2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bir de bebeği seni istiyor seni istiyor diye diye babaya alıştırdım birkaç ay önce her gece babasıyla uyuyor.Diyorum seninle rahat uyuyor diye.Ben de akşam bebeği babaya bırakıp dpora gidiyorum bir aydır.Kendimize zaman ayırmadıkça o zaman hiç ama hiç gelmeyecek anladım ki.ufak ufak kendimiz için bir şeyler yapmamız lazım ki biz de motive olup mutlu olalım.Yukarıda kızların da dediği gibi hiçbir konuda çok da kasmamak lazım.Her şey nasılsa olup olup bir şekilde gidiyor.Biz de insanız babalar da biraz babalık yapsın öyle değil mi

Eşim ilk başta memnundu ama şimdi uykusuz kaldığı halde yatağında yatmak istiyor anlamadım gece sürekli uyanıyor oda aslında benimde işime geliyordu oğlumla uyumak neden bilmiyprum onun kokusunu alınca stresimi azalıyor daha rahat uyuyorum ama aşırı hareketli artık uykusunda bile bin kere dönüyor onun güvenli yerde yatması daha önemli

Nende oğlum uyurken genelde iş yapmam yukarıda yazdığım gibi hemen uyanıyor 15 20 dk bir yanına gidip tekrar uyutmak zorunda kalıyorum önceden hiç iş yapamazdım da şimdi yavaş yavaş oyalıyorum2pnu bir de ağlamasına kendimi alıştırmayın çalışıyorum bazen gerçekren ağlıyor bazen yalandan ayırt edemiyorum o yüzden yatağına koyup oyuncak veriyorum eğer susmasan yanına gidiyorum çoğu zaman susuyor oyuna devam ediyor tekrar ağlıyor 10 dk yatağında dursa zaten bir sürü iş yaparım akşamdan evi topluyorum sabaha temiz oluyor gün içinde dağıttımlarmı topluyorum birde yemek yapıyorum

Maşallah bende oğlumu akşamları babasına verip yürüyüşe başlıyım dedim 2 gün gittim bıraktım benim kendime hayrım yok cidden

o zaman bebeği babasına verip dinlenin illa bir şey yapmaya gerek yok bu da zaman ayırmak kendine kendimizi özlemişiz
Yok ya evde olunca durmadan yanına gidip kontrol ediyorum be yapsa karışıyorum çocuk sussa biley oldu diyip koşuyorum ağlasada koşuyorum biri bana böyke karışsa al kendin bak derim

Evet aslında eşimde uyumak istiyo ama sen hazır değilsin bebekle uyumaya diye oteliyorum. Kolunu kipirdatsa uyanıyorum ben kontrol ediyorum her yerini. Ama esim gelişi güzel uyuyo. Cesaretim yok ona. Ortada ben yatsam oda olmuyo. Oda beşik kurunca daraldı ve yatağı duvara yasladim kızı da duvar tarafa yatıriyorum. Gene esim gelince kızı aynı yere yatirsam gece zibilyon kere kalkmak gerekecek ve yanda yatıp kalkmak kadar kolay olmayacak

Benim içinde öyle yine defalarca kalktık
Ne zaman güzel bi uyku çekeceğiz acaba
Benim de öyle.. Kızım gece ateşlendi 37.5 altına inmedi bi türlü.. Çok huysuzdu uyumadı resmenn sıfır uykulayım.. Sabah bi baktık ki üstten diş atmış yavrum
Ooy maşallah ya bizim hala diş falan yok 4.aydan beri deli gibi kaşıyor hafifde kabarıklık var ama gelen giden yok maalesef.

Evet cidden öyle ama biraz uyusa eşin alışır benimki alıştı attı devamlı benimki ağladığı için alıyorum yatağa kızıyorum galan ama ben omun yerinde olsam gdşp salonda yatarım geceleri elli kwre uyanınca insan çok sinirli uyanıyor sabahları

Oğlum öok kabız oluyor diye ara öğün gibi gün kurusu ve armut kaynattım blender dan geçirdim içirdim onu öyle bugün kahvaltıda verdiğim için çorba vermem zaten malzeme de kalmamış alışveriş yapmam lazım akşama muhallebi gibi bişey yapsam diyorum uyumadan bir ili saat önce uedirsem daha uzun uyur mu diye bir muhabbet yapmıştık bugün denemek istiyorum sizce ne verebilirim

Bebek gece kalkmıyor mu uykusu düzeldi mi
Yok kız nerdeee artık o kadar çok yazdım ki o detayı söylemedim herkes biliyor diye saat başı devam üstüne çığlıkları eklendi gece çığlıkları, önceden memeyi verir dururdu şimdi ayağa kalkıp pispisliyorum onda bile ayak diriyo bana

Bu tam ben o uyuyunza bende uyuyorum onla oda oda gezerek temizliyoruz Evi beni izliyo güzel oluyo

Kızlar bişey dikkatimi çekti benim bebeğim kendisine özel hazırladığım hiç bişeyi keyifle yemiyor zorla yediriyorum nerdeyse ama bazen bizim yemeklerden veriyorum ağlıyor tekrar istiyor hiç kendisinin yemeklerine böyle tepki vermiyor ama bizimkilere veriyor daha versem yer yani geçen köfte yapmıştım ondan biraz yedirdim bıraktım çığlık atıyor tekrar istiyor dünde ekmek verdim küçük küçük ağlıyor istiyor

Benim de öyle.. Kızım gece ateşlendi 37.5 altına inmedi bi türlü.. Çok huysuzdu uyumadı resmenn sıfır uykulayım.. Sabah bi baktık ki üstten diş atmış yavrum
Başka belirtisi vat mıydı üst diş çıkarmanın benimki de çok huysuz ve çığlık atıyor gündüzleri gece de atıyor baktım visey yok gibi ha bide kulaklarını çekiştirip duruyo uykuları zaten bozuk 4.aydan beri saat başı uyanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…