyanıyor ama uykuya direnmezdi uykusu gelince uyuturdum son 2 haftadır asla uyumuyor gözleri kapanıyor dönüp duruyor yok böyke bişey

Kızlar ben hala bir numara biberon ağzı kullanıyorum yanlış mı yapıyorum ki ama iki numarayı verdiğimde hep boğazına gidiyor

Ben neredeyse baştan beri içime sinmeye sinmeye makineye atıyorum her şeyini ya. Önceden tahta kaşık ve bıçak atmazdım onları da atmaya başladım uğraşacak halim yok vaktim yok
Valla bende hamileliğimde beri atmam dediğim şeyleri atıyorum ama çocuğunkileri hala elle ayrı yıkıyorum da çok yorucu olmaya başladı 😂

Bebek salçası almamıştım evde annemin yaptığı salça vardı onu kullandım şimdi ya salçalı hiçbir şey yapmamıştım şimdiye kadar. Kıymalı şehriye çorbası yaptım bugün. Bu akşam yaptığım yemeğin kalanını ben ertesi gün öğlen veriyorum
Bende aynen akşam yemeğinden kalanı öğlen veriyorum genelde

Bende salçalı biiey vermedim daha bebek için hangi salçayı almak lazım acaba ay nw zaman bitecek bu ekstra bebek alışverişi allahım listenin sonu yok onu alıyoruz başka bişey çıkıyor 😃
Ben 1 yaştan sonra bu kadar kasmam galiba hatta şuanda bile bazen kendi yemeğimizden tattırıyorum hatta yediriyorum😂 hep değil ama bazen bizle tuzlu baharatlı yiyor ilk baştaki gibi değilim biraz saldım ama hala ona ayrı da tuzsuz baharatsız yapıyorum bazen de bizimkilere bakıyor tabi bizim yemeklere ayrı bi zaafı var 😂

Salça demişsiniz kızlar, Ben salça yerine domates sosu yaptım kavanozda onu kullanıyorum ama dediğiniz gibi yemeklerine biraz tat katmak lazım salça nerden bulabiliriz bebek için yada biber mi domates mi kullanılıyor

Ben 1 yaştan sonra bu kadar kasmam galiba hatta şuanda bile bazen kendi yemeğimizden tattırıyorum hatta yediriyorum😂 hep değil ama bazen bizle tuzlu baharatlı yiyor ilk baştaki gibi değilim biraz saldım ama hala ona ayrı da tuzsuz baharatsız yapıyorum bazen de bizimkilere bakıyor tabi bizim yemeklere ayrı bi zaafı var 😂
Ya bende öyle olmak istiyorum da evde düzgün yemek pişmiyor ki meselantaze fasulye var ama baya baharat koydum acı olmuş veremem genelde hep baharatlı yapıyorum yaptıklarımı

Domates asidik pişik ihtimali var diye biber tavsiye sanırım. Şimdi benim oğlanın poposu kızarmış bayağı salçadan mı hemen 2 saatte etki eder mi bilemedim
Oy öyle yapayım biber alayım daha önce hiç yememiş miydi bugün başka bişey yemediyse yemi olarak ondan olabilir belki ama katkısız oluyor sonuçta onlar

X