2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar birde az önce yumurta sarısı labne avakado yulaf ve keçiboynuzu pekmezi ile bi karışım yaptım çok az yedi hepsi kaldı nerdeyse yarın tekrar veriyor musunuz böyle kalınca? Çorba felan olunca yarına bırakıyorum ama bunu bilemedim dökesimde gelmedi

Kulak çekiştirme olduktan bir hafta sonra bizim alt dişler patladı sonra kulak çekiştirmeyi bıraktı şimdi tekrar kulak çekiştirmeye başladı bende üst dişten şüpheliyim

Esim gelse zaten 2 gün anca durur geri döner yerine olan kızla bizi yerimizden edecek bize olacak

Kulak çekiştirme olduktan bir hafta sonra bizim alt dişler patladı sonra kulak çekiştirmeyi bıraktı şimdi tekrar kulak çekiştirmeye başladı bende üst dişten şüpheliyim
Erken değil mi yaa alt dişler tam 6 ay olunca çıktı takvime göre üst dişler 8. Ay gösteriyor ama hemen gelir mi dersin

Ben kendim yiyorum

Yumurta bozulur diye vermiyorum bir de avokado kararıyor hemen karışımı da karartıyor

Erken değil mi yaa alt dişler tam 6 ay olunca çıktı takvime göre üst dişler 8. Ay gösteriyor ama hemen gelir mi dersin
Bazılarının alt patlayıp ardından hemen üst patlıyormuş sanki Ucanbalon da öyle demişti onun kızının da alt çıktı sonra üst çıkıyor dedi diye hatırlıyorum

Yumurta bozulur diye vermiyorum bir de avokado kararıyor hemen karışımı da karartıyor
Vermeyim bende o zaman. Ya bende bide kokuya karşı duyarlılık var çocuğum yumurta yiyince yada kemik sulu bişey yiyince illa banyo etmem lazım çocuğum burnuma kötü kokuyor sizde de var mı öyle bir durum

Yumurta var içinde onu verme bence labne de biraz sıkıntı olabilir bende ili gündür yapıyorum az az kalırsa da döküyorum ama baya az yapıyorum

Bizimkinde de uzun süredir beyazlık var ama diş yok
Benimkide mısır patlağı gibi gozukuyor bardakla baktım bisey yok
Ben dokuyorum hep tek seferlik yemek yapiyorum

Vermeyim bende o zaman. Ya bende bide kokuya karşı duyarlılık var çocuğum yumurta yiyince yada kemik sulu bişey yiyince illa banyo etmem lazım çocuğum burnuma kötü kokuyor sizde de var mı öyle bir durum
Yok kız çok şükür kendim de kemik suyunu yumurtayı severim tek sıkıntım bardak koklama huyum

Bizimkilerde yemeğe lezzet veren şeyler var tuz baharat vs. Bu garibanların ki zaten lezzetsiz

Biraz mutfakta iş yapabilirim belki umuduyla dolaptan oğluma hoppala aldım bakalım sürekli zıplayıp duruyor kucağımızda hoşuna gider belki ilk kez de dolaptan alışveriş yaptım bilgisi olanlar ürün sıkıntılı olursa iade de problem oluyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…