2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bugün tatlı patatesi ilk defa tatırmak için haşladım da içindeki lifler aşırı sert ya kılçık gibi resmen hiç deneyen oldumu yani kendim de yedim bana lifler sert geldi

Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için bomboş bir konu yüzünden fazla büyük bir kavga ettik eşimle
Canım dünden beri takip ediyorum seni herkes yazdı zaten yazılması gerekenleri. Belki takip ediyorsundur belki inanmiyorshndur ama ben astroloji dinlerim aklımda kalırsa dikkat ederim çünkü bazen patavatsız olabiliyorum. Naçizane kendimce önlem alıyorum belki bu haftanın yorumunu dinlesen ( sebnem eksip bu son hafta)sana da yardımcı olur hava olayları çok karışık bu hafta ego güç savaşları abartma falan diyince aklıma sen geldin. İnşallah bu küçük olay bir an önce çözülür ve huzurlu olursun

Yanlış anlatmayın kendimi sen geldin aklıma derken bu yaşadığın olay geldi küçücük şey dağ oldu esin ve yaşadıkların demek istedim Canım

Kızlar bu arada, benim bebeğim hala felaket derecede gazlı. Geçen gece çıldırdı yani çocuk, o gün yoğurt yedirmiştim ona bağladım ama normalde de nerdeyse hiç azalmadı gaz şikayeti. Hala gaz çıldırmaları var gün içinde ve gece. Aynı durumda olan var mı hiç

Hoşgeldin cano, merak ettik tabii... Arada bir ceeee diyin bizeee
Şimdidem Ucanbalon kayboldu, işe başlayacaktı, başladı mı acaba durumlar nasıl?
Caaağnımm kaybolmadim işe başladım aman Allahım o nasıl bir işe başlama aşırı aşırısı yorgunum. Üst dişlerimizin biri çıktı biri eli kulağında. Üst yan kesici dişlerin biri damağı yarılamış uykusuz her geceeeee sizler nasılsınız
Ucanbalon ‘um nerelerdesin işe mi başladın
Başladım ya bir de ben her yere yetişirim burdan da geri durmam diyordum. Vardiyaya zor yetişiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…