2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
çocukla çokmzor ya oğlum zaten 7 7 buçuk gibi uyanıyor eşimde o saatlerde uyanıp gidiyor hemen. He çocuğa bakarsa hazırlarım hemen ama asla işine gelmez🤣🤣🤣🤣
Sabahın köründe bende hazırlamam kız bazen öğlen gidiyor işe o ara hazırlıyorum 😂 sabah gidince asla hazırlamam

Dimi çok uzun süre kullanilacak bi ürün değip gibi 🤣 haa kış mevsiminde brokoli karnabahar vs haşlanır ama sırf onun içinde eve kalabalık gibi geldi. Bide şu cam rende olayı var 🤣 ama işte o da olmayınca alternatif yoktu. Özellikle cevize geçince çok ihtiyaç olucak suan batmıyor bana 🤣
Ben onu da aldım 🤣🤣

Karışmak istemem ama arasan mı ya nerde kaldığı ne yaptığı önemli aranızdaki sorunu geçtim evde bebeği var o sadece senin çocuğun değil ki nasıl öyle bırakıp gidebilir Allah korusun bişey olsa sana evde o bebek ne olavak
Ayyy keşke kavga ettiğimizde benimkide gitse inadına gitmez çıkmaz evden sorunu çözene kadar dağa çok kafa ağrıtir

Bende az önce keçiboynuzlu bebe bisküvisi irmik ve içine rondadan incir geçirip koydum başka meyve de koyulabilir. Biraz yedi ama çabuk doydu 😂
Ya biz ek gıdaya yeni başlattı doktor amabenim ve ek çok iştahlı maşallah bittiği yaygara kopuyor evde yemek.istiyir çok şükür kabızlık olmadı ek gıdaya geçtik geçeli daha iyi kaka yapıyor her gün 2 3 güne bir değil şeftali yedi muz yiyor yumurta sarısı ve beyaz peynir ediyorum ikisi yiyor yoğurt yiyor sebze kabak demedim yedi

Evet kayısı şeftali falan lif lif uzun kalıyor çatalla yutamıyor bizimki de onu. Daha doğrusu bi takılıyor yani. Cam rende baya iyi.
Şeftali tam olgun ise çatalla ayrisiyorda kayısı olgunda olsa tel tel oluyo. Bizimki de arada zorlaniyo. Su veriyorum hemen yutması kolaylasiyor

Kızlar bizimki asla sebzeleri yemiyor ya. Meyve ve yoğurtta çok şükür alıyor birkaç kaşık ama sebze no. Geçen dışarıya çıkarken yanıma veg… markalı kemik sulu balkabağı çorbası aldım tadını alınca bırakıyor asla yemiyor daha. Evde yapınca da aynı muamele sebzelere. Ama çocuk da haklı tuptuzsuz sebze yemek de kötü cidden. Tuz atasım geliyor valla djjfkskks (şaka 😁)

Kızlar bizimki asla sebzeleri yemiyor ya. Meyve ve yoğurtta çok şükür alıyor birkaç kaşık ama sebze no. Geçen dışarıya çıkarken yanıma veg… markalı kemik sulu balkabağı çorbası aldım tadını alınca bırakıyor asla yemiyor daha. Evde yapınca da aynı muamele sebzelere. Ama çocuk da haklı tuptuzsuz sebze yemek de kötü cidden. Tuz atasım geliyor valla djjfkskks (şaka 😁)
Bizimki de öyle çoğunlukla. Kemik suyu ve tereyağı ile lezzetleniyor biraz da olsa yiyo ama vok düşkün değil. Bende zorlamiyorum daha var nasılsa ogunlere

Et sevmesi şart zaten. Aşırı etçil bi memlekette yaşayan aşırı etçil bi aileyiz ajjfksks Yakın zamanda pikniğe vs gidersek bi et yedirme hayalimiz var bakalım videoya almalık ızgara 😁 yedirme derken cuk cuk emme gibi şimdilik tabi 😁
Ay inşallah sever 🤣 bizde karı koca pek düşkün değiliz ama kiz sever diye umut ediyoruz.

X