2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimki geceleri mızmızlanıp ağlıyordu yani doğduğundn beri böyle uyumuyor ama 2 gecedir benimkide gece kalkıyor çığlık atıyor karanlıkta gülüyor püüü yapıyor dudağoyla tükürük saçıyor ağlamasındansa böyle uyanıp gülmesine razıyım valla artık kafam kaldırmıyor 6 ayda bezdim ya
Vallahi bende ağlayacam artık dün anneme geldim biraz sen bak ben uyuyayım dedim tabi durmayınca al sen uyut dedi gene bana kaldı dinlenemedim ama sonra uyudum biraz annem uyumadı 2 saat uyku ile ayakta ve aşırı sinirli uykusuzluktan😂 dedim bak işte benim her günkü halim böyle 2 saat uyudum diyor dedim bir kere de sen iki saat uyu ne yapayım

Yulaf kemik suyu ağır değil mi bu aylar için
6. Ayda kemik suyu verebilirsiniz dediler bende yaptım veriyorum. Geçen kapya biber çorbasına koydum sevdi tarhanaya koydum sevdi dün kabak çorbasına koydum sevmedi bide dikkatimi çekti çorba çok sulu olunca yemek istemiyor hafif muhallebi kıvamında olunca daha güzel yiyiyor

6. Ayda kemik suyu verebilirsiniz dediler bende yaptım veriyorum. Geçen kapya biber çorbasına koydum sevdi tarhanaya koydum sevdi dün kabak çorbasına koydum sevmedi bide dikkatimi çekti çorba çok sulu olunca yemek istemiyor hafif muhallebi kıvamında olunca daha güzel yiyiyor
Hım anladım ben daha vermedim

Kızlar bebeğim ıhlayarak kendini zorla kucağa aldırıyor sürekli elleri arabada al beni diyor valla çok sor geçiyor günler sürekli ilgi alaka istiyor.Sizin bebekler nasıl gün içerisinde ya valla çok zorlaşmaya başladı

Kızlar bebeğim ıhlayarak kendini zorla kucağa aldırıyor sürekli elleri arabada al beni diyor valla çok sor geçiyor günler sürekli ilgi alaka istiyor.Sizin bebekler nasıl gün içerisinde ya valla çok zorlaşmaya başladı
Benimki de öyle dışarı çıkarıyorum bebek arabasında ağlıyor kucağa al beni diye korkuyorum artık dışarı çıkarmaya

Bebek arabasında onu her zama n yapmıyor eğer dikkatini dağıtacak bişey yoksa ağlıyor benimkide yoksa dışarıyı izliyor ama evde felaketiz hep ağlıyor

Siz bebek arabasını size doğru mu dışarı doğru mu çeviriyorsunuz? Biz dışarı doğru bakıyorduk ağlıyor bu aralar kendime dönderiyorum

Ama ben yine de 3. Aydan 5. Aya kadar süren dönemi unutamıyorum Allah aratmasın

Kucak istemeye geçtim arabada bile kucak istiyor pusetinde araba koltuğunda gitmek istemiyor

X