2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Dün başkadı beniö ama zorlaya zorlaya gidiyor kollarını taö kullanamıyor poposunu kaldırıp ittitire ittire gidiyor
Bizim kız kraliyet ailesinden zannediyo kendini galiba. Hic işi yok sürüneyim uzanayım felan. Otururken totoyu hoplatip ileri doğru gitmeye calisiyo. Şahsına münhasır yasiyor. Burnu düşse eğilip almaz gibi bi havasi var.
Takvim yaşı 7.bucuk düzeltilmiş 6 ay

Birden bire yapıyorlar her şeyi oğluma bakıp yol hu emeklemez diyordum gitmeye başladı önüne oyuncak değilde ev eşyaları galan koy ilgisini çeker gitmeye çalışır

Ooooh kesesine bereket
Valla cok bilgili degilim zaten 12ye kadar kullanmam o arada kismetse 2. Olur ona kalir ama arastirmak lazin tabii

Seninki gene iyi ileri doğru gitme çabası var benimki saha geçen hafta dönesi geldi de dönmeye başladı sağolsun

Seninki gene iyi ileri doğru gitme çabası var benimki saha geçen hafta dönesi geldi de dönmeye başladı sağolsun
O bizde hala yok yani aslında yapiyo yapacak gibide ama dediğim gibi kendini soylu ailenin ferdi zannediyo büyüdüğünde travma olucak gerçekleri duyunca

O bizde hala yok yani aslında yapiyo yapacak gibide ama dediğim gibi kendini soylu ailenin ferdi zannediyo büyüdüğünde travma olucak gerçekleri duyunca
Bu arada biz bunu almışız baktım şim dönüyor ve geriye yatıyor bebeği kavraması güzel.iki kez gittim bebeğe bakmaya her seferinde farklı bir şey önerdiler bunu beğendim en son yeter

Eklentiler

• IMG_5059.png
    164,9 KB · Görüntüleme: 36
Iyiymis ama 18 kiloya kadar yaziyo
Valla biz alırken ürünün altında 36 kg ye kadar yazıyordu internetten bakınca 18 yazdığını gördüm demin.ayeter ya ben 2. Sınıfta 19 kiloydum kaç yıl kullanacaklar sanki 4 yaşına kadar kullansa kafi bence.Zaten oto koltuğunu koyunca standart bi arabada koltuk çok yüksek duruyo kaç yaşına kadar oturacaklar sanki

Kizlar bir kırgınlık var üzerimde hafif burnum akıyor Parol ictim . Emzirirken Youplus falan kullanabilir miyim? Doktora danisin yaziyor prospektüsünde

Ooooh kesesine bereket

Valla cok bilgili degilim zaten 12ye kadar kullanmam o arada kismetse 2. Olur ona kalir ama arastirmak lazin tabii

Yok kalmıyor ki koltuk o öyle
Kullanım ömrü 5 6 sene falan oluyor.
İçindeki köpük eriyor ve güvenli olmaktan çıkıyor.
Yani 3 yaş ara ile olursa falan devir olur da benim gibi 7 sene ara verirsen olmuyor.
O yüzden alacak olanlar üretim tarihine de bakmalı. İndirimli ürün alıp gol yemek de var.

Aaa hic boyle dusunmemisrim ya

Aaa hadi ya ilk kez duydum iyi oldu öğrendiğim

İnan hiç bilmiyorum kaç yaş olduğunu. Araba kemerine uygun yasa gelene kadar sağlam şekilde götürsün istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…